Archiwum AlarańskieBugi na forum

Archiwum: miejsce zsyłki starych i nieaktualnych tematów.
Obszerne pomieszczenia mieszczą w sobie stare, zakurzone księgi dawno zapomniane przez żywe istoty. Każdy kto szuka wiedzy o minionych dziejach znajdzie ją tutaj, choć zapewne na niewiele mu się ona zda.
Awatar użytkownika
Tirra
Szukający drogi
Posty: 42
Rejestracja: 11 lat temu
Rasa: Człowiek - Bard
Profesje:
Kontakt:

Bugi na forum

Post autor: Tirra »

W tym temacie możecie zapisywać znalezione przez was bugi po przenosinach forum.

-------------

Ja znalazłam taki: na stronie głównej nie wyświetla mi się panel moderatora. Dopiero jak wejdę w jakiś temat, na górze pojawia się panel. Chyba nie było tak wcześniej.
Awatar użytkownika
Akkarin
Poszukujący Marzeń
Posty: 415
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Nemorianin
Profesje:

Post autor: Akkarin »

To i ja dodam swoje trzy grosze. Przy edycji postaci, obok cech specjalnych, pojawiają mi się jedynki. Wydaje mi się, że to jakiś błąd.
Screen:

http://img171.imageshack.us/img171/2092/cechy.png
Arkad
Siedziba rodu Derathé

Naszym największym strachem nie jest to, że jesteśmy zbyt słabi tylko zbyt silni. Nasz blask nas przeraża, nie ciemność. Umniejszanie swojego znaczenia nie służy światu. Nie bój się tylko po to żeby inni czuli się przy tobie bezpiecznie. Przyszliśmy na świat by świecić. Ten blask jest w każdym z nas. Kiedy widać nasz blask, pozwalamy innym robić to samo. Uwalniając się od własnego strachu, wyzwalamy od niego innych.
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Przyjęto do wiadomości.
Powiedzcie mi jedna jak wyświetlają wam się Prywatne Wiadomości?
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Tirra
Szukający drogi
Posty: 42
Rejestracja: 11 lat temu
Rasa: Człowiek - Bard
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Tirra »

U mnie wszystko w porządku , poza tym, że napis tematu, a w zasadzie początek: "Re: ..." wchodzi na grafikę, a grafika wchodzi pod spodem na napis przez kogo została napisana ;)
Drake
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 65
Rejestracja: 11 lat temu
Rasa: Człowiek - Łowca Nagród
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Drake »

Przy tworzeniu/edycji KP po wszystkich akcjach, które powodują odświeżenie strony, znikają opisy umiejętności. Zapisują się na KP, ale znikają w edytorze, czyli jakbym ponownie chciał zapisać nie dokonując zmian, to w KP też by ich nie było. Nie wiem, czy wyraziłem się zrozumiale :P
Awatar użytkownika
Cecilia
Szukający Snów
Posty: 191
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Człowiek - Szpieg
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Cecilia »

Z KP całkowicie zniknęły szczegółowe opisy umiejętności Cecilii.
Awatar użytkownika
Mantus
Szukający Snów
Posty: 160
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:

Post autor: Mantus »

W sumie tylko na szybko, nowy FF ma niekiedy chybiony sposób odświeżania zmienionych stron jeśli zapisywał elementy w celu przyśpieszenia. Do czego zmierzam? U mnie to wystąpiło permanentnie na 4 systemach, w tym dziś ostatni raz – wyświetlanie się strony o przenosinach. Co prawda wystarczy tylko wyczyścić ciasteczka itp. To jeśli ktoś nie wie kiedy forum wróci i do tego z nikim nie rozmawiał może jeszcze pewien czas czekać jak ten baran.
Awatar użytkownika
Meridion
Lord Demon
Posty: 448
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Mędrzec , Władca , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: Meridion »

Ponaprawiam bugi gdy uporam się z zaległościami w pracy.
Thandruil
Rasa:
Profesje:

Post autor: Thandruil »

Karta postaci, pole - ekwipunek. Dłuższe opisy poszczególnych przedmiotów zostają ucięte, w ogóle brakuje mi tutaj okienka na bardziej szczegółowy opis każdego elementu ekwipunku, jak w umiejętnościach na przykład, chociaż to akurat można trochę nadrobić w wyglądzie.
Awatar użytkownika
Tirra
Szukający drogi
Posty: 42
Rejestracja: 11 lat temu
Rasa: Człowiek - Bard
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Tirra »

Kolejny bug:

Gdy wciskam na forum w temat "Kreator Postaci", który przenosi do KP, pokazuje się informacja, że nie mam takowych uprawnień do oglądania tego działu.
Awatar użytkownika
Enitia
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 115
Rejestracja: 11 lat temu
Rasa: Nimfa
Profesje: Rzemieślnik , Służący , Artysta
Kontakt:

Post autor: Enitia »

Bug może być taki, że gdy wpisuję nick gracza, któremu mam namalować aurę w Kreator Postaci (jego edycję), to wyświetla mi się w każdym przypadku mój avatar. Dane natomiast są od gracza.
Awatar użytkownika
Felid
Szukający drogi
Posty: 36
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Panterołak
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Felid »

Annoyance:
za mało widoczny przycisk odpowiedz.>]
Bug:
http://www.iem.pw.edu.pl/~ostrowm2/granica.png
nachodząca niekiedy linia
You are only human...
Obrazek
Awatar użytkownika
Aaliya
Szukający Snów
Posty: 151
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Pokusa
Profesje: Włóczęga , Kurtyzana , Złodziej
Kontakt:

Post autor: Aaliya »

Niektóre avki uległy przedawnieniu, u niektórych userów nie zgadza się czas ostatniej wizyty. Przykładowo- Maelona ma wpisane 16 lipca, a pisała ostatniego posta 30-ego.

+ przydałaby się szybka odpowiedź
++ nie działają znaczniki w panelu użytkownika, gdy chce się zmienić podpis
Ludzka postać
Diabelska postać

Jesteśmy ponurymi dziećmi nocy
Zwą nas w podziemiu boginiami zemsty

Ajschylos: ,,Eumenidy''
Awatar użytkownika
Carmilla
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 94
Rejestracja: 11 lat temu
Rasa: Pokusa
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Carmilla »

Kiedy chcę wysłać wiadomość prywatną zostaje ona przeniesiona do kopii roboczych, a potem nie da się jej wysłać. Utrudnia mi to komunikację z innymi graczami.
She told me not to step on the cracks
I told her not to fuss and relax
Well, her pretty little face stopped me in my tracks
But now she sleeps with one eye open
That's the price she paid...
Awatar użytkownika
Felid
Szukający drogi
Posty: 36
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Panterołak
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Felid »

Carmilla pisze:Kiedy chcę wysłać wiadomość prywatną zostaje ona przeniesiona do kopii roboczych, a potem nie da się jej wysłać. Utrudnia mi to komunikację z innymi graczami.
To nie kopie robocze a "do wysłania". Tak naprawdę są to wysłane wiadomości, tylko nieprzeczytane. Po przeczytaniu przeniosą się do wysłanych.
You are only human...
Obrazek
Awatar użytkownika
Rhys
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 61
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Upadły anioł (dawniej Duch Świat
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Rhys »

W górnej części forum podczas czytania wątków linia z linkami do odpowiedzi, przeszukiwania wątku, i pokazania pierwszego nieprzeczytanego postu, a także napisy z liczbą postów/stron, nachodzą nieco na linię oddzielającą wątek od tytułu.

Na screenie zaznaczyłam to dość wyrazistym różowym kolorem.
http://i.imgur.com/w2u7q.jpg
I am the voice in the wind and the pouring rain
I am the voice of your hunger and pain
I am the voice that always is calling you
I am the voice, I will remain


"The Voice" - Celtic Woman.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Alarańskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości