Zloty Granicowe"Przekroczmy Granicę" Kraków 2019

Tutaj umieszczamy tematy, a w nich wszelkie informacje dotyczące naszych spotkań w świecie rzeczywistym. W tematach dogadujemy szczegóły zlotów. Zachęcamy by swoją obecność zaznaczać właśnie w wątkach na forum. Ewentualnie później przenieść się z rozmowami na Discord.
Awatar użytkownika
Reinar
Błądzący na granicy światów
Posty: 19
Rejestracja: 5 lat temu
Rasa: Nord
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Reinar »

Nocleg? Jak najbardziej by się przydał.
Oswald
Błądzący na granicy światów
Posty: 13
Rejestracja: 5 lat temu
Rasa: Krasnolud
Profesje: Władca , Żeglarz , Rybak

Post autor: Oswald »

Będę. W sobotę. Więc jak ktoś chce mi postawić piwo, dać pyska albo po pysku to zapraszam. Do zobaczenia.
„Nic tak nie nęci, nie rozczarowuje i nie zniewala jak życie na morzu.”
Awatar użytkownika
Lullasy
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 136
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Eugona
Profesje: Służący , Kurtyzana
Kontakt:

Post autor: Lullasy »

Aj aj, niefajna sytuacja :d Wojence wypadło bardzo dużo bardzo ważnej nauki na ten okres przez studia, a ja jej samej nie zostawię (bo jeszcze umrze z głodu próbując samodzielnie otworzyć banana, bidulka niesamodzielna :< ), więc niestety chciałbym w moim i jej imieniu odwołać nasze przybycie. Przepraszam(y) że tak późno!
Awatar użytkownika
Kimiko
Kroczący w Snach
Posty: 222
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Panterołak
Profesje: Złodziej , Rozbójnik , Łowca
Kontakt:

Post autor: Kimiko »

My z M. mamy nocleg zaklepany, więc nie trzeba nas nocować, ale chętnie gdzieś posiedzimy ^^ Jesteśmy wolni prawie całą sobotę, bo na niedzielę planujemy zwiedzanie. Ale będziemy oczywiście ^^

O której i gdzie zbiórka?
Rawr~ | Poważniej
Motto: Yes, it's dangerous. That's why it's fun!
Drugie motto: Zawsze może być gorzej! *_*
Awatar użytkownika
Sanaya
Urzeczywistniający Marzenia
Posty: 598
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Alchemik , Badacz
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Sanaya »

Wydaje mi się, że oficjalny początek zlotu można ustalić na 17.00, spotkamy się klasycznie pod Mickiewiczem na Rynku (albo jak już będziemy mieli gdzieś stolik czy coś to będziemy zgarniać spod tego miejsca).
Wiem, że część osób będzie wcześniej, więc jakby co ja będę od rana w KRK, mogę zgarniać kto będzie przyjeżdżał.
Jeremy
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 72
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Rzemieślnik , Mieszczanin

Post autor: Jeremy »

O relację jak się patrzy pewnie pokusi się ktoś kompetentny, a ja jako dyletant wrzucam tylko swój krótki i bezczelny komentarz (ale z uzasadnieniem).

Podsumowanie wydarzeń z zeszłego weekendu w stolicy Małopolski może być tylko jedno:
"Kraków jest nasz!!!"
Przede wszystkim biorąc pod uwagę wynik meczu derbowego, ale również okoliczności zjazdu granicowego, na którym najsilniej reprezentowane było (o dziwo) Trójmiasto - przynajmniej w sobotę. Ciśnie mi się na zdarte gardło ta treściwa kibicowska zaśpiewka, więc chociaż ledwo mówię, to i tak użyję sobie jej jeszcze raz:
"Kraków jest nasz!!!"
Pozdro i do następnego ;)
"Non est viri timere sudorem".
Zablokowany

Wróć do „Zloty Granicowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości