Nieobecności

Administracja: Regulamin forum, ogłoszenia, podstawowe zasady pisania postów, przewodnik po forum, panująca hierarchia.
Dziwna magiczna księga, w której zostały spisane najważniejsze prawa rządzące tym światem. Ponoć magia w niej zawarta, sprawia, iż każde wielkie wydarzenie mające miejsce w świecie magicznie zostaje w niej odnotowane.

Re: Nieobecności

Postprzez Kimiko » N lis 04, 2018 4:36 pm

Oki, oficjalnie tydzień 05.11-11.11 będzie dla mnie wielkim kolcem w łapie, więc mało prawdopodobne bym była w tym czasie bardzo produktywna. Będę się pojawiać, czasem może coś na skrobię, ale ostrzegam, że mogę też zniknąć na całe dnie i być trudniej dostępna na gg. Jak przeżyję, to wrócę ^^

Postprzez Dérigéntirh » Wt lis 06, 2018 11:39 am

Zgłaszam nieobecność do piątku. Ten tydzień okazał się bardziej uciążliwy niż zakładałem. Wątpię, abym pojawiał się na SB, ale w razie czego na GG powinienem być dostępny.

Postprzez Primavera » So lis 10, 2018 5:10 pm

U mnie w chwili obecnej dramat, katastrofa i tonięcie pod stertą książków na egzaminy i kolokwia, więc będę nieobecna przez najbliższy tydzień, odpisów w tym czasie też nie będzie. ^^

Postprzez Kana » So lis 10, 2018 8:50 pm

Chyba dla przyzwoitości i mocy oficjalnych słów - byłam nieźle zawalona przez ostatnie 2 tygodnie i tak do najbliższego wtorku - będę x'3 Wygrzebuję czas na Panią Losu i aury ~
Od odpisów muszę się do tego czasu wymigać xD

Postprzez Frigg » So lis 10, 2018 9:30 pm

Chyba wiadomo z jakich przyczyn w terminie 16-19.11.2018 mnie nie będzie robaczki :*

Zgłaszam na zaś, że w grudniu również nastanie u mnie zastój z odpisami, ponieważ przychodzi okres przedświąteczny, a jak wiadomo ludziom odwala, chcą mieć wszystko i nic, wiec przeczuwam tegoroczny zapierdziel w pracy. Niestety nie ma mocnych na szaleńczy umysł zakupoholików. Im bliżej świąt tym rzadziej będę się pojawiać. Siły wyższe.

Postprzez Jeremy » Pn lis 12, 2018 11:00 am

Znikam jutro, wracam 6.XII. Plus minus, zależy jak zawieje.
Pozdro

Postprzez Aki » Wt lis 13, 2018 12:28 am

Moja nieobecność przedłuży się jeszcze kilka dni. Zbliża mi się egzamin i mam trochę zaległości na zajęcia które muszę wcisnąć między pracę, a uczelnię.
Przepraszam za kłopot.

Postprzez Primavera » Cz lis 15, 2018 10:15 pm

U mnie pogrom i armagedon dalej trwają, więc wrócę na stałe dopiero w piątek za tydzień. Współwątkowiczów bardzo przepraszam :x

Postprzez Callisto » Cz lis 15, 2018 10:29 pm

Z wiadomych przyczyn mnie również nie będzie w ten weekend.

Poza tym ogólnie mi się wszystko sypie na głowę w robocie, więc jak widać - jestem nieco rzadziej. Mam nadzieję, że z czasem się to rozładuje, ale póki co postaram się nie zalegać z odpisami i sprawdzaniem KP, a jedynie mogę się rzadziej pojawiać na sb i gg. Ale jakby się paliło to walcie ;)

Poprzednia strona

Powrót do Księga Boskich Praw