Zloty GranicoweGranica na Pyrkonie - terminarz+ankieta

Tutaj umieszczamy tematy, a w nich wszelkie informacje dotyczące naszych spotkań w świecie rzeczywistym. W tematach dogadujemy szczegóły zlotów. Zachęcamy by swoją obecność zaznaczać właśnie w wątkach na forum. Ewentualnie później przenieść się z rozmowami na Discord.

Granica na Pyrkonie - terminarz

18.05.2018
6
40%
19.05.2018
7
47%
20.05.2018
2
13%
 
Liczba głosów: 15

Awatar użytkownika
Cętka
Szukający drogi
Posty: 46
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Panterołak
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Cętka »

To ja mam pytanie natury technicznej - komu z Was powysylac w razie "w" telefon na PW? Satharin, o której planujesz zbiórkę pod targami?
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Jeśli pytasz o mnie i Mera, to najlepiej do mnie. Ja mogę Ci wysłać swój tel, żeby był z nami kontakt. No i jeśli się umawiacie pod targami z Satharinem to chyba też powinniście się wymienić telefonami.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Satharin
Szukający drogi
Posty: 26
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Satharin »

Cętka, zbiórkę bym planował o 18 na Pyrkonie, bo z tego co pisze Kerhje to idą chyba z Hashirą na jakiś panel czy coś i wcześniej nie da rady. Więc o 18 bym się ustawił gdzieś przy wyjściu wschodnim i od razu możemy jeszcze San odebrać z głównego. A numer możesz dać mi. Albo ja ci swój zaraz wyślę na PW
Awatar użytkownika
Hashira
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 82
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Kapłan , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: Hashira »

Kochani bardzo żałuję, że nie było mnie z Wami tym razem! Mój szpieg Kerhje trochę mi poopowiadał ;) i już nie mogę się doczekać kiedy Was poznam! <3 Ściskam wszystkich serdecznie i do (jak najszybszego mam nadzieję!) zobaczenia! :)
Ostatnio edytowane przez Kimiko 6 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Powód: Jeszcze Cię dorwiemy~
Awatar użytkownika
Kerhje
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 77
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Zielarz , Uzdrowiciel
Kontakt:

Post autor: Kerhje »

Mam nadzieję, że następnym razem nic nie przeszkodzi Ci w spotkaniu (Tak, tak, Kimi jeszcze Cię dowie. I inni też.) i ogólnie, że spotkamy się jeszcze większą grupą. A było i tak nas chyba całkiem dużo. :)
Byłam pyrkonowa wymęczona, kiedy "przekraczałam granicę", bałam się jak to będzie... A wyszło wspaniale! Jesteście fantastycznymi i kochanymi ludźmi. Uwielbiam Was i cieszę się, że mogłam poznać osobiście. Niara, Mer i ich koty ślicznie nas ugościli (był nawet miód pitny i gorsety *-*), a pan portier mówił dobry wieczór i dobranoc. XD Warto było! Oby Wrocław w lipcu był kolejnym świadkiem szaleńców z forum. :)
Awatar użytkownika
Hashira
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 82
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Kapłan , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: Hashira »

Też mam taką nadzieję! <3 A ze swojej strony chciałam tylko wspomnieć, że na co dzień siedzę nad morzem, więc gdyby szykował się komuś z Was urlop/wakacje/jakikolwiek inny powód do pobytu na wybrzeżu to dajcie znać, z chęcią wybiorę się na jakąś kawę/piwo/magiczną miksturę i oprowadzę po okolicy xD Bo u mnie z wolnym najczęściej bywa krucho i wymaga to dużo organizowania, ale jestem bardzo, bardzo chętna poznać Was wszystkich w końcu na żywo :*
Zablokowany

Wróć do „Zloty Granicowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości