Księga Boskich PrawNieobecności

Administracja: Regulamin forum, ogłoszenia, podstawowe zasady pisania postów, przewodnik po forum, panująca hierarchia.
Dziwna magiczna księga, w której zostały spisane najważniejsze prawa rządzące tym światem. Ponoć magia w niej zawarta, sprawia, iż każde wielkie wydarzenie mające miejsce w świecie magicznie zostaje w niej odnotowane.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kana
Szukający Snów
Posty: 191
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Kotołak
Profesje: Wędrowiec
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Kana »

Ze względu na wakacyjny wyjazd i przygotowania doń rozpoczęte, zgłaszam zmniejszoną dawkę kota na forum od dzisiaj (data wpisu się wyświetla, ja mogę dodać, że to piątek) do następnego... środy-czwratku. Jakby co można łapać mnie na PW i GG, ogólnie rzecz biorąc raczej nie znikam zupełnie, za to z góry przepraszam za nadkrótkość postów, która może mi się przytrafić od tego momentu. Zależnie od standardu i wymagań wątku mogę albo prosić Was o cierpliwość i sobie pomału dłubać, albo też wciskać takie skarlałe karaczany, ale przynajmniej nie blokować akcji ~
Pegazy:
Kaprys, Dzika
,,Ma pani na coś alergię?
- Na głównych bohaterów." (Dzięki Conan!)

Dobra Kana, Gustowne przebranko, Młoda panna Trisk de Leu
"I niech Wam Kosmos sprzyja!" (Ponowne dzięki Conan!)
"Pewnego dnia będzie coś, ale nie wiem co. ~ Kana 2018" (Yao)
Nemain
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 142
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Centaur
Profesje: Rzemieślnik
Kontakt:

Post autor: Nemain »

Zgłaszam niezupełnie nieobecność, co znaczne zmniejszenie jej częstotliwości, orientacyjnie do końca września ;/
Odpisy będą pojawiały się nieregularnie, zależnie od tego jaki trafi się tydzień po tej drugiej stronie monitora, chociaż będę starała się możliwie ograniczać przyhamowywanie wątków. Dynamicznego odpisywania jednak kochani nie oczkujcie.
Jeżeli ktoś liczy na wartki wątek proszę o PW i serdecznie przepraszam za taki obrót sprawy :*
Buziaki kochani :*
Awatar użytkownika
Callisto
Czarny Kot
Posty: 399
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Złodziej , Skrytobójca , Wędrowiec
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/administrator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Callisto »

Pora i na mój zasłużony odpoczynek! <3

12.08-30.08 - nie ma mnie w ogóle, postów nie będzie, złapanie mnie na Granicy niemożliwe, na gg, discordzie i innych cudach również mnie nie będzie. Urlop, zwiedzanie i plażing.

06.08-12.08 - niby jestem, ale jakby mnie nie było. Muszę ogarnąć pracę przed wyjazdem, czyli wszyscy wszystko chcą na wczoraj~ A potem oczywiście ogarnąć siebie, męża, psa i chatę przed wyjazdem. W każdym razie jakby coś - złapiecie mnie na gg, ale na odpisy nie liczcie, lepiej się przyjemnie zaskoczyć, gdyby mi się udało cudem odpisać.

Ogólnie rzecz biorąc w sierpniu już mnie nie ma. Ci, z którymi piszę mają mnie na gg w razie czego (do 13ego oczywiście), wszelkie admińskie sprawy niestety muszę zrzucić na moje różowe dziewczyny, więc też nic nowego nie biorę, by nie wisiało niesprawdzone/niezałatwione.

Będę za Wami tęsknić bardziej niż to normalne (i zdrowe) oraz ciężko przeżywać odwyk od Granicy i mojej gromadki <3 (Was znaczy się, nie tej bandy oszołomów, która ma nieszczęście być moimi postaciami). Bądźcie grzeczni! Ściskam! Mam nadzieję, że to przeżyję i wrócę.
Awatar użytkownika
Kana
Szukający Snów
Posty: 191
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Kotołak
Profesje: Wędrowiec
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Kana »

Jestem na wywczasach, a wywczasy jednak zobowiązują - o czym zaczęły mi przypominać xD
Będę więc pisać trochę mniej, ale nie wybywam tak zupełnie i posty powinny się pojawiać, tak samo jak aury ^^
Datami to będzie zaś... jakieś dwa tygodnie.
Trzymajcie się!
Pegazy:
Kaprys, Dzika
,,Ma pani na coś alergię?
- Na głównych bohaterów." (Dzięki Conan!)

Dobra Kana, Gustowne przebranko, Młoda panna Trisk de Leu
"I niech Wam Kosmos sprzyja!" (Ponowne dzięki Conan!)
"Pewnego dnia będzie coś, ale nie wiem co. ~ Kana 2018" (Yao)
Awatar użytkownika
Llewellyn
Szukający drogi
Posty: 28
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Panterołak
Profesje: Myśliwy
Kontakt:

Post autor: Llewellyn »

Nie będzie mnie od poniedziałku (13.08) tak gdzieś do końca następnego tygodnia (najprawdopodobniej w następny poniedziałek - 20.08).
To wciąż nie jest pewne, więc może mnie nie być albo krócej, albo dłużej. Przez ten czas raczej nie będę odpisywać :/
Jednak wracam dopiero w czwartek/piątek. Przepraszam za opóźnienie wszystkich współwątkowiczów - postaram się szybko po tym odpisać ;)
Ostatnio edytowane przez Llewellyn 5 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Słuchajcie Dziubaski, może to nie jest całkowita nieobecność, ale jestem w trakcie szukania mieszkania i muszę się przeprowadzić jeszcze w sierpniu więc po moim urlopie trochę trudno będzie mi się wygrzebać z odpisów, ale jestem cały czas! Tylko moje odpisy przesuną się w czasie bardziej niż początkowo sądziłam. Postaram się nadrobić wszystko jak najszybciej :*
Awatar użytkownika
Kana
Szukający Snów
Posty: 191
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Kotołak
Profesje: Wędrowiec
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Kana »

Zdaje mi się, że mówiłam coś o pisaniu i aurach... kłamałam xD
A tak poważnie, to biorąc pod uwagę poprzednie lata, byłam pewna, że będę spędzać przed laptopem znacznie więcej czasu - a tu lipa, coś poszło nie tak rotfl Jakoś nie wyobrażam sobie siedzieć w domu i patrzeć w ekran przez kilka godzin, stąd opóźnienia w odpisach będą jednak większe niż się spodziewałam x'3 Choć chyba na szczęście nie wiszę postów zbyt wielu osobom - resztę bardzo proszę o lit... o cierpliwość i dobrą zabawę także poza granicami forum, żeby się przypadkiem tak nie niecierpliwili ~
Z aurami zaś spokojnie - pójdą w pierwszej kolejności ~
Pegazy:
Kaprys, Dzika
,,Ma pani na coś alergię?
- Na głównych bohaterów." (Dzięki Conan!)

Dobra Kana, Gustowne przebranko, Młoda panna Trisk de Leu
"I niech Wam Kosmos sprzyja!" (Ponowne dzięki Conan!)
"Pewnego dnia będzie coś, ale nie wiem co. ~ Kana 2018" (Yao)
Awatar użytkownika
Dérigéntirh
Senna Zjawa
Posty: 260
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Smok
Profesje: Mag , Mędrzec , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: Dérigéntirh »

A więc tak... od kilku dni chyba coś dziwnego mnie bierze, ale jak dotąd były to delikatne objawy, jednakże od przedwczoraj chyba przerodziło się w coś poważniejszego. Wiążą się z tym zawroty głowy i ogólne trudności ze skupieniem, dlatego pisanie odpisów raczej nie wchodzi w grę. Nie wiem, jak z tym będzie - póki co ilekroć pisałem o możliwej nieobecności okazywało się, że dzięki pomyślnym okolicznościom działo się inaczej i pozostaje mi mieć nadzieję, że tym razem też tak będzie. Tak czy owak, o ile nie okaże się to czymś tymczasowym, możliwe są opóźnienia w wątkach i moja skokowa obecność na forum.
Awatar użytkownika
Zenith
Szukający drogi
Posty: 37
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Czarodziej
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Zenith »

Mam gości z daleka i wyjeżdżamy po okolicy...
Więc generalnie do końca tego tygodnia (26.08) nie ma co liczyć na odpisy, ale później obiecuję nadrobić :)
Awatar użytkownika
Hashira
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 82
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Kapłan , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: Hashira »

Chciałam tylko uprzedzić, że w ten weekend mnie nie będzie, a od 30.08 do 09.09 mam maraton ślubów i wieczorów panieńskich wśród znajomych xD więc mogę być nieco bardziej nieobecna. Tak czy siak postaram się co jakiś czas skrobnąć posta w którymś z wątków, ale moje zawrotne tempo może jeszcze ciut zwolnić ^^ Miłego wieczora! :)
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Okej, jak uprzedzałam moja obecność w sierpniu jest wątpliwa, ale mogę zapodać, że w dniach:
- 26/27.08 jestem w delegacji, kontakt wyłącznie na gg
- 28.08 - oficjalnie się przeprowadzam (nie ma mnie w tym dniu w ogóle), a do końca miesiąca i początek września ogarniam życie oraz nowe miejsce ^^ ogólnie jestem, tylko trochę mniej
Awatar użytkownika
Tilia
Kroczący w Snach
Posty: 223
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Człowiek - Druid
Profesje:
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Tilia »

Od jutra, 24.08 do 31.08 nie będzie mnie wcale. Nie będę mieć dostępu do internetu, więc nie ma szans, żebym tu zajrzała.
Po powrocie ogarnę zaległości.
Awatar użytkownika
Kerhje
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 77
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Zielarz , Uzdrowiciel
Kontakt:

Post autor: Kerhje »

Nadrobię wszystkie zaległości, ale poza tym w ciągu najbliższych kilku dni (nie wiem... może tydzień?) moja obecność na forum jeszcze bardziej spadnie. O.
Wiem, że ostatnio i tak z tym ciężko, więc jeśli ktos chce pominąć moją kolejkę lub rozejść się, to śmiało.
Poza tym tyle.
Dziękuję i do za niedługo~ <3

EDIT: Aha! I jeszcze tak na początku września może być ciężej (4.09-09.09). Panieński, ślub, te sprawy. I 14.09-16.09 - Copernicon, jakby to kogoś interesowało.
Awatar użytkownika
Sanaya
Urzeczywistniający Marzenia
Posty: 598
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Alchemik , Badacz
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Sanaya »

5-30 września
Gdy wszyscy wrócili do szkoły bądź szykują się na studia, ja jadę na urlop. Na forum nie będę wchodzić w ogóle, co więcej, kontakt innymi kanałami również będzie niemożliwy, więc jak ktoś ma do mnie romans, niech załatwi to przed 10 września albo czeka do października. Jak komuś nie uśmiecha się czekać prawie trzy tygodnie na mój powrót do domu i do odpisywania, możemy się dogadać.
Awatar użytkownika
Kimiko
Kroczący w Snach
Posty: 222
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Panterołak
Profesje: Złodziej , Rozbójnik , Łowca
Kontakt:

Post autor: Kimiko »

Wróciłam i część odpisów oddałam. Z częścią jeszcze wiszę i postaram się je na dniach stworzyć, ale informuję, że jeszcze kilka najbliższych dni, do tygodnia, moja obecność będzie... zaburzona. Urlop urlopem, ale po powrocie trzeba ogarnąć chaos w pracy i domu po tej nieobecności. Ale już jestem, tylko jeszcze trochę mniej ^^

EDIT: Nieobecność do końca tygodnia - chaos większy niż się spodziewałam i chyba powoli ogłasza niepodległość. Liczę stłumić życiową rewolucję do piątku i w sobotę się już pojawić, wybaczcie zwłokę. Ściskam! :*
Rawr~ | Poważniej
Motto: Yes, it's dangerous. That's why it's fun!
Drugie motto: Zawsze może być gorzej! *_*
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Ech znowu jestem chora. Mam zapalenie spojówek i inne rewelacje w organizmie, w tym wysoką gorączkę. Jutro idę do lekarza, bo rozłożyło mnie totalnie. Boli mnie żołądek, głowa i mięśnie. Nie wiem czy to grypa jelitowa, czy zwykła grypa, czy co. Jutro lekarz mam nadzieję mi powie. Postaram się nie zwlekać jakoś szczególnie z odpisami, ani ze sprawdzaniem KP, ale na pewno nie będę przesiadywać na forum tak jak ostatnio, bo serio... czuję się tragicznie.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
ODPOWIEDZ

Wróć do „Księga Boskich Praw”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości