Mityczna kraina Syren, położona gdzieś w głębi oceanu. Pełna wodospadów, rzek i soczysto-zielonych dolin otoczona błękitną woda. Zamieszkała również przez nieliczna grupę Nereid, na których czele stoi królowa Aria.

 • Wodospady
  Gdzieś na wyspie porośniętej gęsta roślinnością znajdują się niezwykłe wodospady, spadają one bowiem do jednego zbiornika.... W basenie pod wodospadami mieszkają bowiem tajemnicze syreny, podwodne tunele prowadzące do tego miejsca znają tyko one. Jeśli jednak uda cie się tutaj trafić, strzeż się, te mityczne istoty nie są przyjazne dla intruzów...
  Ostatni post przez Siren Zobacz najnowszy post
  Pn sty 15, 2018 4:55 pm
 • Wiszące Domy
  Nieliczna grupa Nereid jaka zamieszkuje wyspę swoje schronienia zbudowała właśnie tutaj, na skalach... wiszących w powietrzu. Wszystkie domostwa połączone są szeregiem linowych mostów i drabin. Całość tworzy niezwykłą konstrukcję jaką każdy chciałby zobaczyć.
  Ostatni post przez Tilgor Zobacz najnowszy post
  N lip 27, 2014 12:15 am
 • Świątynia Deszczu
  Znajdująca się na wyspie świątynia już dano stała się tylko opuszczonym budynkiem. Jednak w jej wnętrzu kryje się wiele ciekawych przedmiotów i zwojów dotyczących magi powietrza i wody.
  Ostatni post przez Laia Zobacz najnowszy post
  N sie 10, 2014 1:14 am
 • [Smocza Paszcze]+18
  Ostatni post przez Urzaklabina Zobacz najnowszy post
  N cze 04, 2017 10:48 pm

Powrót do Strona główna forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron