Regulamin ShoutBox


Administracja: Regulamin forum, ogłoszenia, podstawowe zasady pisania postów, przewodnik po forum, panująca hierarchia.
Dziwna magiczna księga, w której zostały spisane najważniejsze prawa rządzące tym światem. Ponoć magia w niej zawarta, sprawia, iż każde wielkie wydarzenie mające miejsce w świecie magicznie zostaje w niej odnotowane.

Regulamin ShoutBox

Postprzez Niara » N cze 12, 2011 12:27 am

Regulamin ShoutBox1. Poza poniższymi zasadami na forum wyznajemy zasadę zdrowego rozsądku. Jeśli podejrzewasz, że Twoje zachowanie na SB może zostać źle odebrane, powstrzymaj się, nawet jeśli nie łamie to bezpośrednio żadnego z poniższych punktów.

2. Proszę brać do serca uwagi starszych stażem użytkówników. Nie trzeba być moderatorem czy administratorem, by zwrócić komuś uwagę na nieodpowiednie zachowanie.

3. Zabrania się używania wulgaryzmów.

4. Zabrania się opisywania erotyki i wszelkich tekstów wskazujących na ten aspekt.

5. Zabrania się obrażania innych współgraczy, ranienia ich uczuć oraz obrażania ich poglądów.

6. Wywoływanie kłótni z jakiegokolwiek powodu może być ukarane milczkiem, ostrzeżeniem lub banicją: tymczasową lub stałą.

7. Każdy, kto jest czynnym uczestnikiem kłótni na SB, staje się współwinnym i może zostać ukarany ostrzeżeniem lub banicją tymczasową bądź stałą.

8. Każdy użytkownik, który widzi, że łamany jest regulamin SB i nie informuje o tym administracji, jest traktowany jak współwinny.

9. Zabrania się używania na SB dwuznacznych skrótów w ogólnej mierze oznaczających wulgaryzmy (zaje…, kur… itd.).

10. Wszelkiego rodzaju niesmaczne wyrażenia, zwłaszcza dotyczące erotyki, stref intymnych i tym podobnych są traktowane jako łamanie powyższego regulaminu i będą karane milczkiem na sb, ostrzeżeniami lub banicją: tymczasową bądź stałą.

11. Zabrania się reklamowania innych PBF-ów na SB. Od tego są bannery na stronie.

12. Nie zapominajcie o kulturze oraz myśleniu nad tym, co się pisze.

13. Łamanie powyższego regulaminu grozi stałą lub tymczasową banicją na pisanie w SB, lub banicją stałą, lub tymczasową na forum.

14. Funkcja [img] na forumowym sb może być używana, jeżeli grafika nie jest zbyt duża. To znaczy nie przekracza 700px na 700px i funkcja nie jest używana nadmiernie.

15. Zabrania się częstego zmieniania konta, z którego pisze się na sb. Częste "skakanie" pomiędzy kontami będzie karane.

16. Administracja zastrzega sobie prawo od zmian w powyższym regulaminie. Jego interpretacja nie jest dowolna. Jeśli masz jakieś pytania, napisz do nas na PW.

Powrót do Księga Boskich Praw

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron