Księga Boskich PrawNieobecności

Administracja: Regulamin forum, ogłoszenia, podstawowe zasady pisania postów, przewodnik po forum, panująca hierarchia.
Dziwna magiczna księga, w której zostały spisane najważniejsze prawa rządzące tym światem. Ponoć magia w niej zawarta, sprawia, iż każde wielkie wydarzenie mające miejsce w świecie magicznie zostaje w niej odnotowane.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Przez jakieś najbliższe dwa tygodnie (to jest do 11.02.2018) mogę być mniej obecna na forum. O odpisach nie wspominam, bo i tak jestem w tyle xD jednak przez ten czas jestem na nadgodzinach (ino koleżanka nam do szpitala trafiła), w szkole przez weekend, a dalej po drodze mam jeszcze szkolenie w związku z awansem w pracy, co wiążę się z kolejnymi dodatkowymi godzinami. PW można jednak śmiało pisać, codziennie zaglądam więc i staram się codziennie odpisywać ^^

Pozdrawiam Żabka
Awatar użytkownika
Jane
Szukający Snów
Posty: 174
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Skrytobójca , Zabójca , Szpieg
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Jane »

Mała nieobecność od jutra - 29.01.2018 do 05.02 oraz w dniach 10.02-11.02.
"Chwasty to szkodniki, które zabierają słońce i wodę roślinom uprawnym. To nikomu niepotrzebne wyrzutki, które powinno się natychmiast wyrwać, zanim ucierpi całe pole. Niestety, one zawsze wracają, by zabijać. Odebrać możliwość innym roślinom na życie, czerpiąc na tym korzyści. Jane nie mogła porównać się do ciernia, który swymi kolcami bronił się przed wyrwaniem. Ona jest tylko chwastem"
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Nie będzie mnie przez weekend. Mam zajęcia. Pewnie wejdę z telefonu jak będzie luźniej na zajęciach, ale pisać postów z telefonu nie umiem. Jeśli będę miała siłę to może odpiszę coś jutro, ale niedzielę mam całą zawaloną, także pewnie nawet nie wejdę wieczorem. Spodziewajcie się mnie w poniedziałek.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Callisto
Czarny Kot
Posty: 399
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Złodziej , Skrytobójca , Wędrowiec
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/administrator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Callisto »

8-14 lutego

Wyjazd z minimalnym dostępem do internetu, ale bez żadnej możliwości odpisywania czy adminowania. Więc na gg ciężko mnie będzie złapać, a odpisów i sprawdzania KP nie ma co się w tym czasie spodziewać, przy czym dajcie mi też parę dni po powrocie na nadrobienie zaległości ^^
Nie będzie oczywiście całej mojej pstrokatej gromadki.
Będę tęsknić na tym kilkudniowym odwyku xP
Awatar użytkownika
Kerhje
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 77
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Zielarz , Uzdrowiciel
Kontakt:

Post autor: Kerhje »

Również wyjazd. Nie będzie mnie od 9.02 do 12.02 włącznie. Potem nareszcie większa regularność. ;)
Howgh.
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Jestem chora. Boli mnie głowa, gardło i wszystkie mięśnie, nie mam siły myśleć, bo ciągle mam gorączkę. Nie mówiąc już o tym, że katar mnie dobija. Tak, czy inaczej mam obsuwę z postami za co przepraszam, ale po prostu nie mam siły pisać, nic mi nie przychodzi do głowy. Postaram się jak najszybciej coś naskrobać w moich wątkach, ale nic nie obiecuję. Jeszcze raz przepraszam za moją nieobecność. Jako admin jeszcze jakoś mam nadzieję będę funkcjonować, także jeśli pojawią się jakieś KP to postaram się sprawdzić. Pozdrawiam Was bardzo ciepło :*
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Hashira
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 82
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Kapłan , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: Hashira »

Szykuje mi się intensywny tydzień w pracy. Postaram się naskrobać odpis albo dwa, ale nie obiecuję, bo nie wiem czy będę miała czas. Do napisania ;)
Awatar użytkownika
Satharin
Szukający drogi
Posty: 26
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Satharin »

Krótko i zwięźle, wyjeżdżam 14-15 lutego, więc ewentualne odpisy dopiero od 16.
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Mam problemy z internetem. Nie wiem co jest grane za bardzo. Internet w domu jest, wi-fi łączy, a strony nie chcą się otwierać. Nie zawsze tak jest, czasem coś załapie i mogę siedzieć, a czasem przez pół dnia nie mam neta, jak dzisiaj. To nie do końca jest nieobecność, po prostu czasem zwyczajnie nie mogę wejść na forum z przyczyn technicznych. Mer ma jutro przysiąść do mojego kompa i zobaczyć co się dzieje.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Kana
Szukający Snów
Posty: 191
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Kotołak
Profesje: Wędrowiec
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Kana »

Hejo Wam ~
Zgłaszam nie tyle nieobecność, co nieco mniejszą aktywność fabularną przez jakiś czas (niestety nie wiem jaki konkretnie, ale zakładam tak ze 2-3 tygodnie x'3) - żeby nie blokować wątków będę starała się odpisywać regularnie, choć zapewne krócej niż dotychczas. Proszę o wyrozumiałość ^ ^"
Jeżeli chodzi o odpisy PL i aury, tutaj bez zmian - będę się na nich skupiać w pierwszej kolejności.
Pegazy:
Kaprys, Dzika
,,Ma pani na coś alergię?
- Na głównych bohaterów." (Dzięki Conan!)

Dobra Kana, Gustowne przebranko, Młoda panna Trisk de Leu
"I niech Wam Kosmos sprzyja!" (Ponowne dzięki Conan!)
"Pewnego dnia będzie coś, ale nie wiem co. ~ Kana 2018" (Yao)
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Jest trochę zonk, bo Merowi padł zasilacz, oryginalny będzie najwcześniej za 3 tygodnie, ale na razie zamówiliśmy podróbkę, żeby lapek działał. No ale niestety przyjdzie najwcześniej w środę. Mój lapek jest sprawny, ale oddaje go Merowi, stąd moja nieobecność. Jestem w plecy z odpisami. NIvalią postaram się naskrobać posta wieczorem. A resztą, no to się zobaczy.

edit: Mam już kompa dla siebie, ale przez weekend mnie nie będzie bo mam zajęcia, niestety.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Ilian
Szukający Snów
Posty: 161
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Ilian »

Nieplanowany wyjazd, odpisy nadrobię w weekend. Nie będzie mnie do czwartku późny wieczór(8.05)
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Niestety na forum mnie nie bedzie do wtorku wlacznie, mam duzo nadgodzin w pracy, szkole od rana do wieczora plus odwiedziny przyjaciolki - za opoznienia w sprawdzaniu KP przepraszam, ale w sumie praca najbardziej mnie na ten moment przygniotla. Mam nadzieje, ze uda mi sie mimo wszystko usiasc ktoregos dnia wieczorem i wszystko ogarnac , a jak nie to niestety najblizej w srode to zrobie
Awatar użytkownika
Sanaya
Urzeczywistniający Marzenia
Posty: 598
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Alchemik , Badacz
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Sanaya »

Nie będzie mnie 16-19 marca (cztery dni), 24-25 marca oraz 7-8 kwietnia, bo mam kolejne wyjazdy. Częstotliwość moich odpisów na pewno na tym ucierpi, ale postaram się tym razem spinać. Zostaliście uprzedzeni ^^
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Nie ma mnie do odwołania. W sprawach administratorskich proszę kontaktować się z Niarą bądź Callisto.

Wszelkie ewentualne pytania najlepiej kierować do mnie na gg (będzie po prostu szybciej).
Awatar użytkownika
Skierra
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 58
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Wilkołak, niegdyś ludzki kapłan
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Skierra »

Możecie się spodziewać mojej nieobecności w najbliższym czasie do odwołania. Ze względu na usterkę techniczną mojego sprzętu będę raczej niedostępny do momentu zdobycia nowego lub naprawy, co może zająć jakiś czas (przypuszczalnie będę już dostępny we wtorek 27 ale nie daję gwarancji, może wcześniej może później). Jeśli chodzi o wiadomości raczej będę osiągalny, ale raczej rzadko będę je sprawdzał.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Księga Boskich Praw”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości