Księga Boskich PrawNieobecności

Administracja: Regulamin forum, ogłoszenia, podstawowe zasady pisania postów, przewodnik po forum, panująca hierarchia.
Dziwna magiczna księga, w której zostały spisane najważniejsze prawa rządzące tym światem. Ponoć magia w niej zawarta, sprawia, iż każde wielkie wydarzenie mające miejsce w świecie magicznie zostaje w niej odnotowane.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Esmeralda
Poszukujący Marzeń
Posty: 408
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Wojownik , Włóczęga
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Esmeralda »

Problemy trochę się ustabilizowaly Ale teraz mam jeszcze sesję na głowie, ostatni egzamin będę mieć 1 lipca, do tego czasu nadal trochę mnie nie ma I odpisy muszą jeszcze troszkę poczekać.
Awatar użytkownika
Nataniel
Błądzący na granicy światów
Posty: 24
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Czarodziej
Profesje: Mag , Łowca , Nauczyciel
Kontakt:

Post autor: Nataniel »

Wchodzę wlaśnie w okres sesji + przygotowujemy kino do ponownego otwarcia więc będzie mnie jakby mniej. Opisy i wszystko inne troche się przesuną w czasie.
Awatar użytkownika
Gwenfyvar
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 88
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Zielarz , Bard
Kontakt:

Post autor: Gwenfyvar »

Strasznie przepraszam wszystkich, którzy czekają w wątkach, ale znikam do końca sesji, czyli jeszcze jakieś dwa tygodnie ;( ;(
Awatar użytkownika
Nuka
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 131
Rejestracja: 5 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Szlachcic , Najemnik , Wojownik
Kontakt:

Post autor: Nuka »

Znikam do następnego tygodnia, czyli gdzieś do 19.06., zaliczenia i takie tam. Bardzo przepraszam wszystkich, że czekacie na odpisy, odkuję się, obiecuję <3 Do zobaczenia! :wydra !
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Hejooooo,
niestety przez jakiś czas będę w kratkę na forum. Mój przyszły teściu jest po dosyć poważnej operacji więc teraz pracuję na dwa etaty (pomagam w rodzinnym interesie). Osoby będące ze mną na PW muszą uzbroić się w cierpliwość, podobnie jak współwątkowicze. Na forum jestem, o pomoc można mnie zawsze poprosić, tylko trzeba czasem poczekać ^^"
Awatar użytkownika
Jane
Szukający Snów
Posty: 174
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Skrytobójca , Zabójca , Szpieg
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Jane »

Przedłużam nieobecność do 29.06 jednak :/
"Chwasty to szkodniki, które zabierają słońce i wodę roślinom uprawnym. To nikomu niepotrzebne wyrzutki, które powinno się natychmiast wyrwać, zanim ucierpi całe pole. Niestety, one zawsze wracają, by zabijać. Odebrać możliwość innym roślinom na życie, czerpiąc na tym korzyści. Jane nie mogła porównać się do ciernia, który swymi kolcami bronił się przed wyrwaniem. Ona jest tylko chwastem"
Awatar użytkownika
Kana
Szukający Snów
Posty: 191
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Kotołak
Profesje: Wędrowiec
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Kana »

Jako, że pogoda niezła i sporo pracy w ogrodzie, będę mniej siedzieć przy komputerze - a więc i na forum. Można spokojnie pisać, bo i będę się pojawiać, odpisy też pododaję, ale wolę zastrzec, że mogę nie wchodzić codziennie. :kot
Pegazy:
Kaprys, Dzika
,,Ma pani na coś alergię?
- Na głównych bohaterów." (Dzięki Conan!)

Dobra Kana, Gustowne przebranko, Młoda panna Trisk de Leu
"I niech Wam Kosmos sprzyja!" (Ponowne dzięki Conan!)
"Pewnego dnia będzie coś, ale nie wiem co. ~ Kana 2018" (Yao)
Awatar użytkownika
Nuka
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 131
Rejestracja: 5 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Szlachcic , Najemnik , Wojownik
Kontakt:

Post autor: Nuka »

To i ja przedłużę nieobecność - ostatnio były egzaminy, teraz lekkie problemy zdrowotne, przez które nie umiem się skupić na kreatywnym myśleniu i pisaniu postów. Przepraszam.
<3 :wydra
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Zglaszalam nieobecność w kratke, ale będę pisać każdy termin aby uniknąć niejasności:) od dziś do nd nie mam dostępu do kompa i średnio łapie internet, odpowiem najpredzej w pon na jakieś pw jeśli się pojawia:)

:zaba
Awatar użytkownika
Nataniel
Błądzący na granicy światów
Posty: 24
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Czarodziej
Profesje: Mag , Łowca , Nauczyciel
Kontakt:

Post autor: Nataniel »

Sesja za mną, ale mam teraz 2 dni pracujące i wyjeżdżam na urlop, ale postaram się nadrobič wszystko w pierwszym tygodniu lipca.
Awatar użytkownika
Esmeralda
Poszukujący Marzeń
Posty: 408
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Wojownik , Włóczęga
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Esmeralda »

W niedziele rano wyjeżdżam na tydzień, biorę lapka więc pisać będę, tylko najwyżej samo wklejenie postów nastąpi dopiero jak wrócę (bo nie mam pojęcia czy znajdę w tym czasie wiaderko netów ) ^^
Awatar użytkownika
Callisto
Czarny Kot
Posty: 399
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Złodziej , Skrytobójca , Wędrowiec
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/administrator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Callisto »

12.07.2020 - 22.07.2020 jestem nieobecna - wyjeżdżam na urlop. W planach jest, że jutro nadrobię zaległości w odpisach, ale bywa różnie.
Osobną sprawą jest, że jestem teraz rzadziej i to się w najbliższym czasie nie zmieni. Jeśli komuś przeszkadza tempo, w jakich prowadzone są wątki to bardzo proszę o informację. Nie chcę nikogo blokować. Ale za cierpliwość dziękuję :)

Do zobaczenia
:pant
Awatar użytkownika
Kana
Szukający Snów
Posty: 191
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Kotołak
Profesje: Wędrowiec
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Kana »

Zgłaszam nieobecność na następny tydzień - od poniedziałku do niedzieli. Wiem, że jeszcze nie nadrobiłam odpisów, za co Was przepraszam, ale prosiłabym o cierpliwość - wakacje wymagają ode mnie trochę uwagi x3 Można łapać mnie na PW i komunikatorach, choć nie wiem czy będę się pojawiać codziennie. :flower
Pegazy:
Kaprys, Dzika
,,Ma pani na coś alergię?
- Na głównych bohaterów." (Dzięki Conan!)

Dobra Kana, Gustowne przebranko, Młoda panna Trisk de Leu
"I niech Wam Kosmos sprzyja!" (Ponowne dzięki Conan!)
"Pewnego dnia będzie coś, ale nie wiem co. ~ Kana 2018" (Yao)
Awatar użytkownika
Delia
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 79
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Wojownik
Uwagi administracji: Użytkowniczka ma prawo posiadać w sumie 10 kont, z czego jeden slot, jest slotem dodatkowym, otrzymanym jako nagroda, za długie i sumienne wykonywanie pracy moderatora.
Kontakt:

Post autor: Delia »

Problemy wróciły, odpisze, postać skończę i wszystko inne jak tylko będę mieć siły bo zaczynają mnie męczyć załamki już gdy wreszcie znajduje chwile czasu dla siebie, przepraszam.
Awatar użytkownika
Kimiko
Kroczący w Snach
Posty: 222
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Panterołak
Profesje: Złodziej , Rozbójnik , Łowca
Kontakt:

Post autor: Kimiko »

MEA CULPA ! :zmeczony
Nie ma mnie ogólnie, ale będę starała się robić odpisy sprawniej niż do tej pory. Śmiało można mnie kopać na GG, że mam się pospieszyć, przynajmniej zobaczycie jak się fajnie miotam w wyrzutach sumienia xD Poza tym moją chwilową sytuację życiową można przyrównać do składania bułki z bułki tartej, więc życzcie mi powodzenia.

Ściskam
:pant
Rawr~ | Poważniej
Motto: Yes, it's dangerous. That's why it's fun!
Drugie motto: Zawsze może być gorzej! *_*
Awatar użytkownika
Erremir
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 110
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Upadły Anioł
Profesje: Inna , Wojownik , Uzdrowiciel
Kontakt:

Post autor: Erremir »

Wczoraj odpisywałem na PW, że dzisiaj odpiszę. Przespałem się i chyba czas przed samym sobą się przyznać. Zmuszam się do pisania i to bardzo, a wręcz nie mam siły pisać postów. Długo się nad tym wahałem, ale to tylko oszukiwanie siebie. Pracuje, chce rozwijać swoją karierę i mam też inne rzeczy, które sprawiają mi więcej satysfakcji. Coś musiałem wyeliminować z grafiku i padło na forum (napisanie posta zajmuje mi czasem po 2-3h, jednego...).

Odchodzę z otoczki fabularnej, ale pewnie pozostanę na forum, aby zajrzeć od czasu do czasu. Przechodzę na fabularną emeryturę. Przepraszam wszystkich współgraczy, zwłaszcza tych, którzy musieli tyle czasu czekać na moją decyzję. Dużo się pozmieniało w moim życiu i mam inne priorytety, mniej czasu.

Czujcie się wolni do zrobienia co chcecie z moimi postaciami w wątkach (oprócz uśmiercenia, może kiedyś wrócę, może). Przepraszam, bo to dla mnie również niełatwa decyzja, bo mam sentyment do pisania.

Pozdrawiam i trzymajcie się ciepło, jak i bezpieczenie :golab
See ya later
ODPOWIEDZ

Wróć do „Księga Boskich Praw”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości