Archiwum OgłoszeńOgłoszenie z: 1.12.2016

Archiwum zawierające stare obwieszczenia władających tą krainą, by Ci którzy powrócili z dalekich podróży mogli zaznajomić się z wydarzeniami, które w czasie ich nieobecności zaszły.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów

Rola

Posty: 1770
Rejestracja: 10 lat temu
Inne Postacie: Villemo, Saira, Aruviel, Sauria, Jasmina, Nani, Siren, Rumianek, Sasanka, Nivalia, Anette, Azajasz, Alexander, Valerija, Katniss, Yvaine
Lokalizacja: Poznań
Aura: Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone.
Kontakt:

Ogłoszenie z: 1.12.2016

Post autor: Niara » 2 lat temu

Wyniki Konkursu!

I oto kolejne rozdanie nagród, tym razem za Post Miesiąca! Z przyjemnością oznajmiamy, że przyznane zostały dwa wyróżnienia, jedno za poetycki post Riveneth, a drugie za pełen postaci post Funtki. Obu Paniom serdecznie gratulujemy!

Moi drodzy, z przyjemnością informujemy, iż mamy hat-trick! I to podwójny, gdyż aż trzech bohaterów otrzymuje tytuł październikowej Postaci Miesiąca! W kategorii Pań zwyciężczyniami są: Funtka, Rumianek oraz Sonea, a w kategorii Panów: Gavin, Mathias oraz Tean. Jako, że mamy jesień, ramki wokół avatarów, w ramach nagrody utrzymane są w tematyce jesieni właśnie. Cała szóstka otrzymała również nagrodę w postaci gwiazdek w polu profilu postaci. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Opisy Ras!

Kochani, dzięki jednemu z naszych użytkowników, a mianowicie dzięki Derigentirh'owi i jego ciężkiej pracy do forum został dodany dokładny opis Niebian, który znajdziecie pod tym linkiem <<KLIK>> A także opis Diabłów, który dostępny jest <<tutaj>> i Elfów.
Konkursy powracają!

Po wakacyjnej przerwie wracamy z konkursami na Postać i Post Miesiąca! Już od dzisiaj możecie zgłaszać swoich kandydatów do obu tytułów zgodnie z regulaminami dostępnymi w dziale konkursowym na Magicznej Polanie. Zapraszamy do aktywnego udziału i przypominamy, że zgłoszenia wysyłamy do Sanayi lub Niary.

Dla ułatwienia podajemy link do działu konkursowego:
Postać miesiąca: <<KLIK>>
Post miesiąca: <<KLIK>
Królowa Niara

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Ogłoszeń”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości