Prośby o akceptacje zmian w KP

Administracja: Regulamin forum, ogłoszenia, podstawowe zasady pisania postów, przewodnik po forum, panująca hierarchia.
Dziwna magiczna księga, w której zostały spisane najważniejsze prawa rządzące tym światem. Ponoć magia w niej zawarta, sprawia, iż każde wielkie wydarzenie mające miejsce w świecie magicznie zostaje w niej odnotowane.

Re: Prośby o akceptacje zmian w KP

Postprzez Daro » Pt mar 02, 2018 1:54 pm

Analizowałam sobie jeszcze raz atrybuty i zachowania Daro i doszłam do wniosku, że powinnam jednak zmienić jego predyspozycje umysłowe.
Niezbyt bystry -> Otępiały
Tępy -> Niezbyt Błyskotliwy
Daro jednak nie jest aż tak głupi jak myślałam i potrafi pewne sprawy całkiem zmyślnie analizować, za to o wiele wolniej się uczy i zapamiętuje nowe zasady i fakty jeżeli są nieprzyzwoicie proste lub wbije mu się (kilkanaście razy) do łba.
Jeżeli to faktycznie trzyma się kupy to proszę o akceptację zmian x'3
Ostatnio edytowano Pt mar 02, 2018 4:34 pm przez Frigg, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Przejmuję.

Postprzez Jyneth » So mar 17, 2018 9:10 pm

Proszę o sprawdzenie/akceptacje zmian w KP.
Nie było to nic co waży w jakimś stopniu na fabule - przy czytaniu zauważyłam kilka błędów, literówek, parę zwrotów, które inaczej i jaśniej mogły być sformułowane, także pozwoliłam je sobie zmienić.
Ostatnio edytowano Pn mar 19, 2018 5:10 pm przez Callisto, łącznie edytowano 1 raz

Postprzez Medard » Pn mar 19, 2018 12:14 am

Proszę o akceptację drobnych zmian w KP. dodałem wzmianki o wzroście i wadze Medarda.
Ostatnio edytowano Pn mar 19, 2018 5:10 pm przez Callisto, łącznie edytowano 1 raz

Postprzez Nikolaus » Pn mar 26, 2018 10:58 am

Malutkie zmiany w związku z zakończonym wątkiem: dopisałam rozegrane wydarzenia do historii i to wsio. Z góry dziękuję za akceptację!
Ostatnio edytowano Pn mar 26, 2018 1:27 pm przez Niara, łącznie edytowano 1 raz

Postprzez Kelisha » N kwi 01, 2018 5:27 pm

Całkowicie przepisany charakter (na bazie starego, ale był zbyt ubogi).
Trochę korekt w wyglądzie, większość została bez zmian.
Poprawione kilka wyłapanych literówek w historii i reszcie.
Ostatnio edytowano N kwi 08, 2018 3:43 pm przez Callisto, łącznie edytowano 1 raz

Postprzez Malthael » N kwi 08, 2018 4:52 pm

Dwie, nieduże zmiany w KP upadłego:
- zmieniłem trochę opis cechy specjalnej "Utrata pamięci",
- do historii dopisałem wydarzenia z wątku, w którym był upadły.
Ostatnio edytowano So kwi 14, 2018 8:15 am przez Callisto, łącznie edytowano 1 raz

Postprzez WeKona » Pt kwi 20, 2018 1:26 am

Zmiany:
Amulet zmieniony na kolczyk by pasował do avatara.
Poprawka niektórych błędów orto i zdań.
Ostatnio edytowano Pt kwi 20, 2018 4:20 pm przez Frigg, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Akcept.

Postprzez Nikolaus » Cz maja 31, 2018 11:15 pm

Dopisałam podsumowanie wątku z Elleanore i to wsio.
Ostatnio edytowano Pn cze 18, 2018 11:19 pm przez Frigg, łącznie edytowano 1 raz

Postprzez Rubinento » Pt cze 01, 2018 10:30 am

No więc u mnie to była dość duża zmiana
1. Obniżyłem atrybuty umysłu, bo po przejrzeniu jego zachowań stwierdziłem, że były za wysokie.
2. Moja postać postarzała się o 3 lata.
3. Wygląd, charakter i historia zredagowane na nowo, na bazie poprzednich.
4. W historii pojawiły się wydarzenia z wątku
5. Dodałem umiejętność przetrwania na O oraz poliglotyzm na P
6. Usunąłem magię demonów i istnienia, ponieważ nie były chyba nawet wspominane w wątku, a ani razu nie zostały użyte... Podniosłem też magię wody na A
7. Połączyłem dwie poprzednie cechy specjalne w opętanie.

To chyba było tyle...
Ktoś się pokusi :P ?
Ostatnio edytowano Pn cze 18, 2018 11:19 pm przez Frigg, łącznie edytowano 1 raz

Postprzez Eterris » N cze 10, 2018 10:39 pm

Zauważyłem pełno literówek w imieniu i trzeba było je poprawić. Zamiast Etteris powino być Eterris
Ostatnio edytowano Wt cze 12, 2018 12:10 pm przez Niara, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Zrobione

Postprzez Janeth » So cze 16, 2018 1:32 pm

Poproszę o zatwierdzenie zmian w mojej kp. Została ona odświeżona po mojej dłuższej nieobecności na forum.

Serdecznie pozdrawiam. :D

Postprzez Anna » Pn cze 18, 2018 8:40 pm

W związku z aktualizacją magii, zmieniłem sposób rzucania zaklęć na "źródło". Proszę o zaakceptowanie zmiany. ^^

Postprzez Yve » N cze 24, 2018 1:00 pm

Proszę o zaakceptowanie "zmian" w karcie Yve. Usunięte zostały uwagi (myślałam, że można je zmieniać dowolnie xd), ponieważ wszystko co było w nich zawarte można w sumie wywnioskować z samego czytania KP. Dziękuję
Ostatnio edytowano Pn lip 09, 2018 5:01 pm przez Callisto, łącznie edytowano 1 raz

Postprzez Kerhje » N lip 08, 2018 1:07 pm

Dużo zmian! Uwaga, uwaga...
- Kerhje urosła w zabójczym tempie - nie mam pojęcia, czemu zrobiłam ją tak niską. Nawet się to nie przydało, więc pozwoliłam sobie dodać jej aż 10 centymetrów wzrostu. Ma teraz 163 cm.
- Historia wytworzyła szczególną więź między Kerhje, a Hashirą. Dodałam więc cechę specjalną "więź krwi".
- Nowinki z historii najnowszej, po zakończonym wątku.
- Poprawiony charakter - prawdziwa Kerhje wyszła z czasem, w trakcie pisania. ^^" Drobne zmiany, uszczególnienia, ale jednak.
- Trochę zmieniłam działanie magicznych kamieni. Proszę zerknąć i się przekonać.
- Dodatkowe umiejętności: czytanie i pisanie, czytanie aur, gotowanie, śpiew, szycie
- No i mam teraz takie ładne kwiatki, zamiast gwiazdek w historii!

Tak, to chyba tyle. Dziękuję!
Ostatnio edytowano Pn lip 09, 2018 5:01 pm przez Callisto, łącznie edytowano 1 raz

Postprzez Hashira » Wt lip 17, 2018 12:51 am

Przedłużenie prośby Kerhje: Hashira również dostała w cechach specjalnych Więź krwi. Dodatkowo skorzystałam z okazji żeby uzupełnić parę opisów umiejętności (geografia, poliglotyzm, taniec, kaligrafia) i dopisałam w historii wydarzenia z Woli Matki :)

Z góry dziękuję za sprawdzenie :*
Ostatnio edytowano Wt lip 17, 2018 10:10 am przez Frigg, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Akcept.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Księga Boskich Praw