Archiwum AlarańskieAkceptacja KP po awarii.

Archiwum: miejsce zsyłki starych i nieaktualnych tematów.
Obszerne pomieszczenia mieszczą w sobie stare, zakurzone księgi dawno zapomniane przez żywe istoty. Każdy kto szuka wiedzy o minionych dziejach znajdzie ją tutaj, choć zapewne na niewiele mu się ona zda.
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Akceptacja KP po awarii.

Post autor: Niara »

Tutaj należy zgłaszać się w sprawie ponownego akcepta KP, to jest w momencie odnowienia swojej karty, po awarii forum. Dotyczy to osób, które mają już kolor.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Shadei
Szukający drogi
Posty: 26
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Przemieniona (z człowieka)
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Shadei »

Proszę o akceptacje Fałszywej Bogini ^^ (Skubana miała szczęście, że całe KP zapisało się na dysku google xD )
Awatar użytkownika
Soike
Szukający drogi
Posty: 46
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Soike »

Soike – zawsze aktualny, nic mu się nie stało. :D
Hermina – zachowała się, ale nieaktualna i rozstrzelona w opisach. Została przywrócona do ostatniej zaakceptowanej zmiany. Potrzebuje potwierdzenia zmian.
Ostatnio edytowane przez Soike 9 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Możesz się ode mnie odwracać ile razy chcesz,
możesz mnie nie znać, możesz mnie nienawidzić,
możesz mnie obgadywać, możesz mnie obrażać,
możesz mnie ranić, możesz mnie zostawić,
Do póki twoja ręka nie spocznie na moich bliskich,
możesz do mnie przyjść, a ja cię wysłucham.
Awatar użytkownika
Avalon
Szukający drogi
Posty: 42
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Kotołaczka
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Avalon »

Historia kropka w kropkę taka sama (jedyne co zapisałam), wygląd i charakter zostały napisane od nowa, mniej więcej jest to samo. Doszło kilka umiejętności na niskim poziomie plus magia chaosu i "pazury" w umiejętnościach.
Proszę o mój akcepta z powrotem ^^
Virag
Szukający drogi
Posty: 35
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa:
Profesje:

Post autor: Virag »

Virag - Całkowicie usunięta z forum. Została przywrócona do ostatniej zaakceptowanej zmiany. Potrzebuje potwierdzenia zmian i Aury.

Aura:
Jasna i lśniąca aura o przeciętnej sile. Bije okrutnym zimnem, przywołującym dreszcze. Niemalże w całości srebrna, gdyby nie jedna rozprzestrzeniająca się cynowa plama w kształcie przypominającym płatek śniegu. Emanuje od niej niezbyt mocna turmalinowa poświata. Głośne i częste grzmoty wraz z hukiem wodospadu, nie pozwalają zmrużyć oka. Hałas, co jakiś czas tonie w głębokiej i przygnębiającej ciszy. Woń stanowią stare księgi i mdłe kadzidła. Aura jest niebywale ostra oraz przyjemnie gładka i miękka, na jednym krańcu giętka, na drugim zaś sztywniejsza, na zmianę jest lepka i sucha. Pozostawia po sobie słony i łagodnie kwaśny posmak w ustach.
... Jaj, mindjárt minden, minden elveszett.
Fehér ördög-lepel hullott miránk,
Fehér és csöndes lesz már a világ...
Awatar użytkownika
Quirrito
Szukający drogi
Posty: 37
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Czarodziej
Profesje: Mag , Wędrowiec , Badacz
Kontakt:

Post autor: Quirrito »

Kopiuj -> wklej zawsze spoko. Backup postaci jeszcze bardziej na plus. Nic się nie zmieniło. A ponieważ nie wczytuje mi z edytora potęgi ani auty, to podaję w/w tutaj (również skopiowane z zaakceptowanej wcześniej postaci):

Potęga: Wybraniec

Aura:
Obficie srebrna barwa przewiązana jest słabszymi, aczkolwiek licznymi, cynowymi wstęgami. Ta dwubarwna aura szczelnie ukryta jest pod poświatą o niezwykle klarownym, szmaragdowym odcieniu. Rozbrzmiewa wyraźnie słyszalnym szeptem liści nadając w ten sposób delikatności i wrażliwości tej wyjątkowej emanacji. Stłumione są jednakże przez potężny szczęk metalu, który pozostawia po sobie echo grzmotów. Niejednego osobnika przyprawia to o dreszcze. Intensywny zapach pergaminu świadczy o licznych godzinach nad spędzonymi księgami i doświadczeniu tego osobnika. Najbardziej skomplikowaną częścią aury wywołują wrażenia dotykowe. Na szorstkiej powłoce wyznaczyć można gładkie tereny, które także charakteryzują się miękkością. W głównej mierze jest giętka, ale należy pamiętać o sztywnych, ostrych rogach raniące z dziecinną łatwością. W smaku równie skomplikowana, bowiem w pierwszej mierze wysusza delikatny język, jak i podniebienie, a w drugiej zaś fazie szybko pozostawia po sobie nadzwyczajnie lepki posmak. Przede wszystkim, wyczuwalna jest jej gorzkość.
                ||> Main Character Theme <||
Awatar użytkownika
Marou
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 114
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Upadły Anioł
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Marou »

Potrzebuję tego, aby zostały mi zaakceptowane zmiany w tych KP (pousuwałem spacje, które wyglądały nieestetycznie):
Fenrir
Marou
Erestor
Agares

Chciałem to dać do tematu ze zmianami w KP, jednak Kurka powiedziała, żebym wstawił to tutaj, więc jakby co to będzie na nią. O akceptację Samiela poproszę później, bo muszę napisać go od początku.
Charlotte
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 85
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Przeklęty człowiek
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Charlotte »

Szczurek poprawiony. Nie jest identycznie jak wcześniej, bo po prostu nie pamiętam. Okazuje się, że zapisane miałam tylko wygląd, charakter, historię oraz aurę.

Aura
Szmaragdowa poświata zdaje się być wyjątkowo brudna i ciemna, chłonie wzrok każdego kto ją dojrzy, jednakże kryje pod sobą kuszącą, barachitową barwę, na której niegdyś widniały lśniące, cynkowe zadrapania. Roztacza wokół siebie zapach szczurzego futra, które nie o tyle co śmierdzi, ale źle się kojarzy, stąd często zdaje się być niebezpieczny. Jednakże osoby związane z naturą, jak i z małymi kuzynami myszy, z pewnością odbiorą go inaczej, przyjemniej. W dotyku chropowate wypukłości zdają się być twarde, niczym sierść tych drobnych zwierząt, co czasem wywołuje nieprzyjazny dreszcz. Zaskakuje więc gładkością, która skryta jest głęboko w niej. Wiję się niczym goły, szczurzy ogon, a także pozostawia ujmujący, niemalże sielankowy, kwaśny posmak na języku.
Awatar użytkownika
Laura
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 51
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Uzdrowiciel , Artysta
Kontakt:

Post autor: Laura »

Poproszę o akceptację postaci :) Wszystko zostało zgrane z pliku z komputera, który niestety był nieco przedawniony (połowa umiejętności przepadła). Nie dodałam nic ponad "Ślepotę" jako Skazę w cechach specjalnych. No i niestety nie miałam zapisanej aury, która była niesamowicie piękna, ale może znajdę ją w archiwum GG, gdzie rozmawiałam z Frigg (która to pisała mi emanację).

EDIT:
Znalazłam
Aura o niewielkiej sile, wciąż błyszcząca chociaż pociemniała na powierzchni. Bije od niej wyjątkowe ciepło otulające wszystko wokoło, dając dzięki temu poczucie bezpieczeństwa i nieskazitelnego dobra. Emanuje trojgiem barw, bowiem miedź idealnie łączy się z cyną, która przyozdobiona jest delikatnymi muśnięciami srebra. Poświata lśni wyjątkowo szafirowo. Rozprzestrzenia wokół siebie wesołą melodię, która wyzwala uczucie spokoju i błogości. Wszystko to jednak zagłusza pojedynczy, buczący ton. Wonieje słodkim, świeżym zapachem lilii i nieco surowszym mirry. W dotyku charakteryzuje się dużą miękkością, ale i ostrością powierzchni. W ustach wywołuje zapach kwaśny z nutą gorzkości w tle.
Awatar użytkownika
Quirrito
Szukający drogi
Posty: 37
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Czarodziej
Profesje: Mag , Wędrowiec , Badacz
Kontakt:

Post autor: Quirrito »

nah, przepraszam za kłopoty, niechcący pomyliłem poziom Magii Powietrza (powinien być na M, z powodu pośpiechu był na N). Teraz poprawiłem tylko to i jest już wszystko okey :)

Dziękuję jeszcze raz ^^
                ||> Main Character Theme <||
Awatar użytkownika
Samiel
Kroczący pośród cudzych Marzeń
Posty: 431
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Skrytobójca , Wędrowiec , Najemnik
Kontakt:

Post autor: Samiel »

Proszę o zaakceptowanie karty Samiela, która była napisana od samego początku, także może różnić się od tej wcześniejszej.
(Zgodę na AM dostałem, jakby co)

Z góry dziękuję ;)
La mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
Awatar użytkownika
Sanaya
Urzeczywistniający Marzenia
Posty: 598
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Alchemik , Badacz
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Sanaya »

Proszę o akceptację Sanayi i Jorge. U Sanayi historia, charakter i wygląd są przekopiowane, tylko poprawiłam parę miejsc stylistycznie. Mogą być niewielkie różnice w atrybutach i umiejętnościach, bo nie wszystko pamiętałam, a to mi się akurat nie zachowało. Jorge ma przekopiowaną historię i wygląd, charakter pisałam od nowa, tak samo jak atrybuty i umiejętności, ale większych zmian raczej nie ma.
Dorian
Szukający drogi
Posty: 37
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Dorian »

Proszę o ponowną akceptację KP. Fakty są te same, jednak musiałem napisać wszystko od początku.
Z góry uprzejmie dziękuję ^^
Awatar użytkownika
Froksendh
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 51
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Człowiek, Nekromanta
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Froksendh »

Uprzejmie proszę o przywrócenie słowem akceptu mojego Czarnoksiężnika. :D
Z góry dziękuję.
PS. Pare rzeczy uległo zmianie, bo nie zapisałem poprzedniego KP, ale jest to kilka nieistotnych szczegółów...
No oprócz trupiego jadu ;)
"Kolejna wojna Bogów!? To musi być jakiś cholerny żart!" - Samuel z Amanoru
Awatar użytkownika
Medard
Splatający Przeznaczenie
Posty: 725
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Wampir
Profesje: Władca , Mag , Badacz
Kontakt:

Post autor: Medard »

Proszę o aktualizację akceptacji KP Medarda. Powód: magia+zmiany kosmetyczne.
So I bless you with my curse
And encourage your endeavour
You’ll be better when you’re worse
You must die to live forever
Jim Steinman

Every night, and every morn,
Some to misery are born.
Every morn, and every night,
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight.
Some are born to endless night.
William Blake

Pies patrzy na człowieka z szacunkiem, kot z pogardą, a świnia jak równy z równym. porzekadło Vaerreńczyków
Feyla
Kroczący w Snach
Posty: 246
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Rzemieślnik , Kupiec
Kontakt:

Post autor: Feyla »

Proszę o akceptację karty postaci dla kowalki. Nic się nie zachowało zatem całość napisana od nowa.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Alarańskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości