Księga Boskich PrawNieobecności

Administracja: Regulamin forum, ogłoszenia, podstawowe zasady pisania postów, przewodnik po forum, panująca hierarchia.
Dziwna magiczna księga, w której zostały spisane najważniejsze prawa rządzące tym światem. Ponoć magia w niej zawarta, sprawia, iż każde wielkie wydarzenie mające miejsce w świecie magicznie zostaje w niej odnotowane.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ilian
Szukający Snów
Posty: 161
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Ilian »

Nie ma mnie 15.07 - 16.07 (Wesele i poprawiny kuzynki)
Awatar użytkownika
Jane
Szukający Snów
Posty: 174
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Skrytobójca , Zabójca , Szpieg
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Jane »

Szczątkowa obecność od dzisiaj, tj 15 lipca do połowy sierpnia (nie potrafię podać dokładnej daty). Odpisy mogą pojawiać się również rzadziej
"Chwasty to szkodniki, które zabierają słońce i wodę roślinom uprawnym. To nikomu niepotrzebne wyrzutki, które powinno się natychmiast wyrwać, zanim ucierpi całe pole. Niestety, one zawsze wracają, by zabijać. Odebrać możliwość innym roślinom na życie, czerpiąc na tym korzyści. Jane nie mogła porównać się do ciernia, który swymi kolcami bronił się przed wyrwaniem. Ona jest tylko chwastem"
Awatar użytkownika
Samiel
Kroczący pośród cudzych Marzeń
Posty: 431
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Skrytobójca , Wędrowiec , Najemnik
Kontakt:

Post autor: Samiel »

Będę rzadziej bywał na Granicy najwcześniej od niedzieli, a najpóźniej od wtorku lub środy i trwało to będzie do końca września. Plany się trochę zmieniły, patrząc na to, co było na początku, jednak, ostatecznie, i tak wyjeżdżam pracować.
La mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
Awatar użytkownika
Ilian
Szukający Snów
Posty: 161
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Ilian »

Brak obecności od dzisiejszego dnia do (może) nawet 30 lipca - wyjazd w góry/na słowacje, może się tak zdarzyć, że jak będzie internet, to pewnie zajrzę~
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

W terminie 31.07-07.08.2017 r. nie będzie mnie na forum, bo Woodstock ^^
Awatar użytkownika
Tarilion
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 85
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Leonid
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Tarilion »

Do 2 sierpnia będę nieobecna, więc przepraszam za utrudnienia. Odpisy postaram się wrzucić dziś wieczorem, ale jeśli się nie wyrobię to przepraszam, ale pojawią się po powrocie.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Callisto
Czarny Kot
Posty: 399
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Złodziej , Skrytobójca , Wędrowiec
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/administrator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Callisto »

Nie jest to żaden wyjazd, a raczej przeprosiny za zwłokę w odpisach i prośba o cierpliwość wszystkich moich współwątkowiczów. W pracy mam totalny sajgon i ostatnio praktycznie nie ma mnie w domu, stąd to "małe" nagromadzenie się zaległości i ogólny spadek aktywności forumowej. Postaram się jak najszybciej to ogarnąć i odpisać wszędzie.

Ściskam was, nie bijcie.
Awatar użytkownika
Valerian
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 55
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Wilkołak
Profesje: Chłop , Żołnierz , Włóczęga
Kontakt:

Post autor: Valerian »

Na początku chciałabym wszystkich bardzo przeprosić za opóźnienia w odpisach i niestety pragnę poinformować, że szybko się one nie pojawią z mojej strony z powodu choroby. Niby bolące gardło nie powinno być żadną wymówką, ale bardzo paskudnie się czuję - prawdopodobnie to angina, ale do lekarza idę dopiero w piątek. To samo tyczy się pełniącej przez Rivera funkcji ŁB, jednakże nie będę nikogo obciążała robotą za swój rewir i zajmę się tym jak tylko mi się polepszy.
Postaram się uregulować zastoje w swoich wątkach jeśli tylko będę czuła się lepiej. Raz jeszcze przepraszam i proszę o cierpliwość.

Nieobecne postacie: River, Yve, Aldaren, Valerian
Postaram się jak najszybciej wyzdrowieć, przepraszam :(
Jeremy
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 72
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Rzemieślnik , Mieszczanin

Post autor: Jeremy »

5-20 sierpnia uciekam sobie na długo wyczekiwany i w pełni zasłużony urlop. Za posty mojej brygady zabiorę się dopiero po powrocie i obrobieniu się w pracy ze skumulowanych przez te dwa tygodnie zaległości zawodowych.
Na dzień wyjazdu z odpisami jestem na czysto.
Pozdro
"Non est viri timere sudorem".
Awatar użytkownika
Ilian
Szukający Snów
Posty: 161
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Ilian »

05.08 - 06.08 -> wesele
Awatar użytkownika
Shiru
Szukający Snów
Posty: 157
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Shiru »

Nie ma mnie do 27.08.
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Pochorowalam sie i rozlozylam na czesci pierwsze,ale postaram sie jakies odpisy zrobic mimo wszystko. Na kolejny tydzien jestem jednak bardziej wylaczona. Prosze wybaczyc za opoznienia z odpisami
Awatar użytkownika
Sanaya
Urzeczywistniający Marzenia
Posty: 598
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Alchemik , Badacz
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Sanaya »

Do 26 sierpnia
Ja i całe moje stado (Jorge, Dżari, Skowronek, Yastre, Tioyoa, Kinalali, Widugast, Ijumara, Nikolaus, Kaikomi, Rael) będziemy widywani na forum rzadziej - ślub z dwoma weselami (nie mój, ale ja jako świadek) i konferencja z pracy. Mogę się pojawiać i postaram się nie narobić dużych (to ważne słowo) zaległości jeśli chodzi o odpisy, ale na pewno będą poślizgi. Jak ktoś będzie miał sprawę, to w tych dniach pewniejszą formą komunikacji będzie gg niż sb.
Awatar użytkownika
Kana
Szukający Snów
Posty: 191
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Kotołak
Profesje: Wędrowiec
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Kana »

Z powodu wyjazdu rzadziej będę zaglądać na forum przez najbliższe 2 tygodnie - dostęp do internetu będę miała, jednak w pierwszej kolejności będę zajmować się pisaniem PL, jeżeli oczywiście pojawią się nowe prośby. Współwątkowiczów zaś proszę o cierpliwość i wyrozumiałość :D
Pegazy:
Kaprys, Dzika
,,Ma pani na coś alergię?
- Na głównych bohaterów." (Dzięki Conan!)

Dobra Kana, Gustowne przebranko, Młoda panna Trisk de Leu
"I niech Wam Kosmos sprzyja!" (Ponowne dzięki Conan!)
"Pewnego dnia będzie coś, ale nie wiem co. ~ Kana 2018" (Yao)
Awatar użytkownika
Esmeralda
Poszukujący Marzeń
Posty: 408
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Wojownik , Włóczęga
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Esmeralda »

Jutro wieczorem wyjeżdżam do Chorwacji i wrócę gdzieś 21 około, nie wiem jak będzie z netem, laptop tak czy siak biorę i jeśli będzie możliwość postaram się coś napisać o.o
Awatar użytkownika
Arios
Szukający drogi
Posty: 33
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Arios »

Od 12 do 26 (sierpień) nie będzie mnie na forum. Zaległe odpisy zamieszczę w piątek wieczorem/sobota rano. Nie wiem jak będzie z internetem, ale jeśli będzie to w miarę możliwości wrzucę odpis w czasie nieobecności by nie blokować tak długo wątków.
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Księga Boskich Praw”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości