Nieobecności


Administracja: Regulamin forum, ogłoszenia, podstawowe zasady pisania postów, przewodnik po forum, panująca hierarchia.
Dziwna magiczna księga, w której zostały spisane najważniejsze prawa rządzące tym światem. Ponoć magia w niej zawarta, sprawia, iż każde wielkie wydarzenie mające miejsce w świecie magicznie zostaje w niej odnotowane.

Re: Nieobecności

Postprzez Nemain » N sie 05, 2018 4:57 pm

Zgłaszam niezupełnie nieobecność, co znaczne zmniejszenie jej częstotliwości, orientacyjnie do końca września  ;/
Odpisy będą pojawiały się nieregularnie, zależnie od tego jaki trafi się tydzień po tej drugiej stronie monitora, chociaż będę starała się możliwie ograniczać przyhamowywanie wątków. Dynamicznego odpisywania jednak kochani nie oczkujcie.
Jeżeli ktoś liczy na wartki wątek proszę o PW i serdecznie przepraszam za taki obrót sprawy :*
Buziaki kochani :*

Re: Nieobecności

Postprzez Callisto » Pn sie 06, 2018 6:39 pm

Pora i na mój zasłużony odpoczynek! <3

12.08-30.08 - nie ma mnie w ogóle, postów nie będzie, złapanie mnie na Granicy niemożliwe, na gg, discordzie i innych cudach również mnie nie będzie. Urlop, zwiedzanie i plażing.

06.08-12.08 - niby jestem, ale jakby mnie nie było. Muszę ogarnąć pracę przed wyjazdem, czyli wszyscy wszystko chcą na wczoraj~ A potem oczywiście ogarnąć siebie, męża, psa i chatę przed wyjazdem. W każdym razie jakby coś - złapiecie mnie na gg, ale na odpisy nie liczcie, lepiej się przyjemnie zaskoczyć, gdyby mi się udało cudem odpisać.

Ogólnie rzecz biorąc w sierpniu już mnie nie ma. Ci, z którymi piszę mają mnie na gg w razie czego (do 13ego oczywiście), wszelkie admińskie sprawy niestety muszę zrzucić na moje różowe dziewczyny, więc też nic nowego nie biorę, by nie wisiało niesprawdzone/niezałatwione.

Będę za Wami tęsknić bardziej niż to normalne (i zdrowe) oraz ciężko przeżywać odwyk od Granicy i mojej gromadki <3 (Was znaczy się, nie tej bandy oszołomów, która ma nieszczęście być moimi postaciami). Bądźcie grzeczni! Ściskam! Mam nadzieję, że to przeżyję i wrócę.

Re: Nieobecności

Postprzez Kana » Cz sie 09, 2018 3:51 pm

Jestem na wywczasach, a wywczasy jednak zobowiązują - o czym zaczęły mi przypominać xD
Będę więc pisać trochę mniej, ale nie wybywam tak zupełnie i posty powinny się pojawiać, tak samo jak aury  ^^
Datami to będzie zaś... jakieś dwa tygodnie.
Trzymajcie się!

Re: Nieobecności

Postprzez Llewallyn » So sie 11, 2018 12:05 pm

Nie będzie mnie od poniedziałku (13.08) tak gdzieś do końca następnego tygodnia (najprawdopodobniej w następny poniedziałek - 20.08).
To wciąż nie jest pewne, więc może mnie nie być albo krócej, albo dłużej. Przez ten czas raczej nie będę odpisywać  :/
Jednak wracam dopiero w czwartek/piątek. Przepraszam za opóźnienie wszystkich współwątkowiczów - postaram się szybko po tym odpisać ;)
Ostatnio edytowano So sie 18, 2018 5:23 pm przez Llewallyn, łącznie edytowano 1 raz

Re: Nieobecności

Postprzez Frigg » Pn sie 13, 2018 10:20 pm

Słuchajcie Dziubaski, może to nie jest całkowita nieobecność, ale jestem w trakcie szukania mieszkania i muszę się przeprowadzić jeszcze w sierpniu więc po moim urlopie trochę trudno będzie mi się wygrzebać z odpisów, ale jestem cały czas! Tylko moje odpisy przesuną się w czasie bardziej niż początkowo sądziłam. Postaram się nadrobić wszystko jak najszybciej :*

Re: Nieobecności

Postprzez Kana » Śr sie 15, 2018 9:30 am

Zdaje mi się, że mówiłam coś o pisaniu i aurach... kłamałam xD
A tak poważnie, to biorąc pod uwagę poprzednie lata, byłam pewna, że będę spędzać przed laptopem znacznie więcej czasu - a tu lipa, coś poszło nie tak  rotfl  Jakoś nie wyobrażam sobie siedzieć w domu i patrzeć w ekran przez kilka godzin, stąd opóźnienia w odpisach będą jednak większe niż się spodziewałam x'3 Choć chyba na szczęście nie wiszę postów zbyt wielu osobom - resztę bardzo proszę o lit... o cierpliwość i dobrą zabawę także poza granicami forum, żeby się przypadkiem tak nie niecierpliwili ~
Z aurami zaś spokojnie - pójdą w pierwszej kolejności ~

Re: Nieobecności

Postprzez Dérigéntirh » Cz sie 16, 2018 5:49 pm

A więc tak... od kilku dni chyba coś dziwnego mnie bierze, ale jak dotąd były to delikatne objawy, jednakże od przedwczoraj chyba przerodziło się w coś poważniejszego. Wiążą się z tym zawroty głowy i ogólne trudności ze skupieniem, dlatego pisanie odpisów raczej nie wchodzi w grę. Nie wiem, jak z tym będzie - póki co ilekroć pisałem o możliwej nieobecności okazywało się, że dzięki pomyślnym okolicznościom działo się inaczej i pozostaje mi mieć nadzieję, że tym razem też tak będzie. Tak czy owak, o ile nie okaże się to czymś tymczasowym, możliwe są opóźnienia w wątkach i moja skokowa obecność na forum.

Poprzednia strona

Powrót do Księga Boskich Praw

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron