Księga Boskich PrawNieobecności

Administracja: Regulamin forum, ogłoszenia, podstawowe zasady pisania postów, przewodnik po forum, panująca hierarchia.
Dziwna magiczna księga, w której zostały spisane najważniejsze prawa rządzące tym światem. Ponoć magia w niej zawarta, sprawia, iż każde wielkie wydarzenie mające miejsce w świecie magicznie zostaje w niej odnotowane.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jane
Szukający Snów
Posty: 174
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Skrytobójca , Zabójca , Szpieg
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Jane »

No to teraz tak... Nauka, nauka, więcej nauki, więc do 15.06 (wystawienia ocen) może być u mnie ciężko z odpisami. Mam manię poprawiania ocen na lepsze, ambicja mi nie pozwala na żadne 2 xD A że mam już za dużo sprawdzianów na przyszły tydzień, muszę się pouczyć porządnie. Dlatego też do tego czasu podanego wyżej, odpisy będą pojawiać się baaaaaaardzo powoli lub nawet wcale. Dziękuję współwątkowiczom za cierpliwość, wybaczcie mi te nieobecności. :/
"Chwasty to szkodniki, które zabierają słońce i wodę roślinom uprawnym. To nikomu niepotrzebne wyrzutki, które powinno się natychmiast wyrwać, zanim ucierpi całe pole. Niestety, one zawsze wracają, by zabijać. Odebrać możliwość innym roślinom na życie, czerpiąc na tym korzyści. Jane nie mogła porównać się do ciernia, który swymi kolcami bronił się przed wyrwaniem. Ona jest tylko chwastem"
Awatar użytkownika
Dérigéntirh
Senna Zjawa
Posty: 260
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Smok
Profesje: Mag , Mędrzec , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: Dérigéntirh »

Zgłaszam całkowitą - może z okazjonalnym wejściem na SB - nieobecność w dniach 04.06-09.06. W następnym tygodniu raczej moja obecność nie powinna być zachwiana, ale najpewniej nieco spadnie mi tempo odpisywania. Od dnia 16.06 wszystko powinno już powrócić do jak najlepszego porządku.
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Sprawa mojego zdrowia nieco się skomplikowała (jakby już nie była skomplikowana). Wykryto u mnie guza nowotworowego, najpewniej nie złośliwego, ale nikt nie daje 100% gwarancji bez badania histopatologicznego. Czeka mnie zabieg usunięcia tej, dość dużej zmiany. Nie wiem jeszcze kiedy, ponieważ, mam jeszcze do zrobienia sporo badań. Tak czy inaczej sprawa nie jest wesoła. Oprócz tego pozostaje kwestia ciągłej gorączki, niestety nikt nie daje mi żadnej konkretnej odpowiedzi skąd ona może się brać. A w związku z nią nadal jestem diagnozowana. Moje wizyty u lekarzy są bardzo, bardzo częste. A jak sami wiecie, swoje trzeba zawsze odczekać. Pewnie sami zdajecie sobie sprawę, że informacja o nowotworze, złośliwym, czy nie, nie jest czymś co słyszy się na co dzień, w związku z tym psychicznie nie czuje się najlepiej mówiąc delikatnie. Jestem zmęczona, niewyspana i zestresowana. Będę się logować na forum, sprawdzać wiadomość, jeśli trzeba KP, nie ma problemu, ale nie wiem jak z moimi odpisami, zwłaszcza jeśli chodzi o postacie wymagające ode mnie ogromnego zaangażowania. Bardzo Was przepraszam za wszystko. To co się dzieje wokoło nie jest zależne ode mnie. Jeszcze raz przepraszam, że sprawiam kłopot moim współwątkowiczom.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Nevaeh
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 52
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Bard , Służący
Kontakt:

Post autor: Nevaeh »

Chciałam zgłosić nieobecność ze względu na wyjazd tysiące kilometrów za Atlantyk. Od jutra (6.06) najprawdopodobniej do soboty lub niedzieli (9/10.06) będę dostępna jedynie późnymi wieczorami lub nawet wcale (kwestia dostępu do Internetu). Również chcę zaznaczyć, że wyjazd potrwa do 25.08 i w tym czasie moja aktywność może być czasem ograniczona ze względu na obowiązki. Powinnam jednak znaleźć na tyle czasu, żeby nie opóźniać wątku i wypełniać obowiązki moda-stażysty. Proszę tylko o wyrozumiałość :)
"Tyle mnie we mnie, ile mego odbicia w sercu drugiego człowieka." ~Nev
Awatar użytkownika
Hashira
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 82
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Kapłan , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: Hashira »

Kochani! Niestety znowu piszę w wątku, którego bardzo nie lubię :/ Nadal jest u mnie dosyć ciężko, zarówno z siłami jak i czasem, a nie chcę zwodzić Was obietnicami, że za dzień-dwa odpiszę. Póki co pracuję sama na obie zmiany w przychodni, mam chorych rodziców w domu (tata jest po operacji serca, a mama ma chory kręgosłup i nogę, które coraz bardziej jej doskwierają) i szczeniaczka (który jest cudowny <3 ale nie daje w nocy spać i wymaga duuuużo uwagi :P). Mam dużo pomysłów na odpisy, ale ledwo mam siłę ugotować sobie kolację, a co dopiero pisać. Oczywiście postaram się jak tylko będę miała trochę sił, ale chciałam napisać szczerze, że przez czerwiec może mi być po prostu zbyt trudno, żeby wyprodukować coś wartościowego. Jeśli komuś z Was bardzo to przeszkadza, możecie wygonić mnie z wątku przez Panią Losu, nie będę miała pretensji, tylko dajcie mi znać. Jeśli chcecie na mnie poczekać, to będzie mi bardzo miło i jestem pewna, że w końcu przyjdzie ten moment, kiedy wszystko mi się wreszcie ustabilizuje, będę mogła odpocząć i wrócić do moich ukochanych historii.
Dziękuję za wyrozumiałość i wspólne pisanie :*
Awatar użytkownika
Primavera
Szukający drogi
Posty: 41
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Maie lasu
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Primavera »

Porywa mnie już sesja, w związku z czym moja obecność na forum może być znikoma, czasem może mnie w ogóle nie być – niestety nauka w bibliotece na egzaminy jest bardzo pochłaniająca. [*] Z góry więc przepraszam wszystkich współwątkowiczów za poślizgi. Będę odpisywać w dość wolnym tempie, ale mam nadzieję, że w przerwie od książek uda mi się skrobnąć jakieś posty.
Nemain
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 142
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Centaur
Profesje: Rzemieślnik
Kontakt:

Post autor: Nemain »

Zapowiada mi się tydzień na wariackich papierach. Od dziś (11.06) do piątku (15.06.) włącznie będę sporadycznie, z doskoku lub wcale. Weekend dopiero wyjdzie w praniu. Obowiązki postaram się dokończyć bez opóźnień, z odpisami może być gorzej, proszę więc o cierpliwość. W razie bólu, klęsk żywiołowych, wojny tudzież tęsknoty, proszę kontaktować się przez gg lub fb ;)
Buziaki kochani :*
Awatar użytkownika
Callisto
Czarny Kot
Posty: 399
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Złodziej , Skrytobójca , Wędrowiec
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/administrator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Callisto »

Uh, jak w tym dowcipie: "panie, roboty tyle, że nie ma kiedy taczki załadować". Ja nie miałam nawet kiedy napisać, że będę rzadziej.

Czyli komunikat bez terminów, o ogólnie zmniejszonej aktywności, ale jestem i żyję, a to już i tak nieźle.

Praca i życie chwilowo przytłaczają, a od jutra mundial. Jako że jestem z zagrożonego wyginięciem gatunku ludzi bez telewizji, chodzę po znajomych oglądać mecze, a tym samym w międzyczasie raczej na forum wisieć nie będę. W razie spraw pilnych zawsze złapiecie mnie na gg, na forum jednak będę rzadziej w ciągu tygodnia. Postaram się nadrabiać w weekendy. Nie mówię, że postów nie będzie, bo może będą, ale na pewno nie będę tyle wisieć na sb, wiec grzecznie tam misie ;)
Awatar użytkownika
Kana
Szukający Snów
Posty: 191
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Kotołak
Profesje: Wędrowiec
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Kana »

Miałam się nie wpisywać, ale jednak muszę x'3 Zgłaszam zmniejszoną aktywność na najbliższy tydzień, choć może się nieco przedłużyć. Będę czatować głównie na aury i prace dla PL ~
Pegazy:
Kaprys, Dzika
,,Ma pani na coś alergię?
- Na głównych bohaterów." (Dzięki Conan!)

Dobra Kana, Gustowne przebranko, Młoda panna Trisk de Leu
"I niech Wam Kosmos sprzyja!" (Ponowne dzięki Conan!)
"Pewnego dnia będzie coś, ale nie wiem co. ~ Kana 2018" (Yao)
Nemain
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 142
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Centaur
Profesje: Rzemieślnik
Kontakt:

Post autor: Nemain »

Kuniowy update. Wpadłam do króliczej nory czy w jakiś inny wonderland, czy się to zmieni na dniach będzie się okazywać na bieżąco, tak więc zgłaszam nieobecność czy jak ktoś woli, trudną do przewidzenia prawidłowość granicowych odwiedzin.
Pewnie co jakiś czas wpadnę na sb troszkę się porozrywać, może capnę jakąś aurę w wolniejszej chwili, ale z odpisami może być cienko. Będę się starała odgrzebać z tego stosu zaległości, ale nie mogę obiecać jakiejkolwiek regularności czy przewidywalności. Teraz zaś nastąpi najgorsza informacja, stan ten się nie zakończył czyli potrwa od dziś (15.06) aż do minimum 16.07.18, czyli najpierw ogarnięcie świata i życia przed urlopem a potem upragniony urlop są winne ;D
Współwątkowiczów serdecznie przepraszam, jeżeli nie chcecie czekać proszę o pw i postaci podążą w swoje strony nie blokowane, zupełnie nie będę miała tego za złe :)
Co dzień zastaniecie mnie przynajmniej przez chwilę na gg i fb, tam będzie najłatwiej mnie złapać ;)
Buziaki kochani :*
Awatar użytkownika
Esmeralda
Poszukujący Marzeń
Posty: 408
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Wojownik , Włóczęga
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Esmeralda »

Sesja za pasem, egzaminy mam w ten czwartek i poniedziałek, później wolne więc do tego czasu będzie obsuwa z odpisami;_; wybaczcie
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Hej kochani, ech... co mam powiedzieć. Jest źle. Wyniki badań bardzo niekorzystne. Już brakuje mi sił, a muszę walczyć, bo objawy nie ustępują. Ciągle mam gorączkę, nie ma dnia, żeby było inaczej. Jestem zmęczona, trudno jest mi znaleźć siłę na to wszystko, ale jakoś muszę. Dziś dostałam telefon z przychodni, że wyniki wyszły bardzo źle. Czeka mnie teraz kolejny tydzień prób dostania się, tym razem do lekarza rodzinnego, bo muszę dostać skierowanie na nfz, a wiadomo jak to jest z przychodniami rejonowymi. Na pewno czeka mnie walka o każdą wizytę. Mój prywatny pakiet nie pokrywa specjalistycznych badań, a muszę je zrobić. Nie wiadomo co mi jest. Nie wiadomo czy to nowotwór, czy wirus, czy bakteria nie wykluczają niczego. Byłam już u dermatologa, dentysty, ginekologa, hematologa i reumatologa i... nic. Nikt nie wiem co się dzieje z moim organizmem i skąd ta gorączka. Także sprawa nie wygląda różowo (chociaż mój nick dalej jest różowiutki). Uwielbiam Was wszystkich, kocham Granicę, ale brakuje mi sił na częste odpisy. Po prostu brakuje mi sił... Bardzo Was przepraszam.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Kirves
Zbłąkana Dusza
Posty: 3
Rejestracja: 5 lat temu
Rasa: Smokołak
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Kirves »

Będę nieobecny od 15 do 21 Lipca.
Awatar użytkownika
Imelda
Błądzący na granicy światów
Posty: 12
Rejestracja: 5 lat temu
Rasa: Satyr
Profesje: Opiekun , Nauczyciel
Kontakt:

Post autor: Imelda »

Od 2.07 (może rano jeszxze na sb wbije) do... 9 albo 12, jakoś tak
EDIT: jednak od 3.07 do 10 albo 13
Awatar użytkownika
Kana
Szukający Snów
Posty: 191
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Kotołak
Profesje: Wędrowiec
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Kana »

Zgłaszam, żeby oficjalnie było - przez najbliższe dni będę mocniej zajęta, więc na forum będę przebywać głównie w sprawach moderatorskich ~ Z odpisami jeszcze Was ciutek przetrzymam, ale będę je dłubać w międzyczasie ;3
Pegazy:
Kaprys, Dzika
,,Ma pani na coś alergię?
- Na głównych bohaterów." (Dzięki Conan!)

Dobra Kana, Gustowne przebranko, Młoda panna Trisk de Leu
"I niech Wam Kosmos sprzyja!" (Ponowne dzięki Conan!)
"Pewnego dnia będzie coś, ale nie wiem co. ~ Kana 2018" (Yao)
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Zgłaszam dni nieobecności w lipcu, będzie krótka lista dni, przez które z pewnością mnie nie złapiecie:

1. 7-8.07 - wiadomka, zjazd granicowy.
2. 12-13.07 - wyjazd do rodziny
3. 21.07 - 05.08 - mam dwutygodniowy urlop, na który nie biorę żadnego sprzętu elektronicznego, prócz komórki. Wątpię abym miała zasięg, a na woodstocku to w ogóle nie spodziewajcie się, że będę choćby na gg xD Pewnie jeszcze przez kilka dni sierpniowych po 5.08 też będę średnio dostępna aby się na nowo zaklimatyzować i stonować po darciu papy więc wybaczcie wszelkie opóźnienia.

W razie zmian będę dodatkowo informować.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Księga Boskich Praw”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość