Oglądasz profil – Venandi

Ta postać nie została jeszcze zaakceptowana
Awatar użytkownika

Ogólne

Godność:
Venandi "Mortuus"
Rasa:
Przemieniony
Płeć:
Mężczyzna
Wiek:
44 lat
Wygląda na:
42 lat
Profesje:
Służący
Majątek:
Zasobny
Sława:
Nieznany

Aura

Informacje o graczu

Nazwa użytkownika:
Venandi
Grupy:
Martwe postacie:
Płeć gracza:
Mężczyzna

Skontaktuj się z Venandi

PW:
Wyślij prywatną wiadomość

Statystyki użytkownika

Rejestracja:
1 tydzień temu
Ostatnio aktywny:
6 dni temu
Liczba postów:
0
(0.00% wszystkich postów / średnio dziennie: 0.00)

Połączone profile

Brak profili posiadających połączenia.

Atrybuty

Krzepa:silny, raczej wytrwały, odporny
Zwinność:dokładny
Percepcja:dobry wzrok, kiepski węch, pozbawiony smaku, szczątkowe czucie, wyostrzony zmysł magiczny
Umysł:bystry, ineligentny, b. silna wola
Prezencja:maszkaron, odszczepieniec, zbędna materia

Umiejętności

PrzetrwanieMistrz
Władanie Bronią białąEkspert
miecz dwuręczny
JeździectwoZaawansowany
PowożenieZaawansowany
HodowlaOpanowany
PolowaniePodstawowy

Cechy Specjalne

Klątwa

Magia: Rozkazy

DemonówEkspert
Ukrywanie się w cieniu innych istot.
DemonówEkspert
Ciernie

Przedmioty Magiczne

Mroczny

Charakter

Mimo że Venandi jest Bardzo uprzejmy, zauważa się, że jest niezwykle samotny z powodu swojej niezdolności do kontaktowania się z ludźmi i rzadko w rezultacie wchodzi w interakcje z innymi. Jest niezwykle zafascynowany ludźmi i ich emocjami, które przypisuje temu, że sam nie jest w stanie ich doświadczyć. W tym celu przyjął maniery klasycznego „dżentelmena” i uważnie bada ludzi, choć zwykle nie jest w stanie naśladować ich przykładów. Choć wycofany, ma tendencję do trzymania się z daleka i ma nieprzyjazną passę z niektórymi ludźmi. Mówi, że nie kłamie, ale ukrywa swoje intencje, pomijając informacje, i stara się ukryć swoją przeszłość. Ale pomimo kilku przypadków złośliwości ma wiele dziecięcych skłonności, w tym napady złości. Mimo to bardzo chętnie poprawia swoje wykroczenia i chociaż jego dokładne działania są wyraźnie określone, regularnie robi uczynki dla Kościoła jako rekompensatę.

Wygląd

W swojej najczęstszej postaci Venandi jest dwunożnym humanoidem z czaszką wilka i rogami kozła [2] zamiast głowy, ze świecącymi czerwonymi wiązkami światła w pustych oczodołach. Ludzie wspominają, że ​​jego oczy zmieniają się w zależności od emocji. Jest znacznie wyższy niż typowy człowiek, a przeciętny człowiek dociera tylko do klatki piersiowej. Jego szyja jest jedyną częścią, która pokazuje skórę, której ciemnofioletowy kolor. Nosi trzyczęściowy garnitur: czarną szatę z rękawami haftowanymi białymi nitkami, w połączeniu z czarną kamizelką (niebieską w mandze) i białym podkoszulkiem. Ma także niebieski kamienny krawat Bolo, schowany tuż pod kołnierzem (ten podarował mu ten, kto nadał mu swoje imię). Jego rogi są ozdobione sznurkiem złota, który wisi na szyi i łączy się z czerwonym suknem. Będąc na zewnątrz, często naciąga czerwony materiał za głowę na twarz. Jednak dzięki magii jest w stanie zmienić swój wygląd na wybranego przez siebie człowieka, zwykle z dwoma kępkami włosów, które uformowane są w kształcie rogów. Jego prawdziwa postać nabiera wyglądu podobnego do bestii. Jest wyższy, choć cieńszy, przybierając kołnierz czarnych piór. Zyskuje ogon i pazury. Poszarpany czarny płaszcz zdaje się zasłaniać mu plecy, choć wydaje się, że jest częścią jego ciała. Cienkie kolce skręcają się we wszystkich kierunkach, dodatkowa para rogów wygina się w kierunku jego twarzy, a szereg żebrowanych kości owija się wokół jego klatki piersiowej, tworząc dodatkową klatkę piersiową.

Historia

Jedyne wspomnienia z jego przeszłości to kolor czerwony i wspomnienie jedzenia ludzi. Jego pierwsze wspomnienie budzi się w lesie. Postanowił iść, wędrując po śniegu i unikając ludzi, dopóki nie upadł przed Lindel. Lindel zabiera go do swojego mistrza Rahaba, który postanawia nadać mu swoje obecne imię, i przekonuje Lindela, by przyjął go jako ucznia. Stamtąd zaczyna uczyć się szermierki od Lindela, prowadząc koczownicze życie opiekując się karibu.