PrzygodyGrupa III. Z Ekradonu do Nandan - Theru.

W ciemnej krainie, w mrocznej dolinie Zło się budzi by zniszczyć ludzi... Tylko smoczy wrzask, lub mocy blask Zło przepędzi i ludzi oszczędzi...
Zablokowany
Awatar użytkownika
Pani Losu
Splatający Przeznaczenie
Posty: 637
Rejestracja: 14 lat temu
Rasa:
Profesje:
Kontakt:

Grupa III. Z Ekradonu do Nandan - Theru.

Post autor: Pani Losu »

Grupa III. Z Ekradonu do Nandan – Theru.

Znajdujecie się w dużej drewnianej karczmie w centrum miasta. Zostało wam udostępnione niewielkie pomieszczenie tuż obok wspólnej sali, w której teraz przebywa kilku gości.. Jeden z waszych towarzyszy postarał się abyście mieli spokój. Jest ranek, słońce zdążyło już wysuszyć rosę z traw i teraz jego promienie wpadają przez okna niedużego pomieszczenia, w którym przebywacie. Spotkaliście się tu by rozpocząć wasza podróż. Poczyniliście już niezbędne przygotowania i teraz możecie już wyruszać. Zmierzacie do Nandan – Theru. Nie macie pojęcia jak wygląda mapa, ani gdzie dokładnie jej szukać, jednak decydujecie się odnaleźć wskazówki po drodze.
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Zapisuje się :D
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Meridion
Lord Demon
Posty: 448
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Mędrzec , Władca , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: Meridion »

Zapisuje się :P
Awatar użytkownika
Fiona
Szukający drogi
Posty: 28
Rejestracja: 14 lat temu
Rasa: Czarodziejka
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Fiona »

Zapisuję się :)
Saura
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 131
Rejestracja: 14 lat temu
Rasa: Elf
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Saura »

Zapisuję się :wink:
- A jeśli cię zabiję?
- Jeśli mam umrzeć, chcę umrzeć z twojej ręki. Twoja nieobecność będzie jak trucizna, ale mnie nie zabije. Zostań, proszę, zostań ze mną. Nie chcę innej kobiety. Nie chcę innego mordercy.
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Przygody”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości