Archiwum AlarańskieNie masz z kim pisać? - ZBLOKOWANY I PRZENIESIONY

Archiwum: miejsce zsyłki starych i nieaktualnych tematów.
Obszerne pomieszczenia mieszczą w sobie stare, zakurzone księgi dawno zapomniane przez żywe istoty. Każdy kto szuka wiedzy o minionych dziejach znajdzie ją tutaj, choć zapewne na niewiele mu się ona zda.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Nie masz z kim pisać? - ZBLOKOWANY I PRZENIESIONY

Post autor: Niara »

Jeśli nie masz towarzystwa do pisania, daj znać tutaj. Z pewnością jest więcej takich osób, może znajdzie się ktoś, kto chętnie z Tobą popisze. Z pewnością się dogadacie ;)
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Naeve
Szukający drogi
Posty: 35
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Człowiek/Pradawny (czarodziejka)
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Naeve »

Chcialabym zglosic bardzo wstepna chec dolaczenia gdzies, ewentualnie stworzenia nowej druzyny :)
Chce zaczekac jeszcze kilka (3-4) dni aby sie upewnic, czy nie dostane jednak odpowiedzi w watku, do ktorego sie przylaczylam, ale byloby dobrze miec - na wszelki wypadek - rozeznanie w sytuacji ;)
Saura
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 131
Rejestracja: 14 lat temu
Rasa: Elf
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Saura »

Jeśli chcesz, możesz pokazać się w Efne. Kaiba gdzieś zniknął a ja mogę "zamienić z kimś kilka postów", że tak powiem. Jak więc uważasz.
Ostatnio edytowane przez Saura 13 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
- A jeśli cię zabiję?
- Jeśli mam umrzeć, chcę umrzeć z twojej ręki. Twoja nieobecność będzie jak trucizna, ale mnie nie zabije. Zostań, proszę, zostań ze mną. Nie chcę innej kobiety. Nie chcę innego mordercy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Naeve
Szukający drogi
Posty: 35
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Człowiek/Pradawny (czarodziejka)
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Naeve »

Dziekuje, zachowam w pamieci :)
Aczkolwiek poki co, pojawil sie Yorn i mnie uratowal ;) Zobaczymy na ile porozumienie miedzy gatunkami jest mozliwe ;)))
Awatar użytkownika
Feanturi
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 83
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Elf
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Feanturi »

Zapraszam każdego chętnego do popisania ze mną w Szepczącym Lesie :)
Awatar użytkownika
Andrew
Senna Zjawa
Posty: 297
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Niedźwiedziołak
Profesje:

Post autor: Andrew »

Siema ;) Jak nie masz jeszcze z kim pisać, to jak wyruszymy z Niarą z kryształowego królestwa, to możesz znaleźć się gdzieś po drodze ;) BO raczej nie wtargniesz nam teraz do posiadłości Hrabiego ?? :)

Na marginesie: Ten elf obok to nie ja w ludzkiej formie ;)
Neutralność niesie moc, ale również ogromne zagrożenie, będąc neutralnym mogę być wstrętny dla obu stron konfliktu...


Ludzka postać Andrew (bez miecza oczywiście)
Awatar użytkownika
Rachel
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 128
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Czarodziej
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Rachel »

Ja także zapraszam, Równiny Theryjskie - Warownia Nandan Then - Pałac Króla Arata. Będzie to misja poszukiwawcza, wymagająca dalekich podróży, więc im więcej tym lepiej. ;P
*
WSZYSTKO, CO ZASZŁO, POZOSTAJE ZASZŁE.
- Co to za filozofia?
JEDYNA, KTÓRA DZIAŁA.

"Złodziej czasu", Terry Pratchett
Awatar użytkownika
Dezzmond
Błądzący na granicy światów
Posty: 10
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Kotołak
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Dezzmond »

Ja zapraszam wszystkich, którzy maja czas i ochotę do wypowiadania się w temacie:
[Między Kryształowym Królestwem, a Kryształowym Jeziorem] Legowisko
Awatar użytkownika
Therent
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 109
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Pól-elf
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Therent »

Wydaje mi się, że dość poważny problem w PBF to zróżnicowanie w częstotliwości zamieszczania postów przez graczy. Jeden siedzi na forum zalogowany pół dnia i sie nudzi, bo wątek jest martwy. Czeka na reakcje towarzysza, który drugi dzień nie znalazł czasu na odpisanie. A kolejny się denerwuje i ma żal, że jego aktywność w wątku jest ignorowana i akcja toczy sie pod jego nieobecność, a on przecież chciałby sobie coś napisac raz na tydzień, bo nie należy do osób, które codziennie robią sobie posiady przy komputerze.

Przyszedł mi do głowy pomysł, by stworzyc na forum wątek, zlokalizowany w miejscu, gdzie w dawnej przeszłości doszło do rozerwania struktury czasu i magicznego kataklizmu. Czas płynąłby tam skokowo i losowo. Ci z was, którzy czytali Wiedźmina pamiętają chyba podróże w czasie głownej bohaterki? Sądzę, że zabawa czasem, może być ciekawym urozmaiceniem w klimacie fantasy, a zlikwidowałaby problem niemożliwości dostosowania tempa gry do potrzeb wszystkich graczy.

W praktyce widzę to tak, że w wątku grają te osoby, które akurat są aktywne. One prowadzą akcję do przodu. Natomiast chwilowo nieobecni podlegają zatrzymaniu czasu. Kiedy się zalogują, ich postacie nagle stwierdzają, że miały skok w przyszłość. Dzieki temu nikt na nikogo nie musi czekać. Akcję podejmują obecni, a bohaterowie nieobecnych zachowują sie tak, jakby byli zatrzymani w miejscu. Nie ruszają się, nie oddychają, czas dla nich nie płynie. Inni widzą ich, jak stopklatkę. Oczywiście wszystkie postacie mają świadomość, że znajdują sie w czasowym oku cyklonu i tylko z początku taki stan towarzyszy wyda im sie czymś niezwykłym i niewytłumaczalnym.

Byłby ktoś chętny zajśc na pustynię i przeżyc taką przygodę?
Awatar użytkownika
Jasper
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 66
Rejestracja: 14 lat temu
Rasa: Nieumarły (Upiór)
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Jasper »

No jest to jakieś wyjście, ale nie na dłuższą metę i też nie dla większej grupy graczy, bo nagle wszyscy zaczęli by siedzieć w tej rzeczywistości z zakrzywionym czasem, bo tak im łatwiej grać. Uzasadnienie fabularne też kuleje, bo osoba, która ma taką "stopklatkę" z zasady nie wie co się wokół dzieje. Tak czy siak będziecie musieli na nią czekać żeby się ruszyć fizycznie z miejsca, no chyba że chodzi Ci tylko o rozmowy, ale wtedy też musielibyście jej wyjaśniać o czym aktualnie rozmawiacie, gdy się "odwiesi".
Awatar użytkownika
Eriana
Szukający drogi
Posty: 49
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Syrena
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Eriana »

Ja się zgłaszam do pisania ... bo nie mam z kim ... ktoś mnie przygarnie ? :)
Awatar użytkownika
Angie
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 104
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Leśna Elfka
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Angie »

Tak, zapraszam do nas.

http://forum.granica-pbf.pl/viewtopic.php?f=80&t=747

Piszę tam praktycznie tylko ja i Largon, więc możesz do nas dołączyć ;)

Pozdrawiam.
"(...) Jest się takim, jak myślą ludzie, nie jak myślimy o sobie my, jest się takim jak miejsce, w którym się jest."
Awatar użytkownika
Nefertari
Szukający drogi
Posty: 27
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Wróżka
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Nefertari »

Czy ja też bym mogła dołączyć do tego tematu jak mi zaakceptują KP ? :D
Awatar użytkownika
Angie
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 104
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Leśna Elfka
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Angie »

Tak oczywiście. Nie musisz się nawet pytać. Zapraszam serdecznie. Im więcej nas tym lepiej. Jakbyś miała jakieś pytania odnośnie tej przygody pisz PW. ;)
"(...) Jest się takim, jak myślą ludzie, nie jak myślimy o sobie my, jest się takim jak miejsce, w którym się jest."
Awatar użytkownika
Avallach
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 146
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Avallach »

Ja również szukam kolegi(ów)/koleżanki(ek) do pisania.
Awatar użytkownika
Nefertari
Szukający drogi
Posty: 27
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Wróżka
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Nefertari »

Avallach ... może w takim razie zostawimy ich samych na polanie ... a zaczniemy pisać razem ... bo w takim wątku ciągnącym się już jakiś czas ... tak mi dziwnie pisać :( co ty na to ? :)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Alarańskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości