Zloty Granicowe"Przekroczmy Granicę" czyli Granica na Pyrkonie 2018

Tutaj umieszczamy tematy, a w nich wszelkie informacje dotyczące naszych spotkań w świecie rzeczywistym. W tematach dogadujemy szczegóły zlotów. Zachęcamy by swoją obecność zaznaczać właśnie w wątkach na forum. Ewentualnie później przenieść się z rozmowami na Discord.
Awatar użytkownika
Satharin
Szukający drogi
Posty: 26
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje:
Kontakt:

"Przekroczmy Granicę" czyli Granica na Pyrkonie 2018

Post autor: Satharin »

Jest już luty, bilety na Pyrkon można rezerwować, zgłaszać atrakcje, et cetera, dlatego też chciałbym ruszyć temat który wyszedł jeszcze w poprzednim roku na SB. A mianowicie spotkanie graczy na Pyrkonie. Jeżeli bylibyście chętni, zastanawiacie się czy pojechać, albo po prostu już wiecie, że będziecie na Pyrkonie, dajcie znać i może uda się spotkać w jakimś fajnym gronie ;)

A jeżeli przypadkiem nie wiecie czym jest Pyrkon: to największy w Polsce i jeden z największych w Europie festiwali fantastyki z ogromną ilością atrakcji. Panele dyskusyjne od gier komputerowych, przez filmy, literaturę, naukę, komiksy, mangę, RPG. Wszystko co wiąże się z fantastyką. Lokacja to Poznań, termin w tym roku 18-20 mają, bilety są po 100zł na 3 dni.
Awatar użytkownika
Kerhje
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 77
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Zielarz , Uzdrowiciel
Kontakt:

Post autor: Kerhje »

Jeej! W końcu zaczynamy. :D
Moja mała armia będzie na pewno. Bilet kupiony już jakiś czas temu. Także, już wkrótce jej szeregi przekroczą Granicę. Szykujcie swoich żołnierzy i przybywajacie. Pyrkon to niesamowite doświadczenie, totalnie magiczne... Więc warto!
Nie mogę się doczekać! <3
Awatar użytkownika
Deidre
Szukający drogi
Posty: 39
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel
Kontakt:

Post autor: Deidre »

Jestem członkiem Armii Kerhje więc siłą rzeczy też będę xD Już się nie mogę doczekać! Niby co roku Pyrkon jest podobny, a jednak za każdym razem cieszę się na niego jak dziecko :) A gdyby móc jeszcze spotkać się z innymi Granicznikami to byłoby cudownie :D
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Na samym Pyrkonie nas raczej nie będzie w sensie mnie i Mera (kiedyś chodziliśmy z wielką radością, ale potem mieliśmy spotkanie sam na sam z organizatorami i mówiąc szczerze zawód był gigantyczny, także no... brzydzi mnie ich podejście, stąd nie chce im ładować kasy do sakiewki), ale można się spotkać gdzieś pod targami jak już będziecie wychodzić z konwentu i gdzieś się przejść (chyba, że cud się zdarzy i jednak pójdziemy na konwent mimo zawodu, zależy czy dziewczyna mojego brata będzie w organizacji, bo ją akurat jedną da się lubić, jak na razie) Tak czy inaczej skoro jesteśmy z Poznania, warto by się poznać ^^
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Satharin
Szukający drogi
Posty: 26
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Satharin »

Słyszałem dużo historii, chociaż sam miałem do czynienia z niższą warstwą organizatorów (którzy są w przeważającej większości spoko). Ale rozumiem, pomyślimy nad tym żeby wyjść poza konwent, do jakiegoś pubu, albo do parku. Może nawet nad Wartę, powinno być już ciepło w maju ;)
Awatar użytkownika
Kimiko
Kroczący w Snach
Posty: 222
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Panterołak
Profesje: Złodziej , Rozbójnik , Łowca
Kontakt:

Post autor: Kimiko »

Ja również nie wiem, jak będzie z wizytą na samym konwencie, ale chętnie skoczę później z wami na piwko lub drinka ^^ Jestem na miejscu, więc nie powinno być problemu.
Rawr~ | Poważniej
Motto: Yes, it's dangerous. That's why it's fun!
Drugie motto: Zawsze może być gorzej! *_*
Awatar użytkownika
Deidre
Szukający drogi
Posty: 39
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel
Kontakt:

Post autor: Deidre »

Ojej, nie zdawałam sobie sprawy jak to wygląda od wewnątrz. Dotychczas byłam tylko szczęśliwym, nieświadomym użytkownikiem...
Ale z miłą chęcią się spotkam jak będzie okazja :)
Awatar użytkownika
Lasota
Szukający drogi
Posty: 49
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Bard
Kontakt:

Post autor: Lasota »

Kusi mnie to piekielnie, bo wybrałbym się, wybrał serdecznie, a na taki człowiekowo-granicowy meeting to już w ogóle! Ale jeszcze nie wiem, jak to mi się tam rozłoży w kalendarzu. W razie czego Mistrz z Valladonu wpisuje się na listę z małym znakiem zapytania.
Awatar użytkownika
Velatha
Błądzący na granicy światów
Posty: 12
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Elf Górski
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Velatha »

Na sam konwent raczej się nie wybieram, bo z każdym rokiem jest mniej paneli, które by mnie interesowały. Ale jeśli w tym terminie nie będę naganiać rekoludków na swój kram, to postaram się zawitać do Poznania. Będzie to kolejny powód, żeby wreszcie się tam zjawić na parę dni :D
Awatar użytkownika
Satharin
Szukający drogi
Posty: 26
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Satharin »

Czas nadszedł. Program konwentu już jest, wszyscy zainteresowani już pewnie mają bilety (albo i nie, ale są w Poznaniu). Można już zacząć ustalać szczegóły.

Chciałbym żeby zadeklarowali się ludzie, którzy na pewno będą i powiedzieli w jaki dzień im najbardziej przypasuje takie spotkanie. Jeżeli chodzi o formę spotkania: możemy zrobić grilla nad rzeką albo wyjść do pubu, tak to na razie widzę. Jeżeli ktoś ma pomysł, droga wolna! Jaram się i czekam na odzew.
Awatar użytkownika
Øra
Zbłąkana Dusza
Posty: 9
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: smokołak
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Øra »

Melduję się! Będę całe 3 dni, nocując na tej dzikiej hali, rozpaczliwie szukając prysznica... Ale będę! I na dodatek zachwycona wszystkim. Podobna do Kerhje, to może nawet ktoś pozna. XD No dobrze, nie pozna. To niemożliwe w tym tłumie. Niemniej byłabym w siódmym niebie, gdybym mogła Was spotkać. Dlatego chętnie wyjdę nad rzekę czy do pubu. W zależności od pogody, ale rzeka brzmi ślicznie. :)
Co do dnia... Ja bym pewnie wolała piątek, albo niedzielę. W sobotę na Pyrkonie najwięcej atrakcji, ale w razie czego można znaleźć chwilę. :)
Ostatnio edytowane przez Øra 6 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Awatar użytkownika
Deidre
Szukający drogi
Posty: 39
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel
Kontakt:

Post autor: Deidre »

Ja też będę w czasie Pyrkonu w Poznaniu, całe trzy dni. Powiem tak - grill (już zwłaszcza nad wodą) brzmi zawsze dobrze, a jedzenie przełamuje pierwsze lody :P więc jeśli będzie słoneczko i/lub ciepełko to jak najbardziej popieram tę opcję! Z mojej strony najchętniej spotkałabym się w niedzielę do godziny 15, bo później już pewnie będziemy musieli wracać (rzeczywistość nie poczeka niestety). Jeżeli nie, to postaram się dostosować do reszty. Jedynie w sobotę będzie trudno, bo mamy już zarezerwowane prelekcje ;) No i oczywiście będę miała plakietkę podpisaną Hashira, chociaż na strój w tym roku się nie skuszę :) więc w razie czego na pewno się rozpoznamy, oczywiście gdybyśmy mieli wątpliwości "czy ta grupa z grillem to aby na pewno członkowie Granicy" :P
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Ja i Meridion jesteśmy na miejscu, nie mam zjazdu w szkole, także jestem wolna, no i Meru też. Mieszkamy nad Wartą, także no... Poza tym zawsze możecie się wbić do nas na chatę :)
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Callisto
Czarny Kot
Posty: 399
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Złodziej , Skrytobójca , Wędrowiec
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/administrator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Callisto »

Ja też jestem na miejscu i pasuje mi w sumie każdy termin, chociaż w piątek pewnie dopiero od 16, jak już urwę się z pracy. Co do miejsca - jeśli będzie dopisywała pogoda to chętnie wybiorę się nad Wartę, a jeśli nie - bezczelnie wbijemy do Niary na chatę >:] W barach może być ciasno w tych terminach, ale myślę, że co do miejsca to jeszcze umówimy się w ostatnich dniach przed spotkaniem, by nas deszcz nie zaskoczył ;)
Na samym Pyrkonie mnie nie będzie, ale i nad Wartą mogę pojawić się z plakietką "Calli", chociaż znając życie przyda się bardziej wielki transparent granicowy, żebyśmy się w tłumach odnaleźli :D Co... wcale nie jest złym pomysłem wow
Także jeśli jakieś podstępne siły na ziemi się nie sprzysięgną przeciwko mnie to będę!


<knuje malowanie transparentu> *_*


Update: robimy z Niarą transparent :D
Awatar użytkownika
Kelisha
Szukający Snów
Posty: 178
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Panterołak
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Kelisha »

Ja też się wybieram i kiedyś obiecałam na SB upolować wszystkich z Granicy i wytulić na Pyrkonie, więc... Nie pasuje mi tylko niedziela, bo będę z samego rana uciekać z Poznania.
Awatar użytkownika
Vareath
Błądzący na granicy światów
Posty: 10
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Smok
Profesje: Wędrowiec , Mag
Kontakt:

Post autor: Vareath »

Kurcze, akurat w ten weekend mam jedyną pracującą sobotę :/ ale może coś mi się uda załatwić bo jak sam konwent mnie nie grzeje to chętnie bym wpadł. Może przyjadę po pracy, w końcu z Gdańsla to tylko 3.5h xD
Zablokowany

Wróć do „Zloty Granicowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości