Nieobecności

Administracja: Regulamin forum, ogłoszenia, podstawowe zasady pisania postów, przewodnik po forum, panująca hierarchia.
Dziwna magiczna księga, w której zostały spisane najważniejsze prawa rządzące tym światem. Ponoć magia w niej zawarta, sprawia, iż każde wielkie wydarzenie mające miejsce w świecie magicznie zostaje w niej odnotowane.

Re: Nieobecności

Postprzez Hashira » Pn lut 25, 2019 9:09 pm

Hej kochani! :) Mogą się pojawić opóźnienia w moich odpisach, mam teraz sporo roboty. Postaram się nadgonić do 14 marca bo wtedy jadę na szkolenie i znowu nie będę miała czasu na pisanie, ale to jeszcze odległa przyszłość. Do tego czasu będę się starała wrzucać posty, choć nie wiem ile i jak szybko. Oczywiście Donosiciel działa normalnie i jestem dostępna na GG (nawet sama próbuję coś namalować do dodatku, zobaczymy czy się uda :p)

Postprzez Jeremy » Wt mar 12, 2019 9:08 am

Urlopik! (w tym również od komputera i klawiatury). Widzimy się w Krakowie, a na forum wracam w przyszłym tygodniu.
Pozdro

Postprzez Sanaya » Śr mar 13, 2019 11:51 pm

Nikogo nie powinno dziwić, że zgłaszam nieobecność na najbliższy weekend - 15-17 marca. Ale nie będzie mnie też najpewniej w weekend następny - 22-24 marca. W oba weekendy odpisów ode mnie na pewno nie będzie, a i kontakt będzie raczej mocno utrudniony, więc jak coś pilnego to lepiej niech wypadnie w dni robocze albo cierpliwie czeka.

Postprzez Hashira » Cz mar 14, 2019 12:04 am

Jak wspominałam, szkolenie. Nie będzie mnie przez cały tydzień, chyba że znajdę siłę wieczorami, żeby wrzucić jakiś odpis, ale to mało prawdopodobne.

Postprzez Xenja » Cz mar 14, 2019 6:54 pm

Proszę o wyrozumiałosć w sprawie odpisów Itp, gdy myslałam że będę mieć chwile niedługo potem okazało się że jednak nie :/ #studia

Ale zależy mi na wątkach I dla tych którym najbardziej zależy na szybkim odpisie ustawiam ów wątki na szczycie kolejki, choć tyle mogę.

Będzie to trwać przynajmniej do najbliższego wolnego.

Postprzez Frigg » Pt mar 15, 2019 10:34 pm

Nikogo nie zdziwi, że w weekend 16-17.03.2019 (czyli od jutra) będę całkowicie nieobecna, ale zgłoszę... bo mogę.

Jednak z ważniejszych i dłuższych nieobecności -> pojawi się ona w kwietniu 19.04 - 28.04.2019 w tym czasie są nie tylko święta, ale również mój urlop także no connect bardzo.
Myślę, że po urlopie tempo moich odpisów zwolni o tyle, że będę częściej w pracy niż na wolnym, bo masowo ludzie biorą urlop na majówkę więc... będą opóźnienia w wątkach, ale nic poza tym nie powinno się złego czy wielkiego dziać.

Żabkuje :*

Postprzez Niara » Pn mar 18, 2019 9:46 pm

<kaszle> Jestem mega chora, gorączka, katar, kaszel, ból wszystkiego co istnieje - grypsko jakieś chyba. Tak,czy inaczej chcę wykitować, a muszę w tym tygodniu zrobić 2 prace zaliczeniowe na zajęcie i w weekend na nie pójść, także no... Kicha trochę, bo w sumie nie mam na nic siły. Stąd mój post w nieobecnościach. W związku z tym, że cała nasza trójka ma albo coś na głowie, albo jest chora, albo ma pracę i tak dalej pojawią się opóźnienia w sprawdzaniu KP. Wybaczcie nam proszę, siła wyższa. Zwykle maks oczekiwania to 1-2 dni, ale naprawdę jesteśmy wszystkie w kiepskiej sytuacji.

Poprzednia strona

Powrót do Księga Boskich Praw