Zloty GranicowePyrkon 2019 - spotkanie Granicy

Tutaj umieszczamy tematy, a w nich wszelkie informacje dotyczące naszych spotkań w świecie rzeczywistym. W tematach dogadujemy szczegóły zlotów. Zachęcamy by swoją obecność zaznaczać właśnie w wątkach na forum. Ewentualnie później przenieść się z rozmowami na Discord.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Mereve
Szukający drogi
Posty: 34
Rejestracja: 5 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Uzdrowiciel , Szaman , Mędrzec
Kontakt:

Pyrkon 2019 - spotkanie Granicy

Post autor: Mereve »

Witajcie, Drodzy Użytkownicy!
Wybieram się w tym roku na Pyrkon i chciałam się dowiedzieć, czy ktoś z Granicy również tam będzie? Chętnie poznałabym współtwórców forum osobiście. Mogłoby być całkiem ciekawie :D
Wpisujcie się w tym wątku, kto będzie na 100%, i obgadamy dokładniejsze miejsce wraz z precyzyjną godziną spotkania!
Pozdrawiam i życzę miłego dnia <3
Awatar użytkownika
Celine
Błądzący na granicy światów
Posty: 20
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Smok
Profesje: Mieszczanin , Opiekun , Mag
Kontakt:

Post autor: Celine »

Ja, Kelisha i Reinar. Wiem z pewnego źródła, że Calisto, Niara i Mer nie mają możliwości pojawić się i spotkać z nami ze względu na sprawy prywatne. Mogę ewentualnie mnie poprawić, jak mam stare "dane" xP

Ja jestem w Poznaniu z nimi od czwartku od godziny 12-13. O ile nie będzie żadnych opóźnień w pociągach i podobnych bajek. Możliwe, że jakaś wojnę będę musiał uciszyć~ xD
Zablokowany

Wróć do „Zloty Granicowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości