Księga Boskich PrawNieobecności

Administracja: Regulamin forum, ogłoszenia, podstawowe zasady pisania postów, przewodnik po forum, panująca hierarchia.
Dziwna magiczna księga, w której zostały spisane najważniejsze prawa rządzące tym światem. Ponoć magia w niej zawarta, sprawia, iż każde wielkie wydarzenie mające miejsce w świecie magicznie zostaje w niej odnotowane.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Samiel
Kroczący pośród cudzych Marzeń
Posty: 431
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Skrytobójca , Wędrowiec , Najemnik
Kontakt:

Post autor: Samiel »

Mam przeprowadzkę, więc tymczasowo - nie wiem jak długo (oby jak najkrócej) - nie mam dostępu do internetu na PC, a na telefonie nie zamierzam pisać odpisów, więc zgłaszam swoją nieobecność do czasu, aż mi ten internet podłączą
La mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
Awatar użytkownika
Kana
Szukający Snów
Posty: 191
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Kotołak
Profesje: Wędrowiec
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Kana »

Pod koniec tygodnia wyjeżdżam i najpewniej nie będzie mnie 2 tygodnie - może uda mi się zajrzeć, ale teraz nie mam pojęcia jak to będzie wyglądać. Postaram się przed wyjazdem skończyć zgarniętą PL i odpisać jeszcze w jakimś wątku, ale obawiam się, że wszystkiego nie nadgonię x'3 Jakby ktoś uważał jakiś wątek za wyjątkowo pilny, zawsze może do mnie napisać na PW
Pegazy:
Kaprys, Dzika
,,Ma pani na coś alergię?
- Na głównych bohaterów." (Dzięki Conan!)

Dobra Kana, Gustowne przebranko, Młoda panna Trisk de Leu
"I niech Wam Kosmos sprzyja!" (Ponowne dzięki Conan!)
"Pewnego dnia będzie coś, ale nie wiem co. ~ Kana 2018" (Yao)
Awatar użytkownika
Sanaya
Urzeczywistniający Marzenia
Posty: 598
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Alchemik , Badacz
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Sanaya »

Zawijam się w niedzielę 30 sierpnia i nie będzie mnie mniej-więcej do kolejnej niedzieli - 6 września. Odpisów w tym czasie nie będzie, ale w razie potrzeby możecie łapać mnie na komunikatorach. Bawcie się grzecznie pod moją nieobecność ;)
Awatar użytkownika
Ian
Błądzący na granicy światów
Posty: 24
Rejestracja: 5 lat temu
Rasa: Kotołak
Profesje: Złodziej , Rozbójnik
Kontakt:

Post autor: Ian »

27.08 - 04.09 mam jeszcze mały urlop ale jeśli nie wyjadę to raczej jestem non-stop dostępny. Tak informuję że mogę szybciej wrzucać odpisy :)
Awatar użytkownika
Jane
Szukający Snów
Posty: 174
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Skrytobójca , Zabójca , Szpieg
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Jane »

Myślę, że warto napisać. Od ponad tygodnia zmagam się z okropnym bólem całego tułowia. Lekarz wykazał zapalenie nerki. Ogólne osłabienie organizmu, wysoka goraczka. Do tego dochodzi mi, jak na złość, nawrót anemii. Dlatego moje odpisy pojawią się z drobnym opóźnieniem, o ile pisząc je na zwolnieniu uznam, że mają jakiś sens xD Ale jak na razie - jestem nieco nie do życia.
Wybaczcie. Jesteśmy w kontakcie!
"Chwasty to szkodniki, które zabierają słońce i wodę roślinom uprawnym. To nikomu niepotrzebne wyrzutki, które powinno się natychmiast wyrwać, zanim ucierpi całe pole. Niestety, one zawsze wracają, by zabijać. Odebrać możliwość innym roślinom na życie, czerpiąc na tym korzyści. Jane nie mogła porównać się do ciernia, który swymi kolcami bronił się przed wyrwaniem. Ona jest tylko chwastem"
Awatar użytkownika
Kana
Szukający Snów
Posty: 191
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Kotołak
Profesje: Wędrowiec
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Kana »

Ok, dopiero co wróciłam z jednego wyjazdu, ale czas na następny! Nie wiem ile dam radę wchodzić, ale pewnie nie dodam odpisów przez następny tydzień x'3 Wybaczcie opóźnienia, ale trzeba korzystać z resztek ciepła <<3
Pegazy:
Kaprys, Dzika
,,Ma pani na coś alergię?
- Na głównych bohaterów." (Dzięki Conan!)

Dobra Kana, Gustowne przebranko, Młoda panna Trisk de Leu
"I niech Wam Kosmos sprzyja!" (Ponowne dzięki Conan!)
"Pewnego dnia będzie coś, ale nie wiem co. ~ Kana 2018" (Yao)
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Hejo,
Przybywam, bo dawno mnie tu nie było. Słuchajta moje perełki, ino do końca września na pewno będę nieobecna, raczej mocno wątpię bym w ogóle miała czas gdziekolwiek odpisać. Myślę, że sytuacja poprawi się w październiku, choć szczerze mówiąc będę ze dwa tygodnie na urlopie, ale planuję zejść z części obowiązków a sezon się kończy to i praca mam nadzieję mnie tak nie przytłoczy. Współwątkowiczów proszę jeszcze o chwilę cierpliwości, nie wiem czy znajdę czas wygrzebać trochę czasu na wpis we wrześniu, ale jak nadarzy się okazja to na pewno skorzystam, bo moja dusza pisarza cierpi i chce się już wyzwolić :pearl

Jeżeli ktoś nie chce czekać to proszę o info na priv, ale mam nadzieję, że grzechy będą mi wybaczone <3

:zaba :dryad
Awatar użytkownika
River
Zsyłający Sny
Posty: 315
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Smok
Profesje: Wędrowiec , Rozbójnik , Najemnik
Kontakt:

Post autor: River »

Od razu chciałabym przeprosić wszystkich swoich współwątkowiczów za moją zmniejszoną aktywność na forum i zwłokę w odpisach ostatnimi czasy, ale skumulowało mi się nieco rzeczy w jednym czasie (ślub lub już za miesiac, egzamin na prawko tuż tuż, praca i kilka problemów rodzinnych) i niestety nie ma przez to nieraz czasu na przyjemności :c Z forum nie odchodzę, niech ktoś sobie nie myśli, tak łatwo się mnie nie pozbędziecie.
Tyle ile dam dziennie radę napisać, tyle odpisuje, ale często są to odpisy robione na raty. Na pewno na weekend będzie się ich pojawiać więcej i mam nadzieję, że od połowy października będę juz regularnie pisać jak dawniej.
Raz jeszcze przepraszam was, że musicie tyle czekać.
Kocham was <3 :*
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

To nie jest tak do końca nieobecność. Jak wczoraj wspominałam na sb ostatnio cały swój czas poświęcałam granicy i grymuarowi, głównie od strony administratorskiej. Siedziałam po nocach chcą wszystko po dopinać, po dokańczać. Chociażby konkurs, księgę miłowania, ogłoszenia i wiele innych, często niewidocznych rzeczy. Teraz chciałam zająć się głównie wątkami - i nadal chcę. Ale niestety przeciążyłam wzrok. Mam z nim ostatnio problemy, w krótkim czasem bardzo się pogorszył, musiałam zmienić okulary. A dziś rano obudziłam się z czerwonymi oczami pełnymi ropy - przesadziłam z siedzeniem w ekranie laptopa i nasilił mi się zespół suchego oka. Oczy mnie bolą i pieką, mimo leków na receptę. Muszę przez parę dni dać im odpocząć. Będę wchodzić, pewnie gdzieś odpiszę, czy w razie czego wykreślę grafiki z konkursu, ale nie ma mowy o siedzeniu bez przerwy, tak jak ostatnio. Nie wybywam na amen, po prostu muszę przez parę dni mniej korzystać z komputera.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Gwenfyvar
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 88
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Zielarz , Bard
Kontakt:

Post autor: Gwenfyvar »

Przepraszam wszystkich czekających w wątkach, znikam na czas nieokreślony, mam nadzieję, że nie dłużej niż tydzień
Awatar użytkownika
Esmeralda
Poszukujący Marzeń
Posty: 408
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Wojownik , Włóczęga
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Esmeralda »

Janey :camelia :loneyethe niestety znów ma problem z nerką i umiera z bólu więc zgłaszam w jej imieniu nieobecność na czas bliżej nieokreślony
Awatar użytkownika
Sanaya
Urzeczywistniający Marzenia
Posty: 598
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Alchemik , Badacz
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Sanaya »

Od jutra (16.11) nie ma mnie przez tydzień. Dzisiaj postaram się jeszcze jakiś odpis wypchnąć, na resztę trzeba będzie poczekać. Z góry przepraszam, mam nadzieję, że mi wybaczycie. Do zobaczenia!
Awatar użytkownika
Esmeralda
Poszukujący Marzeń
Posty: 408
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Wojownik , Włóczęga
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Esmeralda »

Mam teraz licencjat na głowie, który zaczęłam z lekkim/srednim opóźnieniem że względu na pewne problemy zdrowotne w mojej rodzince, teraz się porobiło jeszcze gorzej I mam okropną demotywacje do pisania Ale postaram się wszędzie odpisać tylko może mi to zająć jeszcze trochę, przepraszam za opóźnienia :/
Awatar użytkownika
Kana
Szukający Snów
Posty: 191
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Kotołak
Profesje: Wędrowiec
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Kana »

Jako, że ostatnio wypada mi dużo pozaforumowych rzeczy i mam pewien projekt do dokończenia lepiej zgłoszę nieobecność, bo próby napisania posta póki co nie idą. Przez jakiś tydzień będę rzadziej zaglądać - ale normalnie jestem do złapania na PW.
Pegazy:
Kaprys, Dzika
,,Ma pani na coś alergię?
- Na głównych bohaterów." (Dzięki Conan!)

Dobra Kana, Gustowne przebranko, Młoda panna Trisk de Leu
"I niech Wam Kosmos sprzyja!" (Ponowne dzięki Conan!)
"Pewnego dnia będzie coś, ale nie wiem co. ~ Kana 2018" (Yao)
Awatar użytkownika
Meridion
Lord Demon
Posty: 448
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Mędrzec , Władca , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: Meridion »

Niary nie będzie parę dni. Raczej w ogóle nie będzie się pojawiać.
Dostała wysokiej gorączki i jest ledwo żywa. Za dużo siedziała przed kompem, zamiast odpoczywać. Kazała przekazać (bo nie umie odpuścić):

Calli: Odpiszę sułtanem jak tylko będę w stanie. O Brisie pamiętam.

Sanaya: Sarabi i Tristana też ogarnę, jak będę mogła. O Wiktora musisz pisać do Frigg. Z tymi działami to dam znać potem, jak już wszystko będzie na 100%.

Latro: Możesz zaczynać wątek tak czy siak, chętnie przeczytam posta nawet na telefonie (Albo Mer mi przeczyta).

Nuka i dziewczyny: U nas nic się nie zmienia, nie umieram, także na spokojnie możecie pisać swoje KP.

Medard: Medziu, niczego nie odwalaj, bo zabiorę ci storczyki.

Jak będzie na tyle ok, że będzie w stanie czytać, to ogarnie prace konkursowe, a ja się postaram je dodać do grymuaru. To co tam ma poopisywane do tych nowych działów też się postaram dodać, bo nie uśnie jak będzie z czymś zalegać.
Awatar użytkownika
Latro
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 72
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Rozbójnik , Złodziej , Przemytnik
Kontakt:

Post autor: Latro »

(Z „lekkim” spóźnieniem D:) informuję, że nie było mnie przez ostatni tydzień ALE wszystko zamierzam nadrobić w ten weekend (najpierw odpisy, potem moderacja) dlatego proszę o jeszcze odrobinkę cierpliwości ;3
Wilczy kompan Grim
Członkowie bandy: Hares (zwierzęca postać), Badael, Vraen, Gerad, Julian, Vales i Sven
ODPOWIEDZ

Wróć do „Księga Boskich Praw”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości