Miedzy górskimi szczytami i wzgórzami Nanderu, kryje się królestwo króla Arata, ogromne warowne miasto, otoczone zewsząd skałami i murami. Jest tylko jedna droga do tego miejsca, a prowadzi ona przez Bramy Vidmosu. Mieszkańcy tego miejsca czują się niezwykle bezpieczni. Dzięki lokalizacji, Nandar - Ther ominęły wszystkie wojny, a miasto zachowało się w niezmiennej formie od tysięcy lat.

 • Pomnik Leiheli
  Pomnik Bogini pokoju Leiheli, czczonej przez wszystkich mieszkańców miasta. Raz w roku przy pomniku odbywają się uroczystości ku jej czci, jest to jedno z najpiękniejszych i najbardziej znanych miejsc w tym mieście.
  Ostatni post przez Rachel Zobacz najnowszy post
  Pn paź 04, 2010 9:46 pm
 • Pałac Króla Arata
  Pałac w którym swoją siedzibę ma Król Nandan -Ther'u - Arat, syn słynnego w całej Allaranii Nermara znanego ze swojej dyplomacji i działania na rzecz pokoju podczas ostatniej wojny prowadzonej na Równinie Maurat. Arat jest młodym acz niezwykle mądrym władcą, wraz ze swoją żoną Alanti zamieszkuje komnaty pałacu położonego w centralnej cześć miasta.
  Ostatni post przez Vertan Zobacz najnowszy post
  So sie 19, 2017 12:05 am
 • Bramy Vidmosu
  Ogromne Bramy Vidmosu są jedyną drogą prowadząca do miasta Nandan- Ther. Wybudowane tysiące lat temu by warownia pozostała zawsze bezpieczna. Wieżyczki obronne ustawione na bramach dają doskonałe miejsce dla strażników dzięki czemu, nikt niepożądany się tutaj nie wedrze.
  Ostatni post przez Finua Zobacz najnowszy post
  So lip 06, 2013 9:55 am
 • Świątynia Ciszy
  W północnej części Nandan-Theru, tuż przy wzgórzach znajduje się Świątynia Ciszy, mieszkają w niej ludzcy mnisi, którzy wierzą w Matkę Naturę. Starają się oni propagować jej kult i przekonywać, że należy szanować jej dary. Wokół świątyni znajduje się rozległy park z wodospadem, który jest dostępny dla wszystkich, którzy chcą go odwiedzić.
  Brak postów
   

Powrót do Strona główna forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron