Niezwykle tajemnicze wody tego Morza Cienia, kryją w sobie wiele skarbów i niebezpieczeństw, już wielu zginęło w wyprawach poszukując przygód i bogactw. Największym jednak łupem dla każdego z nich było by odnalezienie legendarnej Wyspy Maar.

 • Trytonia
  Wielkie miasto portowe. To tutaj poszukiwacze przygód wynajmują statki, wyładowują je po brzegi i wypływają na niebezpieczne wytrawy. Miasto położone na szlaku handlowym, roi się tu od przybyszów z innych krain. Tutaj spotykać mażesz wszystkie istoty chodzące po ziemi... i nie tylko...
  Ostatni post przez Barbara Zobacz najnowszy post
  Wt cze 05, 2018 2:30 pm
 • Wrak Posejdona
  Posejdon był kiedyś statkiem handlowym , później został kupiony przez tajemniczego mężczyznę. Ów mężczyzna wraz z załogą wyruszył Posejdonem na tajemnicza wyprawę. Po dwóch latach statek wrócił... sam... cała załoga zniknęła. Statek zatrzymał się na skałach i tam już pozostał. Tylko jedna grupa śmiałków odważyła się wyruszyć na wyprawę do wraku... żaden nie wrócił...
  Ostatni post przez Anathea Zobacz najnowszy post
  Śr wrz 30, 2015 5:38 pm
 • Opuszczony Dom
  Mały, opuszczony domek znajdujący się w małym lesie nad brzegiem morza. W ty miejscu woda jest niezwykle spokojna, tylko czasem fale staja się większe, nie robią jednak żadnych szkód, jedno z nieliczny miejsc nad Morzem Cienia w którym świeci słońce.
  Ostatni post przez Elsker Zobacz najnowszy post
  Pt gru 12, 2014 3:45 pm
 • Skały Rozbitkow
  Niebezpieczna, zdradliwa płycizna z ostrymi skałami, na której bardzo często rozbijają się statki.
  Ostatni post przez Meara Zobacz najnowszy post
  Śr maja 13, 2015 7:54 pm
 • Arturon
  Arturon to duże i bardzo bogate miasto, powstało wiele wieków temu i od tamtej pory nie zostało dotknięte żadną wojną. Miasto utrzymuje się z handlu dalekomorskiego, można tu znaleźć wszystkie luksusowe towary z całego królestwa.
  Moderator Strażnicy

  Poddział: Wisteryjska Zatoka
  Ostatni post przez Jaenvia Zobacz najnowszy post
  Wt kwi 09, 2019 7:25 pm
 • Serenaa
  Miasto kupców, szlachty i handlu. Położone w słonecznej części wybrzeża, stąd jego status Miasta Królewskiego. Znajduje się tu wiele dworów szlacheckich i oczywiście pałac króla.
  Poddział: Pawia Zatoczka
  Ostatni post przez Niviandi Zobacz najnowszy post
  Cz kwi 04, 2019 9:44 pm
 • Katima
  Miasto zbudowane z wypalanych na słońcu cegieł i ciemnych gatunków drewna, połączonych w dwu, trzy lub czteropiętrowe bloki, otoczone drewnianą konstrukcją żeber. Ulice przecinające się pod kątem prostym tworzą sieć, której centrum stanowi duża, okrągła dziura - dawne koloseum, przerobione na miejski rynek.
  Ostatni post przez Diego Zobacz najnowszy post
  N kwi 21, 2019 3:51 pm

Powrót do Strona główna forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron