Profil użytkownika Tauriel

Avatar użytkownika
[Ta karta nie została jeszcze zaakceptowana]

Ogólne

Potęga:
Imię: Queen Tauriel
Rasa: Nemorianka
Wiek: około 2000 lat


AuraWygląd

Wysoka na 175 cm kobieta o długich, falowanych, kruczoczarnych włosach sięgających za łopatki oraz bladej cerze. Rysy twarzy są łagodne i przyjazne. Po jej postawie, sposobie poruszania i wysławiana się od razu można wywnioskować, iż pochodzi z arystokratycznej rodziny. Zawsze wyprostowana podąża do celu wyćwiczonym do perfekcji, rytmicznym, pełnym gracji krokiem, zawsze z podniesioną głową. Czerwone usta i zielone oczy idealnie wypadały na tle jasnej karnacji dodając jej jeszcze bardziej szlacheckiej aury. Posiada przepiękne ciało o wręcz książkowych proporcjach. Dlatego też jako garderobę obrała suknie, które w nadzwyczajny sposób eksponują jej ciało. Odsłonięty dekolt, gołe plecy, brzuch czy ramiona lub prześwitująca tkanina to jej ulubione zestawy. Do tego przepiękne trzewiki z wysokim obcasem, niezależnie od miejsca w którym się znajdowała. Szyję oraz nadgarstki zawsze zdobią bogate ozdoby ze srebra lub złota. W przypadku zaplamienia lub zniszczenia kreacji od razu zmieniała strój. Zazwyczaj pomagała sobie przy tym magią.


Charakter

Tauriel jest urodzoną arystokratką. Jest strasznie rozpieszczona i przyzwyczajona do wszelkich udogodnień. Nigdy nie spała na zewnątrz, w lesie, czy na polanie. Tylko w jedwabnej pościeli, w wielkim łożu z baldachimem. Owszem zna się na sztuce przetrwania, ale tylko w teorii. W praktyce nie umiałaby nawet rozpalić ogniska. No może gdyby się bardzo postarała... Ale generalnie dla Tauriel standardem jest posiadanie służby, która wszystko za nią robi. Nigdy nie prała swoich ubrań, nigdy nie sprzątała, nawet nie szykowała sobie kąpieli. Jest rozpieszczona do tego stopnia, że rzadko kiedy sama się myje, zwykle robią to za nią służący, lub służki.
Zna się natomiast na wielu aspektach świata. Doskonale konwersuje i jest niezwykle charyzmatyczna. Potrafi przekonywać do swoich poglądów w bardzo dyplomatyczny sposób lub przy użyciu magii. Kocha zwierzęta, zwłaszcza konie i koty. Te drugie uwielbia za ich indywidualność i podejście do życia, które jest równie egoistyczne jak jej.
Nie przepada za dziećmi. Uważa, że są hałaśliwe i rozbrykane, co dla niej jest nie do przyjęcia. Wrzaski dzieci doprowadzają ją do migreny, na szczęście na co dzień nie ma z nimi do czynienia i zdecydowanie nie marzy by posiadać je w przyszłości.
Bywa zazdrosna kiedy przebywa w towarzystwie innej pięknej kobiety. Zawsze lubi być wielbiona jako ta jedyna, być w centrum uwagi i zainteresowania innych. Kiedy zostaje przyćmiona przez inną staje się kąśliwa i nieco niegrzeczna lecz pomimo arystokratycznego charakteru bycie niegrzeczną sprawia jej frajdę. Stąd też jej uwielbienie do zabaw oraz balów gdzie może wręcz konkurować z innymi niewiastami.
Co do walki... Rzadko jej się zdarza brudzić sobie ręce. Zazwyczaj robią to omamieni magią lub demony, które czasami przyzywa w chwili zagrożenia. Jeżeli jednak zostanie zmuszona, potrafi sięgnąć po oręż i skrócić o kilka głów. Z niewiadomych przyczyn sprawia jej to przyjemność, szczególnie kiedy wyżywa się na istotach, w jej mniemaniu, niższego rzędu.

Atrybuty

Krzepa:Silny, Raczej wytrwały, Odporny,
Zwinność:Zręczny, Szybki, Dokładny,
Percepcja:Dobry wzrok, Dobry słuch, Kiepski węch, Pozbawiony smaku, Czuły zm.mag,
Umysł:Bystry, Ineligentny, B. silna wola,
Prezencja:Piękny, Arytokratyczny, Charyzmatyczny,

Cechy specjalne

Odporność na choroby [Z]Nemorianie są niewrażliwi na wszelkie choroby alarańskie.
Regeneracja [Z]Każdy Nemorianin posiada zdolność regeneracji ciała. Jest to cecha tak silna, że Nemorianie potrafią nawet odtwarzać odcięte kończyny. Ponieważ Nemorianie sami tworzą własne ciała odcięta ręką, czy noga jest w stanie odrosnąć. Oczywiście odcięcie głowy spowoduje uwolnienie niematerialnej powłoki, a ciało Nemorianina już się nie zregeneruje. Poza ty wszelkie rany zadane niemagiczną bronią goją się w niezwykłym tempie.
Niematerialna powłoka [D]Nemorianie są w stanie przybrać niematerialną powłokę, to jest odrzucić materialne ciało i zmienić się w byt zupełnie niematerialny. Jawią się wtedy jako szara mgła, lub zupełnie przestają istnieć w świecie fizycznym i zupełnie tracą jakikolwiek wygląd. Niestety odrzucenie materialnego ciała powoduje teleportację do Otchłani, najczęściej do miejsca z którym Nemorianin był związany, czyli zazwyczaj do miejsca zamieszkania. Odbudowanie cielesnej powłoki wiąże się z ogromnym zużyciem energii magicznej i trwa bardzo długo, dlatego Nemorianie bardzo rzadko zrzucają fizyczne ciało na rzecz niematerialnej postaci.
Teleportacja [M]Moc, która pozwala na przemieszczanie się miedzy Otchłanią a innymi miejscami w Alaranii. Nemorianka potrafi otworzyć portal, który powiedzie ją w wyznaczone miejsce.
Mowa umysłu [M]Potężna moc telepatii, która jest asem w rękawie Tauriel. Dzięki niej Nemorianka potrafi niezauważenie wedrzeć się do umysłu innych istot i czytać z niego niczym z otwartej księgi. Odgadnięcie zamiarów lub przejrzenie wspomnień to dla niej dziecinna zabawa. Uwielbia korzystać z owej mocy w celu manipulacji innymi, słabszymi umysłami.

Umiejętności

Władanie mieczem jednoręcznym [M] Przy pomocy tej broni pokonała setki o ile nie tysiące istot, zarówno w Otchłanii jak i Alaranii.
Uniki [W] Posiadane przez nią atrybuty fizyczne znacznie ułatwiają unikać wszelkich ataków lub też reagować w porę w przypadku zastawionych pułapek.
Wiedza tajemna [M] Od dziecka miała styczność ze sztuką posługiwania się magią.
Kreomagowanie [M] Główne źródło dochodu Nemorianki. Jest w stanie tworzyć niezwykłe magiczne przedmioty, które następnie sprzedaje na rynkach Alaranii za niebotyczne sumy.
Etykieta [W] Jednym z jej ulubionych obrzędów wśród Nemorian są kurtuazyjne bale oraz uroczystości.
Anatomia [M] Znajomość budowy ciał różnorakich istot było nieodzownym elementem podczas przyswajania arkan magii życia.
Jubilerstwo [W] Nauczyła się tworzyć różnego rodzaju biżuterię, którą następnie uzupełnia magicznym pierwiastkiem. Pierścienie, wisiorki, diademy czy bransolety nie stanowią dla niej żadnego wyzwania.
Psychologia [W] Musiała poznać tajniki umysłów istot rozumnych. Między innymi ze względu na to aby samej dobrze kontrolować moc.
Pismo runiczne [O] Tauriel zna kilka przydatnych run jednak nie jest mistrzynią w tej dziedzinie. Niezwykle rzadko zdarzało jej się korzystać z owej umiejętności.
Poliglotyzm [W] Nemorianka zna mowę współną oraz język demonów. Do tego opanowała pradawną mową oraz język elfów. W przypadku kiedy nie zna jakiegoś języka pomaga sobie magią umysłu oraz emocji aby poznać zamiary innych.
Taniec [W] Setki uroczystości, w których brała udział zawsze wiązały się z tańcami.
Demonologia [M] Jako mieszkanka Otchłani potrafi określić większość ras tam zamieszkujących a przy tym zna ich kulturę oraz sposób w jaki się zachowują.
Architektura [W] Jedna z nauk ziemskich, którą Nemorianka studiowała.
Zielarstwo [W] Jedna z nauk ziemskich, którą Nemorianka studiowała.
Handel [P] Jedna z nauk ziemskich, którą Nemorianka studiowała.
Jeździectwo [O] Nie tylko konno bo w swym długim życiu korzystała z różnorakich istot jako wierzchowców.
Wiedza o duchach [P] Praktykowanie magii ducha sprawiło, że kobieta ma spore pojęcie na temat tych tajemniczych bytów.

Magia

        Sposób rzucania zaklęć: Moce
Umysłu [M]
Demonów [M]
Istnienia [M]
Emocji [A]
Życia [A]

Magiczne przedmioty

Naszyjnik Ukrycia [ZAK]Jest to niewielki, czarny kamień w srernej formie przypominającej kształtem liść. Stworzony na specjalne zamówienie Nemorianki za czasów kiedy ta jeszcze studiowała arkana magii umysłu. Kamień maskuje mentalną obecność Tauriel w obcym umyśle. Dzięki temu podczas używania magii umysłu istota taka nawet nie zdaje sobie sprawy z obecności Nemorianki w swojej głowie.
Pierścień Dominacji [ZAK]Przedmiot idealnie współgrający z magią demonów, którą uprawia arystokratka. Pierścień wspomaga zdolności maga przy próbie dominacji nad przyzwanym demonem. Dzięki temu demony wyższego rzędu zdecydowanie rzadziej są nieposłuszne.

Towarzysz


Historia

Dane gracza: Tauriel

Nazwa użytkownika:
Tauriel
Ranga:
Zbłąkana Dusza
Martwe postacie:
Płeć:
Kobieta
Status:
OFFLINE
 
 
PW:
Wyślij prywatną wiadomość
Grupy:
Dołączył(a):
So sty 12, 2019 8:03 pm
Ostatnia wizyta:
N sty 13, 2019 1:26 am
Liczba postów:
0 | Znajdź posty użytkownika
(0.00% wszystkich postów / 0.00 posty dziennie)
cron