Archiwum AlarańskieHeroes 3

Archiwum: miejsce zsyłki starych i nieaktualnych tematów.
Obszerne pomieszczenia mieszczą w sobie stare, zakurzone księgi dawno zapomniane przez żywe istoty. Każdy kto szuka wiedzy o minionych dziejach znajdzie ją tutaj, choć zapewne na niewiele mu się ona zda.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Meridion
Lord Demon
Posty: 448
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Mędrzec , Władca , Wędrowiec
Kontakt:

Heroes 3

Post autor: Meridion »

Hej, grywa przypadkiem ktoś z was w Herosy 3 (niekoniecznie regularnie). Bo padł pomysł żeby zrobić mapkę alarani jako mapę do tejże gry i na niej sobie pograć. Oprócz mnie wiem, że Cornoctis lubi sobie czasem zagrać. Chętnie bym zrobił mapkę w wolnej chwili, no ale tylko dla siebie nie ma sensu jej robić, więc jeśli znaleźliby się chętni to wtedy moglibyśmy coś popracować nad tematem :)
Awatar użytkownika
Kerhje
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 77
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Zielarz , Uzdrowiciel
Kontakt:

Post autor: Kerhje »

Uaaa~ Cudny pomysł. :D Mi się zdarza grywać, więc bardzo chętnie bym skorzystała~ W wakacje będzie dużo czasu. W wakacje zamierzam... GRAĆ. XD W końcu. To i na Heroes znajdzie się czas.
Awatar użytkownika
Satharin
Szukający drogi
Posty: 26
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Satharin »

Jestem bardziej amatorem Heroes V niż III, ale kurczę, bardzo chętnie. Może w końcu będę miał motywację żeby i w tą część się nauczyć grać.
Awatar użytkownika
Gasper
Błądzący na granicy światów
Posty: 11
Rejestracja: 5 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Gasper »

Na dysku obowiązkowa pozycja, chociaż nie zaglądałem do niej wieki :). Zacny pomysł, popieram inicjatywę!
Awatar użytkownika
Hanti
Szukający drogi
Posty: 38
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Upadła anielica
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Hanti »

Też chętnie bym widział taką mapę u siebie. Najlepiej w największym, możliwym formacie z podziemiami jako Otchłań lub coś podobnego. Np. Wszystkie zewnętrzne wymiary połączone ze sobą.
Awatar użytkownika
Darshes
Senna Zjawa
Posty: 277
Rejestracja: 11 lat temu
Rasa: Maie Lasu
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Darshes »

Pomysł jak najbardziej ciekawy. Sam od czasu do czasu pogrywam - czy to ze znajomymi czy rodzinką(ahhh te stare dobre czasy z gorącym krzesłem). Nawet z poczucia obowiązku swego czasu zakupiłem wersje HD, co oczywiście okazało się straconą kasą :D
Awatar użytkownika
Medard
Splatający Przeznaczenie
Posty: 725
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Wampir
Profesje: Władca , Mag , Badacz
Kontakt:

Post autor: Medard »

Heroesy! Sam bym pograł, a dawno już nie grałem :P. Gra zwyczajna (tzw. wanilia) czy może WoG, a może to ruskie dzieło z zamkiem piratów?
So I bless you with my curse
And encourage your endeavour
You’ll be better when you’re worse
You must die to live forever
Jim Steinman

Every night, and every morn,
Some to misery are born.
Every morn, and every night,
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight.
Some are born to endless night.
William Blake

Pies patrzy na człowieka z szacunkiem, kot z pogardą, a świnia jak równy z równym. porzekadło Vaerreńczyków
Awatar użytkownika
Sayna
Zbłąkana Dusza
Posty: 9
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Sayna »

Ciekawy pomysł z Alaranią w Heroes 3, już gram w Westeros (kraina z Gry o Tron) http://mapy.heroes.net.pl/mapa/774 polecam :)
Awatar użytkownika
Meridion
Lord Demon
Posty: 448
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Mędrzec , Władca , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: Meridion »

Skoro jest zainteresowanie to może się za to zabiorę (jak już skończę z aktualizacją forum w końcu :X). Pytanie tylko, czy wolelibyście mapę nadającą się na multiplayer, czy raczej singleplayerową, bardziej w formie przygody (znaczy w sumie można by dać sojusz kilku graczy więc nadawałaby się do gry solo/w co-opie).
Awatar użytkownika
River
Zsyłający Sny
Posty: 315
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Smok
Profesje: Wędrowiec , Rozbójnik , Najemnik
Kontakt:

Post autor: River »

Z przyjemnością pograłabym w Heroesy ze znajomymi z forum ^ ^ więc może multi z możliwością sojuszu byłoby ciekawym pomysłem :D
Awatar użytkownika
Medard
Splatający Przeznaczenie
Posty: 725
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Wampir
Profesje: Władca , Mag , Badacz
Kontakt:

Post autor: Medard »

Sojusz byłby dobry. Nadaje się i do klasycznego multika, i na "gorące krzesła", i wreszcie gry jednoosobowej.
So I bless you with my curse
And encourage your endeavour
You’ll be better when you’re worse
You must die to live forever
Jim Steinman

Every night, and every morn,
Some to misery are born.
Every morn, and every night,
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight.
Some are born to endless night.
William Blake

Pies patrzy na człowieka z szacunkiem, kot z pogardą, a świnia jak równy z równym. porzekadło Vaerreńczyków
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Alarańskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości