Księga Boskich PrawNieobecności

Administracja: Regulamin forum, ogłoszenia, podstawowe zasady pisania postów, przewodnik po forum, panująca hierarchia.
Dziwna magiczna księga, w której zostały spisane najważniejsze prawa rządzące tym światem. Ponoć magia w niej zawarta, sprawia, iż każde wielkie wydarzenie mające miejsce w świecie magicznie zostaje w niej odnotowane.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jane
Szukający Snów
Posty: 174
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Skrytobójca , Zabójca , Szpieg
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Jane »

Granica działa, a Jane złapała wirusa w internacie! (Miło było dowiedzieć się wczoraj od pielęgniarki, że od dwóch tygodni takowy panuje). Jakkolwiek chciałabym odpisać, kiedy tylko siadam przed kompem, boję się, że cały zarzygam. Dlatego, z racji że za tydzień czeka mnie wyjazd, nie ma mnie do 27 listopada od dzisiaj. Odpiszę zaraz po powrocie na każdy wątek!
Przepraszam za problemy.
Pozdrawiam, Jane.
"Chwasty to szkodniki, które zabierają słońce i wodę roślinom uprawnym. To nikomu niepotrzebne wyrzutki, które powinno się natychmiast wyrwać, zanim ucierpi całe pole. Niestety, one zawsze wracają, by zabijać. Odebrać możliwość innym roślinom na życie, czerpiąc na tym korzyści. Jane nie mogła porównać się do ciernia, który swymi kolcami bronił się przed wyrwaniem. Ona jest tylko chwastem"
Awatar użytkownika
Ilian
Szukający Snów
Posty: 161
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Ilian »

Nieobecność, która może się różnie przeciągnąć - mogę już być 28 listopada, albo - w najgorszym przypadku - dopiero od 1 grudnia. Małe szanse na jakiekolwiek odpisy, ale będę cały czas dostępny pod PW i będę na nie odpowiadał.

Ave!
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Do (czyli najbliższy tydzień) 03.12.2017 r. będę mniej obecna na forum, ponieważ:
a) wyjazd
b) totalny tłok w pracy
c) szkoła
Za opóźnienia w sprawdzaniu KP oraz w wątkach uprzejmie przepraszam, chociaż jeżeli chodzi o Karty Postaci to będę czytać i sprawdzać w wolnej chwili ;) PW może przyjść jednak z drobnym opóźnieniem, głównie na forum będę zaglądać przez telefon, a jestem ułomna w pisaniu ewentualnych dłuższych priv wiadomości na tym urządzeniu. Proszę więc o cierpliwość.
Awatar użytkownika
Ilian
Szukający Snów
Posty: 161
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Ilian »

Niespodziewany zupełnie wyjazd. Nie będzie mnie przez dłuższą cześć niedzieli, więc nie ogarnę wszystkich odpisów prawdopodobnie. Normalnie pisałbym na fonie, ale ja prowadzę :I

Ave
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Edit:

Nadeszła jednak większa zmiana. Do dnia 11.01.2018 jestem na 1/3 etatu jako admin na forum z powodów osobistych. Większość wątków zostanie wstrzymana na ten czas (a przynajmniej pojawią się mega długie opóźnienia). Na ten okres oczywiście jestem wciąż dostępna na PW więc w razie czego służę pomocą. Za wszelkie opóźnienia (w tym dotyczące sprawdzania KP) przepraszam.

Bądźcie jednak grzeczni, bo oczko Żaby wciąż na Was paczy ^^
Nemain
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 142
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Centaur
Profesje: Rzemieślnik
Kontakt:

Post autor: Nemain »

Melduję nie tyle nieobecność, co zmniejszoną aktywność związaną ze zmianą czasu czy jakimś zagięciem czasoprzestrzennym, z powodu których z niczym nie nadążam.
Ze swoich obowiązków będę starała się wywiązywać i meldować się na sb, szukać mnie można także pod gg ;) , natomiast mogę się trochę opóźniać z odpisami, za co gorąco przepraszam i proszę o wyrozumiałość :*
Sytuacja taka potrwa w Świąt/Nowego roku, ale będzie się dynamicznie zmieniać zależnie od danego dnia i współpracy wszechświata.

Buziaki :*
Awatar użytkownika
Ilian
Szukający Snów
Posty: 161
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Ilian »

Dziwne się rzeczy dzieją i nie wyrabiam się z niczym na czas, nie mówiąc już o odpisach... Przepraszam współwątkowiczów - moja szczątkowa obecność przedłuży się aż do czwartku włącznie, w piątek powinienem nadrobić wszystkie odpisy, ale nie chcę obiecywać bo znowu może się coś stać...
Awatar użytkownika
Erremir
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 110
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Upadły Anioł
Profesje: Inna , Wojownik , Uzdrowiciel
Kontakt:

Post autor: Erremir »

Mam dosyć intensywny czas przed sobą. Narobiłem sobie braków na studiach i muszę się przyłożyć do następnego tygodnia, aby pomyślnie dotrzeć do końca semestru z uśmiechem na ryjku. Przepraszam wszystkich współwątkowiczów, ale są sprawy ważne, i sprawy priorytetowe.
Nie jest to o tyle nieobecność, co zmniejszona częstotliwości odpisów. Jeszcze raz przepraszam.
Awatar użytkownika
Verden
Szukający drogi
Posty: 36
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Lodowy Elf
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Verden »

Nauka, nauka, nauka...

Przepraszam, że moje odpisy pojawiają się tak rzadko i od razu informuję, że równie rzadkie będą prawdopodobnie aż do okresu świątecznego. Nie jest to stricte nieobecność, aczkolwiek przed świętami mam na tyle dużą kumulację materiału, że większość czasu albo go ogarniam, albo jestem tak zmęczony że nawet nie jestem w stanie odpisywać. Jeszcze raz przepraszam z góry wszystkich moich współwątkowiczów.
Awatar użytkownika
River
Zsyłający Sny
Posty: 315
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Smok
Profesje: Wędrowiec , Rozbójnik , Najemnik
Kontakt:

Post autor: River »

Nie koniecznie zgłaszam nieobecność, ale na początek chciałabym przeprosić wszystkich swoich współpisaczy, którzy mają przeze mnie zastój, ale od kilku dni mam istny młyn, jutro co najmniej przez pół dnia także nie będę mieć za bardzo czasu, ale postaram się do wieczora jak najwięcej poodpisywać wszystkim, tych, których nie zdążę zrobić zajmę się nimi mur beton w piątek może jeszcze nawet z samego rana. Raz jeszcze bardzo przepraszam, ale muszę się dostosować do babcinych zasad życia pod jednym dachem.

Dodatkowo też informuję swoich współpisaczy, że przez jakiś czas niestety moja obecność będzie mocno ograniczona, ale na pewno w ciągu 2-3 dni postaram się nadrabiać odpisy.
Awatar użytkownika
Kalayaan
Szukający drogi
Posty: 48
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Kalayaan »

Nie ma mnie do poniedziałku.
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Przez weekend się mnie nie spodziewajcie, mam zajęcia i egzamin, wrócę w niedzielę wieczorem, ale odpisywać będę raczej w poniedziałek.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Muszę zgłosić opóźnienie w odpisach, egzamin zdałam, ale okazuje się, że mam tyle roboty w domu przed świętami, że zapewne nie będę miała czasu odpisywać, bardzo przepraszam, będę nadrabiać w każdej wolnej chwili.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Hashira
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 82
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Kapłan , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: Hashira »

Kochani! Wyjeżdżam 23.12 i nie będzie mnie aż do sylwestra. Oczywiście internet zabieram ze sobą i postaram się po świętach odpisać w miarę możliwości, ale nie obiecuję kiedy to nastąpi. Życzę wszystkim wesołych świąt! :*
Awatar użytkownika
Kalayaan
Szukający drogi
Posty: 48
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Kalayaan »

Nie ma mnie do 28.01.18.
Awatar użytkownika
Zanahoria
Zbłąkana Dusza
Posty: 9
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Wiatroskrzydła (Fellarianka)
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Zanahoria »

Nie będzie mnie od 25.12 do przynajmniej 31.12
EDIT : Zmienili mi plany... Do 27.12
Ostatnio edytowane przez Zanahoria 6 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Księga Boskich Praw”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości