Wielka Księga BestiiOżywieńcy

Bestiariusz. Księga w której opisane są wszystkie potwory i niezwykłe stworzenia Alaranii, od pegazów i jednorożców, po kelpie i golemy.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Ożywieńcy

Post autor: Niara »

Ghule

Typ: Nieumarli

Istoty, które z jakiegoś powodu powstały po śmierci, nie będąc na tyle dobrymi by powstać jako Zmartwychwstali, ani zbyt przesiąknięci złem, aby stać się Potępieńcami. Wyglądem przypominają rozpadające się zwłoki, poruszają się raczej powoli, ich umysły są tępe i proste. Nie potrzebują snu ani jedzenia, nie maja żadnych potrzeb fizjologicznych. Wydają się być niegroźne lecz w wielu przypadkach taka ocena może być bardzo myląca

Występowanie: Nikt nie wie dlaczego, ale najczęściej można je spotkać w Opuszczonym Królestwie i Dolinie Umarłych. Jednak pojedyncze jednostki można spotkać również w innych rejonach.

Populacja: Niewielka ilość osobników.

Odżywianie: Nie ma potrzeby.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wielka Księga Bestii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości