Profil użytkownika Endriina

Avatar użytkownika

Ogólne

Potęga:
Imię: Endriina
Rasa: Driada
Wiek: 20


Aura

Dość słaba aura o barachitowej barwie i szmaragdowej poświacie. Wokół niej nie słychać żadnego dźwięku. Wydziela zapach miodu i kwiatów. W dotyku jest giętka a w smaku lepka i słodko-kwaśna.


Wygląd

Kobieta o ustach czerwonych jak sok z malin, a oczy jej uderzają zielenią lasu w pełni wiosny. Kibić ma smukłą, ruchy delikatne, zdawało by się, iż prawie nie dotyka ziemi, gdy stąpa. Kasztan jej włosów nie raz miesza się z liśćmi, które same starają się przyzdobić jej głowę, gdy wyrusza na jedną z leśnych wycieczek.

Gdy odezwie się, głos jej cichy, ale melodyjny, jak u skowronka.

Wzrostem swym sięga jakiś 1,60 ponad powierzchnię ziemi. Twarz ma smukłą, policzki nieco spowite rumieńcem, gdy padną czyjeś oczy na jej drobne ciało. Siły w jej ramionkach starcza tyle, by naciągnąć cięciwe łuku, lecz delikatna skóra je pokrywająca, delikatniejsza jest od jedwabiu i tylko gracja driady pozwala jej unikać skaleczeń podczas spacerów po lesie.


Charakter

Jako dziecko Endriina była wyjątkowo ruchliwą, rezolutną dziewczynką. Gdy podrosła, nadal zostało w niej nieco z dziecięcego podejścia do świata. Jest wyjątkową optymistką, pełną życia i ciekawości świata. Zazwyczaj nic nie przyćmiewa uśmiechu na jej ustach. Woli przebywać samotnie, okrążona tylko zwierzętami, które uważa za swych braci i roślinnością, o której mówi jako o cząstce swej duszy. Boi się przedstawicieli innych ras i ukrywa się przed ich wzrokiem, jednak gdy ma wyjątkowo dobry humor, skora jest do psot i figlii czynionych innym.

Na ogół jest trochę nieśmiała, potrzeba czasu by ją otworzyć. Najłatwiej znaleźć z nią wspólny język, jeśli samemu jest się w potrzebie, gdyż Endriina lubi pomagać innym i ufa, że za dobroć odpłacą jej dobrocią. Niestety przy okazji jest naiwna i łatwo ją przekonać do własnych racji. Chociaż nie da się namówić jej do uczynienia czegoś złego, wprawna osoba łatwo zorientuje się, gdzie udeżyć by Endriina zgodziła się wykonać każde polecenie pewna, iż robi coś pomocnego.

Atrybuty

Krzepa:Raczej wytrwały, Delikatny,
Zwinność:Zręczny, Bardzo szybki, Precyzyjny,
Percepcja:Wyostrzony wzrok, Wszechsłyszący, Wyostrzony węch, Wyostrzony smak, B. wyostrzobe czucie, Wyostrzony zm.mag,
Umysł:Pojętny, Ineligentny, Łatwy do złamania,
Prezencja:Piękny, Godny, Poddańczy,

Cechy specjalne

Mowa zwierząt [Z]Potrafi porozumiewać się ze zwierzętami
Mowa roślin [Z]Potrafi porozumiewać się z roślinami
Regeneracja [D]Jej rany zasklepiają się o wiele szybciej niż u przeciętnych stworzeń

Umiejętności

Łucznictwo [M]
Taniec [W]

Magia

        Sposób rzucania zaklęć: Moce

Magiczne przedmioty

Pierścień Kochanka [ZAK]Pierścień sproawdza choroby na każdą osobę, którą serce Driady zdoła pokochać

Towarzysz


Historia

O poczęciu Endriiny wiadome jest niewiele, gdyż pierwszych lat życia driada nie pamięta, zaś nigdy nie odczuła potrzeby by pytać o to osoby, które zajęły się jej wychowaniem. Oczywistym jest jednak, że potomkini elfa i człowieka trafiła wśród te, które najlepiej mogły zaopiekować się przedstawicielką własnej rasy.

Endriina dorastała w spokoju i radości, ciesząc się życiem i niezmąconym szczęściem. Las, który był jej domem wzrastał wspaniale, więc dziewczyna nie musiała obawiać się o swoje życie. Dużo czasu spędzała przy poświęconym jej drzewie, dbając o nie całym swym sercem. Rzadko zapuszczała się na dalsze wyprawy. Uczyła się strzelać z łuku, tropiła leśne zwierzęta i pomagała im, gdy tego potrzebowały. Uważała siebie za Opiekunkę Natury, lubiła rozmyślać o tym, ile może zrobić dla tego zielonego świata, który ją otaczał.

Dnia pewnego wypuściła się nieco dalej na obrzeża lasu i spotkała tam rannego elfa. Choć była płochliwa, wyczuła w nim jednak bezbronne dziecię natury i postanowiła mu pomóc. Opiekowała się młodzieńcem, póki nie wyzdrowiał zupełnie, lecz nim się rozstali, elf wyznał jej, iż przez czas owy zdołał pokochać swą pielęgniarkę. Zadrżało płoche serce Endriiny. Choć elf przypadł do serca młodej driadzie, nie mogła jednak powiedzieć, iż odwzajemnia to uczucie. Elf błagał jednak i nalegał, by przyjeła od niego pierścień, który, jak przysięgał, należał kiedyś do jego matki.
'Gdy będziesz patrzeć na niego' - zapowiadał - 'wspomnisz biednego wędrowca, który oddał ci swe serce.'
Endriina nie potrafiła odmówić takim namowom.

Gdy się rozstali, jakiś czas potem driada spotkała innego elfa. Obronił on ją przed atakiem zdziczałego zwierzęcia.
Znajomość ta nie zakończyła się tak szybko i młodzi przypadli sobie do gustu. Jednak kiedy serce driady przychylać się zaczęło ku jej przyjacielowi, pierścień zmienił barwę ze złotej na krwistą, a elf przebywając w towarzystwie Endriiny, czuł ból piekielny, jakby dotykano go w pierś rozżażonym żelazem.
Driada chciała pozbyć się zgubnego dla jej kochanka przedmiotu, jednak ten ugrzązł na jej smukłym palcu. Mimo płaczów i rozpaczy- młodzi musieli rozstać się i skazać na wieczną tęsknotę.

Teraz Endriina opuściła rodzinny las. Poszukuje kogoś, kto uwolni ją od klątwy pierścienia, lecz czy jest jej to pisane?

Dane gracza: Endriina

Nazwa użytkownika:
Endriina
Ranga:
Zbłąkana Dusza
Inne Postacie:
Endriina,
Martwe postacie:
Status:
OFFLINE
 
 
PW:
Wyślij prywatną wiadomość
Grupy:
Dołączył(a):
Śr mar 02, 2011 8:13 pm
Ostatnia wizyta:
Pt sty 13, 2012 3:09 pm
Liczba postów:
1 | Znajdź posty użytkownika
(0.00% wszystkich postów / 0.00 posty dziennie)
Ostatni post:
Prośby o sprawdzenie KP
Śr mar 02, 2011 9:50 pm
Najaktywniejszy w dziale:
Księga Boskich Praw
(Posty: 1 / 100.00% postów użytkownika)
Najaktywniejszy w wątku:
Prośby o sprawdzenie KP
(Posty: 1 / 100.00% postów użytkownika)
cron