Archiwum OgłoszeńOgłoszenie z: 22.08.2016

Archiwum zawierające stare obwieszczenia władających tą krainą, by Ci którzy powrócili z dalekich podróży mogli zaznajomić się z wydarzeniami, które w czasie ich nieobecności zaszły.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba

Rola

Posty: 877
Rejestracja: 5 lat temu
Inne Postacie: Niviandi, Kvaser, Francine, Kavika, Wiladye, Shantti, Namir, Pliszka, Cedr, Paank, Ruu, Grelia, Lasse
Lokalizacja: Wrocław
Aura: Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone.
Kontakt:

Ogłoszenie z: 22.08.2016

Post autor: Frigg » 3 lat temu

NOWA HIERARCHIA


Z wielką radością ogłaszamy, że nasze grono moderatorskie poszerzyło się o nowe osoby! Są nimi mianowicie: Lara , która swoim sokolim wzrokiem będzie pełniła funkcję Łowca Baboli, Nanwe- decydującego się na kierowanie waszymi losami z konta Pani Losu, Palonea – prosperująca swoją inspiracją na stanowisko Malarza Aur oraz Frey, który w parze będzie również pobierał nowe nauki z zakresu naszych emanacji. Serdecznie im gratulujemy!

Dziękujemy również wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w konkursie na Moderatorów.

Jednakże nie jest to koniec radosnych wieści! Pragniemy poinformować Was, że nasza Juniorka w moderacji awansowała i może cieszyć się pełnomocnymi prawami Moderatora! Od teraz Kana jest naszą zawodową Malarką Aur. Gratulacje!

Prosimy użytkowników o zapoznanie się z nową hierarchią.UWAGA!

KONKURSY

W związku z brakiem jakiegokolwiek zainteresowania konkursem na post miesiąca, zostaje on odwołany i zamknięty. Jeśli zaś chodzi o konkurs na postać miesiąca otrzymaliśmy od Was skrajnie niską ilość głosów i ten konkurs również zostaje zawieszony na czas nieokreślony. Jeżeli chcecie by konkursy powróciły prosimy zgłaszać to na PW do Niary.

FACEBOOK

Kochani, pragniemy poinformować Was o tym jak wygląda obecnie administracja granicowego facebooka. Dostęp do publikacji postów na naszym fb mają obecnie: Niara, Enadelia, Frigg oraz Meridion. Jednak główną osobą prowadząca profil jest Niara. Jeżeli macie jakieś pomysły odnośnie nowych postów na fb, konkursów, serii zdjęć, tego co chcielibyście tam zobaczyć piszcie na PW właśnie do niej.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Ogłoszeń”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość