Serenaa[Karczma Pod Biegającym Szczurem] poszukiwanie gryfa cz.1

Miasto kupców, szlachty i handlu. Położone w słonecznej części wybrzeża, stąd jego status Miasta Królewskiego. Znajduje się tu wiele dworów szlacheckich i oczywiście pałac króla.
Awatar użytkownika
Yasi
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 125
Rejestracja: 8 lat temu
Inne Postacie: Tejla, Liwian
Aura: Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone.
Kontakt:

Re: [Karczma Pod Biegającym Szczurem] poszukiwanie gryfa cz.

Post autor: Yasi » 8 lat temu

Nie czekała długo. Chwilę po tym jak wyszła dołączyła do niej anielica. Mesemer dołączył do nich chwilę później. Yasi poznała go po aurze, wyglądał zupełnie inaczej niż kilka chwil wcześniej. Był przygarbiony, a jego twarz wskazywała na spore zaskoczenie. Kiwnęła mu głową na znak, że wie kim jest i poszła w stronę bramy miasta. Słyszała jak jej kompani ruszyli za nią, nie odwróciła się, nie bardzo przejmowała się faktem, że mogliby nie nadążyć, z resztą wątpiła, by mogli się łatwo zgubić. Żeby wyjść z miasta musieli przejść przez główną ulicę Serenei, na której znajdował się targ. Tym razem żaden z kupców nie próbował nic wciskać anielicy. W końcu przecisnęli się przez tłum ludzi okupujących jedno ze stoisk i przeszli przez bramę. Nieopodal było wybrzeże, w stronę którego podążyła upadła.

Ciąg dalszy:Yasi, Mesemer i Ernei
"Wolnym bowiem jest człowiek tylko wtedy, gdy jest samotny."
Artur Schopenhauer

Zablokowany

Wróć do „Serenaa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość