Księga Boskich PrawNieobecności

Administracja: Regulamin forum, ogłoszenia, podstawowe zasady pisania postów, przewodnik po forum, panująca hierarchia.
Dziwna magiczna księga, w której zostały spisane najważniejsze prawa rządzące tym światem. Ponoć magia w niej zawarta, sprawia, iż każde wielkie wydarzenie mające miejsce w świecie magicznie zostaje w niej odnotowane.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Samiel
Kroczący pośród cudzych Marzeń
Posty: 431
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Skrytobójca , Wędrowiec , Najemnik
Kontakt:

Post autor: Samiel »

Możliwe, że w ogóle nie będzie mnie na forum przez cztery dni: 24.01-28.01.
Na GG powinienem zaglądać, więc czasem będzie można mnie tam złapać, ale w tych dniach odpisów raczej nie będę pisał.
La mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
Awatar użytkownika
Latro
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 72
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Rozbójnik , Złodziej , Przemytnik
Kontakt:

Post autor: Latro »

Nie będzie mnie od dzisiaj prawdopodobnie do niedzieli. (24.01-27.01)
Wilczy kompan Grim
Członkowie bandy: Hares (zwierzęca postać), Badael, Vraen, Gerad, Julian, Vales i Sven
Awatar użytkownika
Callisto
Czarny Kot
Posty: 399
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Złodziej , Skrytobójca , Wędrowiec
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/administrator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Callisto »

Praca. Nie będzie mnie co najmniej do 2 lutego.
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Myślę, że nadszedł czas żeby zaktualizować sprawę mojej nieobecności, a właściwie stanu zdrowie. Otóż mam już za sobą wizytę u hematologa. Białaczki nie wyklucza na 100% ale powiedział mi, że on uważa, że to raczej nie to, także noo ufff. Tak czy inaczej wyniki utrzymują mi się nadal kiepskie, bardzo kiepskie. Na szczęście w końcu mam jakiś plan działania. Nie potrzebuję już kroplówki ani zastrzyków. Co prawda nadal mam nudności, dokuczają mi wymioty i biegunki, ale nie są tak nasilone jak wcześniej. W najgorszym momencie nie jadłam, ani nie piłam nic, stąd musieli mi podłączyć kroplówkę, ale teraz jest ciut lepiej. Żyję na lekkostrawnej i dosyć niewielkiej diecie (nawet przyzwyczaiłam się do jedzenia musów dla niemowląt), ale żyję i są dni gdzie nie wymiotuję. Dostałam bardzo silne antybiotyki (tak, w liczbie mnogiej - antybiotyki). Są one bardzo osłabiające i czuję się po nich mega zamulona, jakby mój umysł całkiem odpływał. Na razie mam stosować te antybiotyki. Po 10 dniach kuracji mam odczekać mniej więcej tyle samo czasu i udać się na powtórne badania. Jeśli nie będzie lepiej mam ze 3 skierowania na badania specjalistyczne, no i jeśli problemy z trawieniem nie ustąpią - gastroskopia. Innymi słowy jestem na forum, ogarniam pomniejsze sprawy, ale do odpisów nie mam za bardzo siły i głowy, tak jak pisałam już kilka razy, jeśli ktoś ma mnie dosyć w wątku (czytaj dosyć czekania), niech napiszę mi PW i się rozejdziemy. No to tyle z mojej strony.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Aki
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 120
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa:
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Aki »

Proszę o jeszcze trochę cierpliwości. W zbliżającym się tygodniu mam do zaliczenia kolokwium i dwie zerówki, a w jeszcze następnym startują sesje. Wszystkie odpisy nadrobię. Z góry dziękuję.
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Po moim wyjeździe się totalnie rozchorowałam xP Przepraszam najmocniej za opóźnienia w wątkach, ale niestety przedłużą się one o kolejny tydzień, bo watpie żebym mialat siłę wygrzebać się z łóżka aby cokolwiek naskrobać
Adminskie sprawy będę jednak rozwiązywać na bieżąco, choć i tak przepraszam za opóźnienia z powodu nieaktywnych weekendów :*
Awatar użytkownika
Yao
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 62
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Wampir
Profesje: Najemnik , Arystokrata , Kupiec
Kontakt:

Post autor: Yao »

Z powodów zdrowotno-edukacyjnych zawieszam pracę nad postami.
Powinienem wrócić przed połową lutego.
W razie pytań codziennie jestem na gg.
"Jestem szarością dnia codziennego,
kimś kto jest gdy nie ma niczego.
Jestem cieniem nicości,
a mym więzieniem to ciało, te kości..."
Awatar użytkownika
Kana
Szukający Snów
Posty: 191
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Kotołak
Profesje: Wędrowiec
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Kana »

Nie będzie mnie właściwie do końca tygodnia - można mnie łapać wieczorami, ale z odpisami najpewniej będę mieć zastój. Współwątkowiczów proszę o cierpliwość <3
Pegazy:
Kaprys, Dzika
,,Ma pani na coś alergię?
- Na głównych bohaterów." (Dzięki Conan!)

Dobra Kana, Gustowne przebranko, Młoda panna Trisk de Leu
"I niech Wam Kosmos sprzyja!" (Ponowne dzięki Conan!)
"Pewnego dnia będzie coś, ale nie wiem co. ~ Kana 2018" (Yao)
Awatar użytkownika
Callisto
Czarny Kot
Posty: 399
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Złodziej , Skrytobójca , Wędrowiec
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/administrator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Callisto »

Z powodów prywatnych nie ma mnie ostatnio praktycznie wcale i nie zapowiada się, by to uległo zmianie w najbliższym czasie. W skrócie - nie ma mnie i nie wiem, kiedy będę. Czasem wleci losowy post, ale nic nie obiecuję, więc jeśli ktoś z moich współwątkowiczów chciałby się rozejść to dajcie znać, no hard feelings.
Ściskam.
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Od pon do czw (to jest 18-21.02) mam szkolenia i dużo pracy więc mogę wolniej odpisywać (najszybciej chwycicie mnie na gg), ale jestem!

Weekend 22-24.02 wyjeżdżam i nie ma mnie w ogóle. W pilnych sprawach ewentualnie piszcie na gg

Ściskam!
Jeremy
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 72
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Rzemieślnik , Mieszczanin

Post autor: Jeremy »

Pojawię się znowu w okolicach 5.III.
Trzymajta się
"Non est viri timere sudorem".
Awatar użytkownika
Jane
Szukający Snów
Posty: 174
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Skrytobójca , Zabójca , Szpieg
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Jane »

Dobra, czas to oficjalnie napisać. Matura zbliża się nieuchronnym krokiem, niektóre z przedmiotów mnie nieco przytłaczają i stresuję się tym egzaminem bardzo, co wypłukuje ze mnie wszelkie pokłady weny. Jak dużo osób zauważyło, na forum jestem naprawdę rzadko. Dlatego chcę napisać tutaj; nie odchodzę z forum, będę ciągle aktywna w wątkach, lecz do końca maja proszę o wyrozumiałość, jeśli odpis faktycznie pojawi się po ponad miesiącu oczekiwania. Odpiszę na pewno, obiecuję <3 Tylko ten czas jest dla mnie ważny na naukę, więc chcę go jak najlepiej wykorzystać.
Trzymajcie za mnie kciuki!
"Chwasty to szkodniki, które zabierają słońce i wodę roślinom uprawnym. To nikomu niepotrzebne wyrzutki, które powinno się natychmiast wyrwać, zanim ucierpi całe pole. Niestety, one zawsze wracają, by zabijać. Odebrać możliwość innym roślinom na życie, czerpiąc na tym korzyści. Jane nie mogła porównać się do ciernia, który swymi kolcami bronił się przed wyrwaniem. Ona jest tylko chwastem"
Awatar użytkownika
Hashira
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 82
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Kapłan , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: Hashira »

Hej kochani! :) Mogą się pojawić opóźnienia w moich odpisach, mam teraz sporo roboty. Postaram się nadgonić do 14 marca bo wtedy jadę na szkolenie i znowu nie będę miała czasu na pisanie, ale to jeszcze odległa przyszłość. Do tego czasu będę się starała wrzucać posty, choć nie wiem ile i jak szybko. Oczywiście Donosiciel działa normalnie i jestem dostępna na GG (nawet sama próbuję coś namalować do dodatku, zobaczymy czy się uda :p)
Jeremy
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 72
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Rzemieślnik , Mieszczanin

Post autor: Jeremy »

Urlopik! (w tym również od komputera i klawiatury). Widzimy się w Krakowie, a na forum wracam w przyszłym tygodniu.
Pozdro
"Non est viri timere sudorem".
Awatar użytkownika
Sanaya
Urzeczywistniający Marzenia
Posty: 598
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Alchemik , Badacz
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Sanaya »

Nikogo nie powinno dziwić, że zgłaszam nieobecność na najbliższy weekend - 15-17 marca. Ale nie będzie mnie też najpewniej w weekend następny - 22-24 marca. W oba weekendy odpisów ode mnie na pewno nie będzie, a i kontakt będzie raczej mocno utrudniony, więc jak coś pilnego to lepiej niech wypadnie w dni robocze albo cierpliwie czeka.
Awatar użytkownika
Hashira
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 82
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Kapłan , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: Hashira »

Jak wspominałam, szkolenie. Nie będzie mnie przez cały tydzień, chyba że znajdę siłę wieczorami, żeby wrzucić jakiś odpis, ale to mało prawdopodobne.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Księga Boskich Praw”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości