Księga Boskich PrawNieobecności

Administracja: Regulamin forum, ogłoszenia, podstawowe zasady pisania postów, przewodnik po forum, panująca hierarchia.
Dziwna magiczna księga, w której zostały spisane najważniejsze prawa rządzące tym światem. Ponoć magia w niej zawarta, sprawia, iż każde wielkie wydarzenie mające miejsce w świecie magicznie zostaje w niej odnotowane.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kana
Szukający Snów
Posty: 191
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Kotołak
Profesje: Wędrowiec
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Kana »

Przez najbliższy tydzień (do poniedziałku) mogę mieć poważny problem z odpisami x'3 Do aur i PL będę jednak zaglądać ~
Z PW też nie powinno być problemu ^^
Pegazy:
Kaprys, Dzika
,,Ma pani na coś alergię?
- Na głównych bohaterów." (Dzięki Conan!)

Dobra Kana, Gustowne przebranko, Młoda panna Trisk de Leu
"I niech Wam Kosmos sprzyja!" (Ponowne dzięki Conan!)
"Pewnego dnia będzie coś, ale nie wiem co. ~ Kana 2018" (Yao)
Awatar użytkownika
Aki
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 120
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa:
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Aki »

Wyjeżdżam w środę i wracam za tydzień, więc odpisy pojawią się w pon lub wtorek, żebym wyszedł ze wszystkimi na czysto. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

To nie do końca nieobecność, a raczej wyjaśnienia. Chciałabym serdecznie przeprosić moich towarzyszy w wątkach z obsuwę. Mam ogromny problem z weną, siedzę nad postami i nie mogę nic z siebie wydusić, może to kwestia pogody, może problemów prywatnych, sama nie wiem. Tak czy inaczej absolutnie nie mam pomysłu na odpisy. Mam nadzieję, że szybko mi przejdzie, chociaż już się z tym borykam drugi tydzień. Oczywiście na wszystkie PW odpowiadam bezzwłocznie, KP też mogę zajmować się bez problemu. W razie jakikolwiek spraw można spokojnie do mnie pisać. Jeśli ktoś by chciał opuścić wątek ze mną, przez mój brak weny to proszę o PW.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Hashira
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 82
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Kapłan , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: Hashira »

Hej kochani! Mój tata trafił dzisiaj do szpitala, więc przez najbliższy tydzień może być różnie z moimi odpisami. Postaram się coś naskrobać, ale zobaczę na ile wystarczy mi sił. Oczywiście Donosiciel funkcjonuje normalnie. Trzymajcie się!
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Aktualizacja mojej nieobecności. Wenę mi trochę wróciła, ale niestety mam egzamin w tą sobotę i następną. A niestety borykam się z okropnymi bólami głowy, które nie chcą przejść nawet po lekach. Nie wiem, czy to pogoda, czy ciśnienie, czy jak, tak czy inaczej ostatnie dwa dni przespałam prawie całe, bo nie byłam w stanie funkcjonować. A dzisiaj dostałam przykładowe pytania na egzamin i jestem przerażona O.o Także no... Muszę się poważnie zabrać do nauki. Niby nie ma tego dużo, ale pytania są bardzo podchwytliwe jak na zakres materiału, więc siedzę z nosem w notatkach.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Sanaya
Urzeczywistniający Marzenia
Posty: 598
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Alchemik , Badacz
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Sanaya »

Aktualizacja.
Nie ma mnie 7-10 kwietnia oraz 12-16 kwietnia, co daje prosty rachunek, że w przyszłym tygodniu mogę zajrzeć na forum tylko w środę. Są jednak dobre wiadomości: pierwsza nieobecność jest w miarę luźna i w miarę nudna, więc może będę miała czas napisać sobie na kolanie kilka odpisów. Na gg mnie łapać w razie co.
Awatar użytkownika
Primavera
Szukający drogi
Posty: 41
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Maie lasu
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Primavera »

Nie ma mnie od jutra (piątek) do niedzieli włącznie, więc nie spodziewajcie się mojej obecności ani tym bardziej jakiejkolwiek aktywności ^^

Cait (Wiosenka)
Awatar użytkownika
Anna
Błądzący na granicy światów
Posty: 21
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Chłop , Arystokrata
Kontakt:

Post autor: Anna »

Z przykrością muszę stwierdzić, iż przez 2 tygodnie będę nieobecny na forum romanum. Na odpisy w tym czasie niestety nikła szansa.
Awatar użytkownika
Jane
Szukający Snów
Posty: 174
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Skrytobójca , Zabójca , Szpieg
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Jane »

Nieobecność przez cały tydzień, począwszy od 15.04 aż to 21.04
"Chwasty to szkodniki, które zabierają słońce i wodę roślinom uprawnym. To nikomu niepotrzebne wyrzutki, które powinno się natychmiast wyrwać, zanim ucierpi całe pole. Niestety, one zawsze wracają, by zabijać. Odebrać możliwość innym roślinom na życie, czerpiąc na tym korzyści. Jane nie mogła porównać się do ciernia, który swymi kolcami bronił się przed wyrwaniem. Ona jest tylko chwastem"
Awatar użytkownika
Cętka
Szukający drogi
Posty: 46
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Panterołak
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Cętka »

Mogę mieć parę dni opóźnień z odpisami. Nagła i niespodziewana przeprowadzka
Awatar użytkownika
Dérigéntirh
Senna Zjawa
Posty: 260
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Smok
Profesje: Mag , Mędrzec , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: Dérigéntirh »

W najbliższych dniach mogę mieć problem z obecnością, ale posty postaram się zamieszczać w tempie przynajmniej jeden na dzień. Mogą być trudności ze złapaniem mnie, szczególnie przez GG, także jeżeli ktoś chciałby się ze mną kontaktować, najlepiej zrobić to przez prywatne wiadomości.
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Kochani, wreszcie mam trochę wolnego od zajęć. Egzamin zdany, także teraz mam trochę luzu, ale nie wiem jak będzie w tym tygodniu z moimi postami, przepraszam moich współwątkowiczów, jeśli ktoś chce odejść z wątku ze mną to oczywiście nie widzę problemu, tylko niech napisze do mnie PW wcześniej. Czemu nie dam rady odpisywać w tym tygodniu? Otóż szykuję sporo rzeczy dla Granicy, w tym mapę. Na koniec tygodnia powinna się ona pojawić już ukończona. Poza tym szykujemy dla Was pewną niespodziankę, a nawet kilka niespodzianek, ale żeby się udało też muszę chwilę nad nimi przysiąść.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Lasota
Szukający drogi
Posty: 49
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Bard
Kontakt:

Post autor: Lasota »

Nie chciałem tego robić, ale sam nie wiem... może powinienem, bo czekacie niewątpliwie na moje odpowiedzi, a ja wiem, że ostatnio bardzo nie umiem się za nie zabrać, nie mogę po prostu, więc aby nie było aż tyle wątpliwości w tym czekaniu, to... no. To lecę. Ciężko się ostatnio dzieje, nie mam chwili czasu, żeby skupić się na odpisach i chociaż powinienem się może zmuszać, to nie daję rady. Najbardziej się boję, że przypadkiem zapomnę przez to wszystko o forum, więc niniejszym ustalam datę: proszę bardzo. Niech to będzie początek maja - zacznie się majówka i Lasotowa kompania w liczbie czterech wspaniałych wróci do was z całym impetem.
Przepraszam naprawdę najmocniej. Jak już wezmę się za siebie, to zrobię to najlepiej jak będę potrafił. A póki co proszę o cierpliwość i raz jeszcze - przepraszam za blokowanie postaci. W razie czego, jeśli nie chcecie czekać, możemy się ugadać.
No... To pozdrawiam. Słowo i poezja.
Nemain
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 142
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Centaur
Profesje: Rzemieślnik
Kontakt:

Post autor: Nemain »

W najbliższych dniach będę na Granicy z doskoku. Jeśli bliźni mnie nie wykończą, zdążę wrócić przed majówką. Natomiast od 27.04 do 6.05 znikam i raczej mało prawdopodobne bym do Was zawitała. Z odpisów postaram się wykopać przed wyjazdem, ale jeżeli mi się nie uda, bardzo przepraszam :*
Cały ten czas można mnie szukać na gg lub na fb, na pewno odpowiem choć pewnie nie zawsze od razu, z PW mogę mieć większy poślizg.
Buziaki kochani :*
Awatar użytkownika
Tilia
Kroczący w Snach
Posty: 223
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Człowiek - Druid
Profesje:
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Tilia »

Piątek, sobota i niedziela (20-22 kwietnia) nie będzie mnie wcale. Po powrocie nadrobię posty.
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Moi drodzy, w przedłużony dla mnie weekend, to jest 27-30.04. nie będzie mnie na forum z powodu wyjazdu. W dniu 26.04 już też raczej nie ma wielkich szans bym coś zrobiła na forum, bo po pracy od razu zaczynam się szykować.
Pojawią się więc opóźnienia w wątkach oraz w sprawdzaniu KP~~
ODPOWIEDZ

Wróć do „Księga Boskich Praw”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości