Księga Boskich PrawNieobecności

Administracja: Regulamin forum, ogłoszenia, podstawowe zasady pisania postów, przewodnik po forum, panująca hierarchia.
Dziwna magiczna księga, w której zostały spisane najważniejsze prawa rządzące tym światem. Ponoć magia w niej zawarta, sprawia, iż każde wielkie wydarzenie mające miejsce w świecie magicznie zostaje w niej odnotowane.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Tilia
Kroczący w Snach
Posty: 223
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Człowiek - Druid
Profesje:
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Tilia »

Od kilku dni mam całkowity kataklizm - chorują mi domownicy, pracownicy i ja niestety też.
Światełko w tunelu jest, ale obawiam się, że jeszcze przez kilka dni nie będę w stanie sprawdzać Waszych postów i KP.
W wątkach chwilowo nie zalegam.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Eliae
Szukający drogi
Posty: 45
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Eugona
Profesje: Uzdrowiciel , Włóczęga , Artysta
Kontakt:

Post autor: Eliae »

Zgłaszam swoją nieobecność w dniach;
Od 28 września do 10 października. Dużo spraw w internacie, w których uczestniczę, natomiast od 4 do 10 jestem na Węgrzech.
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Mojej nieobecności ciąg dalszy. Nadal nie mam kompa, nadal przeżywam załamanie nerwowe i jestem na silnych lekach - to się nie zmieniło. Ale jest niestety tylko gorzej. Spuchły mi dłonie i to strasznie, jestem na coś uczulona tylko nie wiem na co, pisanie na klawiaturze jest dla mnie uciążliwe i bolesne, bo opuszki palców mam owrzodzone. Nie jestem w stanie pisać na klawiaturze komputera bez bólu, na telefonie tym bardziej. Po prostu nawet gdybym wzięła kompa od Mera nie jestem w stanie napisać posta, napisanie tego tekstu zajęło mu mnóstwo czasu. Przepraszam serdecznie moich współwątkowiczów :( Jeśli nie chcecie czekać, to doskonale to rozumiem, możecie prosić o wyciągniecie z moich wątków PL. Jutro idę do lekarza, ale nie wiem jak szybko moje dłonie dojdą do siebie. Bo oprócz dłoni mam opuchnięta też nogę i dekolt, więc wygląda to na grubszą sprawę.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Esmeralda
Poszukujący Marzeń
Posty: 408
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Wojownik , Włóczęga
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Esmeralda »

Nie mam pojęcia co się dzieje z moim laptopem ale coś jest nie tak więc odpisy mogą być opóźnione bo najpewniej czeka go naprawa
Awatar użytkownika
Esmeralda
Poszukujący Marzeń
Posty: 408
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Wojownik , Włóczęga
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Esmeralda »

Postanowiłam tu dopisać bo mniej więcej już wiem ile będzie trwało to. Oddałam do naprawy, która potrwa max do 2 tyg.;_; jestem teraz we Wrocku wiec może coś uda mi się napisać o ile Wenszu udostępni swój komp ale ni chciałabym też na nim zerowac wiex proszę o cierpliwość @.@
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Obecnie mam odrobinę roztrój życiowy (m. in. jestem w trakcie zmiany pracy, musze w tygodniu wyjezdzac do innego miasta zalatwiac prywatne dokumentacje) wiec moja obecnosc na forum bedzie po czesci wybiorcza. Na forum oczywiscie bede sie pojawiac, KP sprawdzac itd, aczkolwiek ten miesiac z pewnoscia nie bedzie nalezal do tych bogatych w odpisy. Za opoznienia w watkach bardzo przepraszam, ale wszystko zwalilo mi sie na glowe wiec mam nadzieje, ze grzechy zostana mi odpuszczone ^^
Awatar użytkownika
Lasota
Szukający drogi
Posty: 49
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Bard
Kontakt:

Post autor: Lasota »

Drodzy moi. Nie sądziłem, że będę zmuszony to zrobić i lęk mnie zdejmuje (przysięgam) na samą myśl, że właśnie to robię, ale nastałe okoliczności sprawiły, że prawie totalnie nie mam internetu. To jest przerażające. Ale jeszcze bardziej przerażającym pozostaje fakt, że w związku z tym muszę zrobić małą przerwę od Granicy i nie wiem sam, ile ona dokładnie potrwa. To nic, że prowadzę teraz tylko dwa wątki. I tak serduszko mi się kraje.
Panie od Nardani - ty przebacz najbardziej. Jak tylko los pozwoli, natychmiast pięknie odpiszę!
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Z moimi dłońmi nadal nie jest najlepiej. Kuracja potrwa jeszcze co najmniej miesiąc, ale myślę, żen za tydzień będę już w stanie pisać posty.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Sanaya
Urzeczywistniający Marzenia
Posty: 598
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Alchemik , Badacz
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Sanaya »

13-26 października
Nie będzie mnie wraz z całym moim inwentarzem (Jorge, Dżari, Skowronek, Yastre, Tioyoa, Kinalali, Widugast, Ijumara, Nikolaus, Kaikomi, Rael), bo gdy wszyscy już wrócili z wakacji i urlopów, ja dopiero się wybieram. W trakcie urlopu pewnie będę miała dostęp do wifi, ale na forum zaglądać nie będę, w razie pilnych spraw będzie mnie jednak można łapać na gg. Bawcie się grzecznie pod moją nieobecność :*
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Nie wiem co jest z moim zdrowiem, ale sypie się jak stuletnia staruszka, z dłońmi lepiej, skóra złazi, ale owrzodzenie zeszło, no ale oczywiście nie może być dobrze i ukruszył mi się ząb, cierpię katusze, a dentystę mam za tydzień. Dosłownie umieram z bólu, nawet po przeciwbólowych lekach chce zdechnąć, nie wiem czy odpisze na posty. To jest jakiś armagedon, wyleczę jedno, zjawia się drugie, po prostu koszmar... Uwielbiam Was wszystkich, mam nadzieję, że uda mi się chociaż zacząć odpisywać na zaległe posty, ale jeśli wykituję z bólu to też się nie zdziwcie.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Jane
Szukający Snów
Posty: 174
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Skrytobójca , Zabójca , Szpieg
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Jane »

Wyjazd. Nie ma mnie od 26.10 do 30.10, a potem od 1.11 do 3.11
"Chwasty to szkodniki, które zabierają słońce i wodę roślinom uprawnym. To nikomu niepotrzebne wyrzutki, które powinno się natychmiast wyrwać, zanim ucierpi całe pole. Niestety, one zawsze wracają, by zabijać. Odebrać możliwość innym roślinom na życie, czerpiąc na tym korzyści. Jane nie mogła porównać się do ciernia, który swymi kolcami bronił się przed wyrwaniem. Ona jest tylko chwastem"
Awatar użytkownika
Kharginei
Szukający drogi
Posty: 30
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Lisołak
Profesje: Włóczęga , Szpieg
Kontakt:

Post autor: Kharginei »

Podobnie jak u Niary, ten sezon nie jest dla mnie łaskawy. Jestem przeziębiona (ból gardła) i nastąpił mój zupełny spadek energii.
Nie będzie mnie przez parę dni, powinnam pojawić się w sobotę lub niedzielę. Z góry przepraszam moich współwątkowiczów, ale nieszczęścia chyba chodzą parami, bo niedawno byłam chora, lecz nie wyleczyłam tego porządnie. Buźka. :*
Awatar użytkownika
Isambre
Kroczący w Snach
Posty: 211
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Smoczyca
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Isambre »

Trzeci dzień pada, a ja czuję się jak wyrzuta guma. Wszystko mnie boli, zaczynając od stóp i kończąc na głowie. Dodatkowo chyba się przeziębiłam, moje ciało chłonie tę całą wilgoć, która sprawia, że ledwo się ruszam. Przepraszam, ale w ten weekend nie wyrobię z odpisami. Postaram się wykonać wszystkie w tygodniu lub w weekend następny.
Przepraszam za kłopot.
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Robaczki,
trafilam niesfornie do szpitala, poniewaz muszą podawac mi silne leki przez kroplówkę. Przez kilka dni nie mam mozliwosci odpisywania, mam tylko komorke, stad tez odpisy bedą opóźnione. W razie potrzeby slużę jednak pomoca jako, ze mam duzo czasu na leżenie. Nie musicie sie martwic, brzmi strasznie, ale nie jest i mam nadzieję, że tak zostanie:))


Żabcia
Awatar użytkownika
Callisto
Czarny Kot
Posty: 399
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Złodziej , Skrytobójca , Wędrowiec
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/administrator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Callisto »

Nigdzie nie znikam, ale ten tydzień to będzie u mnie masakra, prywatnie i służbowo, od poniedziałku do niedzieli, dlatego mogę się rzadziej pojawiać, a i odpisy trochę się przesuną, także z góry przepraszam. W razie pilnych spraw najlepiej złapać mnie na gg.
Awatar użytkownika
Barbarossa
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 127
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Wampir
Profesje: Pirat , Żeglarz , Rozbójnik
Kontakt:

Post autor: Barbarossa »

Barbarossa odpisany (w końcu xD, przez te problemy z forum myślałem, że nie zdążę). Został mi jeszcze Aki, bo Arios czeka, Lav czeka, Azra czeka na PL w wątku, a tworzenie Hanti muszę wstrzymać.
Nie będzie mnie od jutrzejszego poranka do piątkowego wieczoru (24.11.17). Przepraszam za utrudnienie. Akim odpiszę pierwszy zaraz po powrocie, jeśli nie zdążę zrobić tego jutro przed wyjazdem.

Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Księga Boskich Praw”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości