Szczyty Fellarionu[W pobliżu Rapsodii] Nowe zlecenie

Pokryte śniegiem malownicze góry kryjące w sobie wiele tajemnic. Rozciągają się od granic Rododendronii aż po tereny hrabstw Wybrzeża Cienia. Dom Fellarian.
Awatar użytkownika
Jane
Szukający Snów
Posty: 174
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Skrytobójca , Zabójca , Szpieg
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Jane »

        Jane szybko jeszcze zabrała pierścień, który wcześniej tak przykuł jej uwagę. Wygrawerowane na nim JLV wzbudzało w niej paskudny niepokój. „To nie ja zabiłam Lilian. Z całą pewnością nie ja” myślała, powtarzając te słowa niczym mantrę. Schowała ozdóbkę, po czym skierowała się z sabotażystą za mury miasta.

        Po wyjściu z Rapsodii, elfa wyraźnie odetchnęła. Zgiełk ulic nie a bardzo jej pasował, zdecydowanie lepiej czuła się na otwartej przestrzeni. Spojrzała na Feliksa, który już zdążył się rozsiąść pod jednym z okolicznych i nielicznych drzew.
- Cóż... - wymamrotała, wkładając rękę do kieszeni i odszukując pierścienia. - Pewnie poszukam pozostałych. - Pokazała błyskotkę. - Są trzy. Ten należał do... pewnej osoby – rzekła, nie miała zamiaru dzielić się informacją o śmierci Lilian z każdym. Na razie zachowa to dla siebie, przynajmniej dopóty, dopóki sprawa nie zostanie wyjaśniona.
        - Ale najpierw odnajdę Crane'a i zarządam moich obiecanych pięciuset ruenów! - Zdenerwowała się. - W takim razie miło było cię poznać. - Uśmiechnęła się ciepło, po czym schowała miecz i pierścień i odeszła bardziej na zachód. Teraz przynajmniej ma więcej wskazówek, co do mordercy Lilian.

Ciąg dalszy: Jane
Zablokowany

Wróć do „Szczyty Fellarionu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości