Profil użytkownika Sila

Avatar użytkownika
[Ta karta nie została jeszcze zaakceptowana]

Ogólne

Potęga:
Imię: Sila
Rasa: Lisołak
Wiek: 16


AuraWygląd

Sila raczej nie zalicza się do osób przeciętnych. Dwu kolorowe oczy zdecydowanie ją wyróżniają. Kiedy nad sobą panuje ma prawe oko żółte, a lewe, zielone. Jednak gdy Luria przejmuje dowodzenie jej oczy są żółte. Sila ukrywa prawe oko pod włosami. Ma rude, długie włosy. Na twarzy ma liczne piegi. Jej lisie uszy i ogon ukrywa pod płaszczem z kapturem, kiedy przebywa wśród ludzi. Wzrostem jednak się nie wyróżnia od jej rówieśników. Chód ma bardzo sprężysty tak, że prawie podskakuje nawet o tym nie wiedząc. Głos ma piękny i śpiewny. Jako, że mieszka w lesie i nie ma stałego źródła pożywienia jest szczupła, ale udaje jej się wystarczająco wyżywić, żeby ukryć żebra. Można więc powiedzieć, że ma przeciętną figurę.


Charakter

Sil jest bardzo towarzyska i przyjazna. Kocha zwierzęta i nie lubi ich zabijać. Uwielbia też śpiewać. Bardzo zależy jej na tym by móc w pełni się kontrolować i zaprzyjaźnić z siostrą, której dusza jest uwięziona w jej ciele. Pragnie pokoju, a jej siostra raczej na odwrót. Sila bardzo obawia się, że Luria zapanuje nad nią i zrobi coś bardzo złego.

Atrybuty

Krzepa:
Zwinność:Zręczny, Szybki, Dokładny,
Percepcja:Wyostrzony wzrok, Czuły słuch, Czuły nos, Wyostrzony smak,
Umysł:
Prezencja:Ładny, Przekonywujący,

Cechy specjalne

Przemiana w lisa [D]Sila może zamienić się w puchatego, rudego liska.
Rozmowa ze zwierzętami [Z]W związku z darem przemiany, dziewczyna nauczyła się mowy zwierząt.
Stracenie kontroli [K]Jej siostra ma możliwość wpłynąć na jej działanie zawsze, kiedy Sila się zdenerwuje. Dziewczyna wciąż wszystko widzi i słyszy. Nie może się jednak ruszyć ani mówić.
Spotkanie z Lurią [S]Siostra lisołaczki może się pojawić wszędzie, gdzie tylko jest większa wilgoć np. we mgle. Nie może ona jednak nic zrobić w prawdziwym świecie. Nikt oprócz Sili jej nie widzi ani nie słyszy.

Umiejętności

Wspinaczka [P] Sila bardzo lubi wspinać się na wszystkie wysokie drzewa i oglądać piękny świat leżąc na konarze drzewa.
Polowanie [P] Sil nie bardzo lubi zabijać niewinnych. Ale od czasu do czasu musi posilić się mięsem.
Skradanie się [O] Dziewczyna nigdy nie osiła butów. Opanowała tą umiejętność podczas polowania oraz podbierania różnych rzeczy ze straganów.
Tropienie [O] Jej wyostrzone zmysły pozwalają jej z łaatwością kogoś wytropić.
Tresura [P] Bardzo łatwo jej się dogadać ze zwierzętami. Przyjaźniła się kiedyś z młodym wilkiem i nauczyła go kilka rzeczy ale szczeniak zaginą
Władanie bronią [P] Miała nieprzyjemną okazję do sprawdzenia tej umiejętności podczas bujki z kupcem. Od czasu przegranej trochę trenowała i nieźle jej idzie.
Uniki [W] Ma poprostu taki instynkt i trudno ją trafić.
Śpiew [M] Sila uwielbia śpiewać i ma do tego wrodzony dar.

Magia

Nie potrafi używać magii.

Magiczne przedmioty

Towarzysz


Historia

Sila urodziła się w małej wiosce. Nie pamięta zbyt wiele. Pamięta jedynie twarz mamy, taty i siostry. Kiedy miała pół roku bardzo lubiła patrzeć przez okno. Przyglądała się ludziom, zwierzętom i budynkom. Jej siostra bliźniaczka zawsze płakała, ona zaś była bardzo spokojna. Tak to zapamiętała. W nocy obudził ją hałas. Drzwi do pokoju zostały pchnięte przez zakapturzoną postać. Dalej nie pamięta co się stało. Najbliższe temu zdarzeniu wspomnienia jekie miała były bardzo rozmazane.

Dane gracza: Sila

Nazwa użytkownika:
Sila
Ranga:
Zbłąkana Dusza
Inne Postacie:
Melisia,
Martwe postacie:
Płeć:
Kobieta
Status:
OFFLINE
 
 
PW:
Wyślij prywatną wiadomość
Grupy:
Dołączył(a):
So sty 12, 2019 1:49 pm
Ostatnia wizyta:
Wt sty 15, 2019 9:16 am
Liczba postów:
0 | Znajdź posty użytkownika
(0.00% wszystkich postów / 0.00 posty dziennie)
cron