Szlak Ziół[Przed jaskini±] Ratunek.

Szlak którym podążają druidzi do swoich mieszkań położonych wysoko w górach. Pustelnicy zbierają tu najrzadsze zioła. Ten właśnie szlak jest miejscem gdzie znaleźć można rośliny których poszukują druidzi z innych cześć świata, jednak żaden z nich nie ma odwagi wypuszczać się z wyprawą w te niebezpieczne góry.
Kyrie
Rasa:
Profesje:

Post autor: Kyrie »

Dziewczyna odsunê³a siê na znak smoka jednak dosta³a mocno od³amkiem i straci³a przytomno¶æ. Dopiero gdy Rizochi j± wyniós³ ocknê³a siê lekko. Najpierw rozejrza³a siê zdezorientowana dopiero gdy ujrza³a przed sob± potê¿nego smoka u¶miechnê³a siê lekko ze ³zami.
-Faurun..- Szepnê³a cicho i zerwa³a siê na nogi potykaj±c co chwila. Chwiejnym krokiem podbieg³a do niego i przytuli³a do jego pyska.
-Wiedzia³am, ¿e siê zjawisz.. ¿e nas uratujesz.. dotrzyma³e¶ s³owa.- Wy³a p³aczliwie naprawdê przera¿ona. Za du¿o emocjo jak na dzisiejszy dzieñ.
Faurun
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 81
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa:
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Faurun »

Smok sta³ spokojnie nisko przy ziemi.. mo¿na by rzec, ze prawie le¿a³. Obserwowa³ spokojnie ch³opaka a gdy ten sie do niego odezwa³ za¶mia³ siê.

-Oczywi¶cie, ¿e rozumiem co mówisz. Wasz prosty jêzyk znam bardzo dobrze.- Odpowiedzia³ mu wyj±tkowo rozbawiony. Chcia³ kontynuowaæ tê zabawn± rozmowê jednak ma³a anielica lekko wszystko przy¶pieszy³a przybiegaj±c z p³aczem.

-Nie p³acz.- Mrukn±³ do niej obserwuj±c spokojnie. Jego ton by³ spokojny i nawet lekko przyjazny gdyby nie zgrzyt jaki wydawa³ przy ka¿dym s³owie. Taka ma³a nieporadna istotka, p³aka³a teraz tul±c sie do niego. Kto by pomy¶la³, ze tak zareaguje. Sapn±³ cicho i spojrza³ na Rizochiego jak i na nieprzytomn± Niarê.

-Tak.. je¶li chcesz o to zapytaæ. Jestem Faurunem.. wêdrownym elfem którego znacie. Jaki¶ czas temu chcia³em wam zdradziæ prawdê, ale nie za bardzo wam ufa³em. My smoki musimy byæ ostro¿ne gdy spotykamy pos³uguj±cych siê magi±. Wybaczcie, k³amstwa by³y konieczne a i.. nie by³y te¿ k³amstwem do koñca. Postaæ elfa, która ju¿ poznali¶cie to te¿ czê¶æ mnie.. ale nie teraz siê o tym rozwodzimy.- Zamilk³ na chwile i spojrza³ na Kyrie. Liczy³, ze zaraz siê uspokoi. Po chwili b³ys³o mocne ¶wiat³o, które o¶lepi³o wszystkich na kilka sekund. Kiedy wszystko wróci³o do normy Faurun sta³ juz w formie elfa obejmuj±c p³acz±c± Kyrie. G³aska³ j± spokojnie d³oni± po g³owie uspokajaj±c szeptem. W formie smoka ma³o co móg³ zdzia³aæ a jeszcze zrobi³by jej niepotrzebn± krzywdê.

-Wiem, ¿e pewnie macie pytania postara siê odpowiedzieæ na wszystkie w miarê mo¿liwo¶ci.- doda³ ze swoim u¶miechem.
Faurun
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 81
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa:
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Faurun »

Patrzy³ spokojnie na to jak doskonale sobie radzi z ranami dziewczyny. U¶miechn±³ siê z uznaniem.

-Nie mnie dziêkuj.. tylko jej.- Pog³aska³ znów Kyrie po g³owie.

-Doskonale siê spisa³a. Zapamiêta³a s³owa, które jej przekaza³em, widzisz podró¿owa³em za wami ale w sporym odstêpie. Oczywi¶cie móg³bym was normalnie dogoniæ ale nie chcia³em siê na razie pojawiaæ. Kyrie wiedzia³a, ze w razie problemów ma mnie zawo³aæ.- Odpowiedzia³ spokojnie ch³opakowi jednak widz±c ich stan westchn±³ zmartwiony. Pochyli³ siê do Kyrie.

-Potrzebna mi twoja pomoc. Trzeba ich opatrzyæ. Proszê zajmij siê nog± Niary.- Szepn±³ jej delikatnie do ucha. Kiedy anielica zajê³a siê swoim podszed³ do Rizochiego i postawi³ obok niego kufer. Wyci±gn±³ z niego banda¿ oraz jaki¶ olejek.
-Pomo¿e zagoiæ siê ranie.- Doda³ dla wyt³umaczenia opatruj±c jego g³owê. Robi³ to starannie i sprawnie. Westchn±³ koñcz±c.
-Z reszt± pomo¿e ci Kyrie.. niestety nie posiadam magii uzdrawiaj±cej mogê jednak dziêki iluzji u¶mierzyæ ból... mogê te¿ ciê wprowadziæ w stan halucynacji i wtedy nic nie bêdziesz czu³..- Doda³ z ciep³ym u¶miechem odsuwaj±c siê kawa³ek.
Kyrie
Rasa:
Profesje:

Post autor: Kyrie »

Dziewczyna lekko zarumieni³a siê czuj±c na plecach d³onie Fauruna jednak w tej chwili czu³a, ¿e przy nim strach ca³kiem znikn±³. S³ysz±c jego s³owa spojrza³a szybko w stronê Niary. Kiwnê³a g³ow± i podbieg³a do niej klêcz±c przy niej. Przy³o¿y³a do z³amanej nogi d³onie. Ja¶niej±ca zielona ³una pojawi³a siê. Zaczê³a leczyæ po³amana nogê dziewczyny. Du¿o wysi³ku j± kosztowa³o posk³adaæ ko¶æ w ca³o¶æ ale po czasie uda³o siê jej. Pomog³a jej nawet z rozbit± g³owê. Tu jednak przy koñcówce zachwia³a siê lekko, jednak zaraz z u¶miechem podesz³a do Rizochiego. Przy³o¿y³a do jego cia³a d³onie znów ja¶niej±ce ³un± by zlokalizowaæ uszkodzenia i rany. Trochê trwa³o nim odnalaz³a punkty zapalne. Leczenie by³o ju¿ ³atwiejsze. Pomog³a mu te¿ i z g³ow± jednak sama mia³a ma³o si³ wiêc opad³a na trawê podpieraj±c siê o ziemiê dr¿±c± d³oni±.
-Co.. co¶ jeszcze?- Szepnê³a dysz±c ciê¿ko.
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Niara próbowa³a siê przebudziæ. Medalion na jej szyi by³ ciep³y, kiedy otworzy³a oczy nie bardzo wiedzia³a, gdzie siê znajduje. Dotknê³a d³oni± czo³a, nie by³o na nim krwi, próbowa³a siê podnie¶æ, jednak krêci³o jej siê w g³owie. Opad³a bezw³adnie na trawê. Nie wiedzia³a co siê sta³o, by³a burza, a potem lawina... nic wiêcej nie pamiêta³a. Chcia³a odnale¼æ wzrokiem którego¶ z przyjació³, jednak nie mog³a siê podnie¶æ.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Faurun
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 81
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa:
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Faurun »

Faurun podszed³ do anielicy i pozwoli³ siê jej oprzeæ o siebie by odpoczê³a.

-Doskonale siê spisa³a¶.. ponownie. Drzemie w ciebie tyle si³y.. jeste¶ naprawdê dzielna.- Mówi³ spokojnie po czym spojrza³ na ch³opaka.

-W takim stanie nie mo¿ecie dalej podró¿owaæ konno. Je¶li wasza droga jest priorytetem i nie mo¿ecie zwlekaæ u¿yczê wam mojej pomocy w szybkim przedostaniu siê dalej. Wa¿ycie tyle co piórko a moje smocze plecy nanosi³y siê ju¿ tyle, ¿e nie zrobi im to wiêcej ró¿nicy. Jednak bêdziecie musieli pozostawiæ konie. Ich nie mam jak przetransportowaæ... decyzja nale¿ny do was.- Jego g³os by³ spokojny ale na pewno przyjazny. Pog³aska³ znów anielice po g³owie.
-Potrzebujesz czego¶? Jeste¶ zmêczona...- Zapyta³.
Kyrie
Rasa:
Profesje:

Post autor: Kyrie »

Opar³a siê ramieniem o Fauruna zmêczona.
-Nic mi nie bêdzie.. po prostu za du¿o wysi³ku.- Szepnê³a cicho. Przez g³osy które nadal szemra³y ale jakby ciszej, przez lawinê jak i leczenie by³a wyj±tkowo zmêczona. Kamieñ trafi³ w skrzyd³a przez co przy samej skórze krwawi³y naznaczaj±c czerwone stró¿ki na jej plecach. Sama jednak nie mia³a ju¿ si³y siê tym zaj±æ, z reszt± ból nie by³ o wiele wiêkszy od tego który odczuwa³a na co dzieñ wiêc nie zauwa¿y³a tego nawet. spojrza³a na Fauruna i momentalnie sie odsunê³a zmieszana.
-Przepraszam. Nic mi nie bêdzie...- Szepnê³a.
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Niara ocknê³a siê na dobre. Zawroty g³owy nie minê³y jednak. Podnios³a siê do pozycji siedz±cej mru¿±c oczy. Próbowa³a siê podnie¶ jednak z jej noga by³o co¶ nie tak, bola³a j± jakby by³a skrêcona. Nadal nie potrafi³a sobie niczego przypomnieæ. Podpieraj±c siê na rêkach przysunê³a siê do najbielszego drzewa by móc siê o nie oprzeæ.

Podkuli³a zdrow± nogê i opar³a o ni± g³owê. Rozgl±daj±c siê dooko³a. Zauwa¿y³a Kyrie tul±c± siê do... Fauruna. Nie mia³a pojêcia co on tutaj robi³. Pó¼niej spostrzeg³a Rizochiego siedzia³ oparty o pieñ kilka metrów od niej. Spu¶ci³a g³owê, nie do¶æ ¿e nie mog± sobie nic przypomnieæ, to czu³a siê winna temu, ¿e ci±gnie ze sob± tych ludzi. Znów mia³a ochotê uciec.

Tak naprawdê skrywa³a w sobie wszystkie uczucia. Jej samotno¶æ stawa³a siê bezgraniczna, czu³a jak ogarnia j± z ka¿da kolejn± chwil±. Nie mia³a nikogo z kim mog³aby porozmawiaæ. Nikogo komu mog³aby powiedzieæ, nie mówi±c ju¿ o tym ¿eby siê komu¶ wyp³akaæ. W tej chwili ogarniêta poczuciem winy za wszystko mia³a ochotê wstaæ i odej¶æ, ukryæ siê gdzie¶ zda³a od ca³ego ¶wiata, zostawiæ ludzi którzy za ni± pod±¿ali, by nie przysparzaæ im wiêcej problemów, a potem samotnie ruszyæ w swoj± podró¿.

Sama nie potrafi³a zrozumieæ siebie, odk±d zaczê³a umieraæ mia³a takie chwile w których chcia³a zrezygnowaæ z poszukiwañ i poddaæ, siê po prostu umrzeæ, gdzie¶ na uboczu nie sprawiaj±c nikomu k³opotu, przecie¿ nikogo nie mia³a. W takich chwilach jak ta ¿a³owa³a ¿e ¿yje. Mia³a wra¿enie ¿e samotno¶æ w po³±czeniu z wyrzutami sumienia poch³onie j± zanim zd±¿y zdecydowaæ czy ¿yæ dalej czy te¿ nie. A jednak mimo tego wszystkiego brnê³a dalej, z co raz wiêkszym bólem i pog³êbiaj±c± siê samotno¶ci±.

Ca³y czas mia³a opuszczon± g³owê, nie chcia³a nic mówiæ, nie chcia³a siê t³umaczyæ, jedyne s³owo jakie cisnê³o jej siê na usta to "przepraszam" ale nawet tego nie by³a w stanie wydusiæ. Chcia³a po prostu znikn±æ.
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Niara nie porusza³a siê nawet kiedy ch³opak do nie mówi³. Dopiero po chwili podnios³a g³owê znad kolana by na niego spojrzeæ.

- Nie musisz przepraszaæ, to nie by³a Twoja wina. - dziewczyna mia³a niezwykle smutn± minê, mimo ¿e jej usta stara³y siê u¶miechaæ, oczy mówi³y zupe³nie co innego, gdyby dobrze siê im przyjrzeæ dostrzec mo¿na by³o w nich ogromny ból.

- Z moja nog± chyba nie jest wszystko w porz±dku - doda³a - magia Kyrie chyba nie do koñca j± wyleczy³a, ale jestem jej bardzo wdziêczna. Ko¶æ pewnie siê zros³a, ale noga nadal boli. - mówi³a tylko o suchych faktach, nie chcia³a obna¿aæ swojego bólu wewnêtrznego, nie chcia³a by kto¶ wiedzia³a, nie mog³a dok³adaæ problemów innym ludziom.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Niara spojrza³a na ch³opaka. Nie musia³ d³ugo siê zastanawiaæ. Nie chcia³a forsowaæ Kyrie, do¶æ mia³a swoich zmartwieñ.

- Je¶li potrafisz... to mo¿esz j± nastawiæ. - odpowiedzia³a, po czym wziê³a do rêki niewielk± ga³±¼ lez±ca tuz obok i pomacha³a ni± przed nosem ch³opaka u¶miechaj±c siê - zagryzê, ¿eby wszystkie zwierzêta nie uciek³y - powiedzia³a u¶miechaj±c siê, choæ tak naprawdê nie by³o jej do ¶miechu. Nie ba³a siê bólu, przynajmniej przypomni sobie ¿e ¿yje, ale nie chcia³a krzyczeæ z bólu budz± wszystkie okoliczne istoty.
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Niara zagryz³a patyk, ból by³ silniejszy ni¿ siê spodziewa³a. To ¿e siê go nie ba³a nie oznacza³o, ¿e dobrze go zniesie, by³a raczej delikatn± istot±, jej silna osobowo¶æ nie sz³a jednak w parze z silnym cia³em.

Poczu³a silny ból przeszywaj±cy ca³e jej cia³a, z gard³a wydoby³ siê st³umiony krzyk dziewczyny, w oczach stanê³y jej ³zy, zrobi³o siê jej niedobrze, po czym pociemnia³a jej w oczach, osunê³a siê na ziemiê trac±c przytomno¶æ.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Faurun
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 81
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa:
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Faurun »

Spojrza³ ciep³o na Kyrie.

-Wybacz.. trochê siê.. zapêdzi³em. Powinna¶ odpoczywaæ.- Szepn±³ do niej i wsta³. Podszed³ kilka kroków do dwójki. Widz±c i¿ Niara siê nie obudzi³a westchn±³. Stan jej nogi go nie cieszy³. Spojrza³ na Rizochiego.

-Dalsze problemy z nog±... mogê daæ ma¶æ by mog³a dalej i¶æ kiedy siê obudzi... z reszt± nie bêdziecie na razie i¶æ wiêc zd±¿y siê wygoiæ. Skoro problem koni siê rozwi±za³ wyruszymy jak tylko Niara wróci do nas... w sumie nie musimy robiæ d³ugiej przerwy po jej przebudzeniu. Wierz mi, szybowanie w powietrzu to sama przyjemno¶æ, odpoczniecie do woli.- Mówi³ cicho i spokojnie koñcz±c s³owa delikatnym u¶miechem. Spojrza³ w stronê anielicy.

-No nic wracam do Kyrie.. nie mo¿na jej zostawiaæ samej.. to lekko.. niebezpieczne.- Doda³ wracaj±c na swoje wcze¶niejsze miejsce niedaleko Kyrie.
Kyrie
Rasa:
Profesje:

Post autor: Kyrie »

Kyrie ledwo siedzia³a czuj±c jak obraz jej lekko wiruje. Kiedy Faurun podszed³ do reszty ta siedz±c do nich ty³em skuli³a siê bardziej. G³osy podpowiada³y jej z³e rzeczy, bardzo z³e... a zarazem kusz±ce. Zagryz³a doln± wargê. Nie mog³a.. ona jeszcze.. siê nie zdecydowa³a. Kiedy znów zobaczy³a przed sob± twarz Fauruna g³osy zawy³y jej w g³owie. U¶miechnê³a siê lekko ale nie by³a w stanie nic powiedzieæ.
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Niara le¿a³a spokojnie na trawie, teraz spa³a, by³a wykoñczona wszystkimi wydarzaniami. Chyb co¶ jej siê ¶ni³o, jej sen sta³ siê niespokojny, przekrêci³a g³owê i cicho jêknê³a jakby dzia³o siê jej co¶ niedobrego. Dziewczyna przekrêci³a siê niespokojnie na bok, a jej g³owa wyl±dowa³a na nogach siedz±cego obok Rizochiego. Spa³a bardzo g³êboko, ale to co jej siê ¶ni³o wywiera³o wp³yw na ca³e jej cia³o. Minê³o kilka chwil za nim dziewczyna siê uspokoi³a.

- Rizochi... - szepnê³a przez sen, tul±c twarz do jego kolan, po czym zasnê³a znów spokojnie.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Minê³o kilka godzin zanim Niara odzyska³a si³y i wróci³a jej ¶wiadomo¶æ. Kiedy lawina runê³a im na g³owy by³a noc, teraz jej twarz opromienia³y delikatnie promienie wczesnego poranka. Wstawa³ ¶wit. Dziewczyna powoli otworzy³a oczy, zamruga³a kilka razy i zobaczy³a nad sob± twarz Rizochiego, spostrzeg³a, ¿e le¿y na jego kolanach, zarumieni³a siê lekko i u¶miechnê³a przyja¼nie do ch³opaka. Przyjemnie by³o jej go zobaczyæ zaraz po przebudzeniu, zw³aszcza, ze poprzednia noc przynios³a ze sob± wiele przykrych zdarzeñ. Patrzy³a na niego do¶æ d³ugo, czu³a siê bezpiecznie. Po chwili jednak spróbowa³ siê podnie¶æ do pozycji siedz±cej. Kiedy tylko jej g³owa znalaz³a siê w pionie natychmiast poczernia³a jej w oczach i wyl±dowa³a z powrotem na kolanach ch³opaka.

- Prze... praszam... - wykrztusi³a z siebie - chyba nadal jestem os³abiona - doda³a.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Kyrie
Rasa:
Profesje:

Post autor: Kyrie »

Te kilka godzin dziewczyna przespa³a przy Faurunie zbyt zmêczona wszystkimi wydarzeniami. Kiedy obudzi³y j± promienie s³oñca przetar³a zaspana oczy i siê podnios³a. Spojrza³a na elfa i u¶miechnê³a siê lekko.
-Dzieñ dobry.- Szepnê³a i spojrza³a na dwójkê. Ci tak¿e ju¿ nie spali. Widocznie wsta³a ostatnia. Usiad³a poprawiaj±c w³osy. Po chwili milczenia odezwa³a siê w koñcu do Fauruna.
-Dziêkujê... za pomoc. Dziêkujê, ¿e siê zjawi³e¶.- U¶miechnê³a siê nie¶mia³o. Wspomnienia jak z p³aczem siê do niego wtuli³a lekko j± krêpowa³y. Zrobi³a to odruchowo ale jednak by³o jej lekko g³upio. Kiedy podszed³ Rizochi u¶miechnê³a siê do niego.
-Dzieñ dobry.. jak siê czujesz? I co z Niar±?- Zapyta³a szybko ze zmartwieniem.
Zablokowany

Wróć do „Szlak Ziół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość