Księga Boskich PrawNieobecności

Administracja: Regulamin forum, ogłoszenia, podstawowe zasady pisania postów, przewodnik po forum, panująca hierarchia.
Dziwna magiczna księga, w której zostały spisane najważniejsze prawa rządzące tym światem. Ponoć magia w niej zawarta, sprawia, iż każde wielkie wydarzenie mające miejsce w świecie magicznie zostaje w niej odnotowane.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Aktualizacja. Jeśli chodzi o moje zdrowie nadal nic nie wiadomo. Na szczęście lekarze wykluczyli jedną z najgroźniejszych chorób (uff..). Niestety nadal gorączkuje, rzadziej, ale jednak. No i pojawił się problem z nogą. Ledwo chodzę. Byłam już na rtg, ale wyniki dopiero w poniedziałek i wizyta u ortopedy. We wtorek wizyta w laboratorium i kolejne badania. Nadal chodzę zmęczona i na wpół żywa. W dzień jest lepiej, ale wieczorami leżę z gorączką. U lekarza średnio jestem co drugi dzień, jak nie z nogą, jak nie z gorączką, to z problemami skórnymi (które mogą wynikać z ogólnego osłabienia). Między czasie okazało się, że mam problem z zębem. (Był zdrowy, dentysta sprawdzał mi go jakieś półtorej tygodnia wcześniej i wszystko było dobrze, ale po tym czasie nagle ząb ukruszył się podczas jedzenia, a w środku okazał się wielką, tykającą bombą).Ósemka do wyrzucenia, po usunięciu kilka dni dosłownie dogorywałam z wielką raną w jamie ustnej. Teraz już jest lepiej na tyle, że mogę zjeść coś normalnego. Ale ogólnie jest dosyć kiepsko. Miałabym badania wcześniej, ale w mojej regionalnej przychodni laboratorium miało urlop i musiałam czekać. No ale cóż, pewnych rzeczy nie przeskoczę. Także cóż, jest jak jest i niczego nie da się przyspieszyć. Nie wiem, czy już to pisałam, ale wykryto u mnie guz, niestety (albo raczej na szczęście) on nie może dawać takich objawów jakie mam. Jest absolutnie niezłośliwy, nie zagraża zdrowiu, ani życiu. Oczywiście trzeba go będzie usunąć, ale na razie lekarz powiedział, że są ważniejsze rzeczy do zwalczenia, jak ta gorączka. No to chyba tyle. Pozdrawiam Was kochani!

Mały edit: Jeśli komuś zalegam z wątkiem i ma mnie już serdecznie dość, niech napisze mi PW, jak dam radę to odpiszę w trybie ekspresowym (czyli jeszcze tego samego dnia), a jak nie to ustalimy jak nasze postacie się rozejdą. Jeśli nie chcecie opuszczać wątku ze mną, to możecie kopać mnie w tyłek, szturchać mnie i dźgać o te odpisy. Gdzieś pomiędzy jednym zgonem a drugim postaram się odpisać.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Jeremy
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 72
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Rzemieślnik , Mieszczanin

Post autor: Jeremy »

Będę poza zasięgiem 12-19 i 23-27 lipca. Taka praca. W weekend 20-22.07 niby jestem, ale mogę nie znaleźć czasu na wszystkie odpisy, choć zależy ile ich będzie. Zobaczymy. Pozdro.
"Non est viri timere sudorem".
Awatar użytkownika
Dérigéntirh
Senna Zjawa
Posty: 260
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Smok
Profesje: Mag , Mędrzec , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: Dérigéntirh »

Od jutra tak do... hmm, 25 pewnie jestem na wyjeździe, także wszelkie odpisywanie znacznie utrudnione. Nie jestem pewien, czy nie będzie żadnego, ale jest też taka możliwość. Choć wolę być bardziej optymistyczny. Na SB będę zaglądał bez raczej większych trudności, nie wiem, jak sprawa będzie wyglądać z innymi komunikatorami, także najpewniej będzie w jakiejś istotnej sprawie pisać na PW.
Awatar użytkownika
Jane
Szukający Snów
Posty: 174
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Skrytobójca , Zabójca , Szpieg
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Jane »

Jutro już (15.07) jadę na tydzień do pracy. Nie będę mieć za bardzo jak odpisywać. Później mam to samo od 9 sierpnia do końca sierpnia, może postaram się odpisywać w weekendy, żeby nie stopować nic.
"Chwasty to szkodniki, które zabierają słońce i wodę roślinom uprawnym. To nikomu niepotrzebne wyrzutki, które powinno się natychmiast wyrwać, zanim ucierpi całe pole. Niestety, one zawsze wracają, by zabijać. Odebrać możliwość innym roślinom na życie, czerpiąc na tym korzyści. Jane nie mogła porównać się do ciernia, który swymi kolcami bronił się przed wyrwaniem. Ona jest tylko chwastem"
Nemain
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 142
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Centaur
Profesje: Rzemieślnik
Kontakt:

Post autor: Nemain »

Real nie odpuszcza.
Jeszcze przed urlopem wzięłam w robocie zastępstwo za chorą kobitkę i nadmiar wolnego czasu oraz siły się trochę kurczą, dlatego w najbliższym czasie dalej będę się opóźniać z odpisami. Nie wiem jak długo będę tak zamulać, sytuacja jest wciąż niejasna. Na pewno będą też gorsze i lepsze tygodnie.
Drugi problem to nieobecność, w dniach 20.07 - 30.07, może nie permanentna, pewnie wieczorami złapiecie mnie pod jakimś komunikatorem, ale podjęłam się pewnego projektu i najprawdopodobniej nie będę w stanie odpisać w tym czasie, ani wywiązywać się z obowiązków.
Przepraszam za wszystkie utrudnienia. Jeżeli komuś bardzo zależy na szybkim tempie, nie obrażę się, nie chcę utrudniać rozgrywki, niech rozdzieli nas PL lub sami się rozejdziemy, a wyrozumiałym dziękuję za dalszą cierpliwość.
Trzymajcie się kochani :*
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

No cóż... moje zdrowie jak to zdrowie - nic lepiej, nic gorzej, generalnie trochę kaszana bo nie wiem za bardzo na czym stoję. To znaczy stoję z kiepskimi wynikami badań, no ale to by było na tyle. Tak, czy inaczej, mam zaplanowany wyjazd i pojadę choćbym miała na wyjeździe dogorywać w pokoju. Będę miała internet, ale jeśli będę się czuła w miarę ok, to w tym pokoju siedzieć jednak nie będę ;) , z bolącą nogą, a sobie pospaceruje i poleżę na plaży, a co - kichać na chorobę! :) Także no... nie ma mnie od 23.07 do 27.07 włącznie. Ale jeśli będę miała wolne wieczory to może nawet coś na skrobię :)
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Satharin
Szukający drogi
Posty: 26
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Satharin »

28.07-12.08 jadę zabijać ludziom wakacyjny klimat nad morzem, więc z odpisami i obowiązkami będzie wtedy problem. Na pewno nie dam rady wtedy odpisywać, na forum raczej też mnie nie będzie, ewentualna awaryjna komunikacja przez Discorda, chociaż tam gdzie jadę nie do końca jest zasięg.
Awatar użytkownika
Samiel
Kroczący pośród cudzych Marzeń
Posty: 431
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Skrytobójca , Wędrowiec , Najemnik
Kontakt:

Post autor: Samiel »

To nic pewnego nie jest, ale zgłoszę tak w razie czego:
Może mnie nie być od 27/28.07 do, maksymalnie, 31.07. Jak wcześniej zaznaczyłem, to nie jest nic pewnego, więc może się okazać, że nie będzie mnie tylko jeden dzień albo będę obecny w każdym dniu, który wspomniany został wyżej - to w głównej mierze zależy od tego, kiedy przyjadą panowie z Orange, żeby podłączyć internet w nowym mieszkaniu
La mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
Awatar użytkownika
Nevaeh
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 52
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Bard , Służący
Kontakt:

Post autor: Nevaeh »

No cóż, nadal jestem na wyjeździe w pracy, lecz pojawiły się pewne... komplikacje. Do tej pory byłam po prostu zmęczona, ale starałam się odpisywać, jednak dziś dostałam brutalne ultimatum, w którym każda opcja całkowicie odcina mnie od internetu przynajmniej do końca tygodnia. A może i dłużej, ale nie chcę być pesymistką...
W każdym razie z góry przepraszam tych, którzy czekają na mój odpis. Przyczyny niezależne ode mnie :(
"Tyle mnie we mnie, ile mego odbicia w sercu drugiego człowieka." ~Nev
Awatar użytkownika
Callisto
Czarny Kot
Posty: 399
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Złodziej , Skrytobójca , Wędrowiec
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/administrator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Callisto »

Nie będzie mnie na Granicy do końca tygodnia, wrócę w weekend. W sprawach pilnych walcie na gg.
Grzecznie misie, ściskam was.
Awatar użytkownika
Nanwe
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 103
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Smok
Profesje: Uczeń , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: Nanwe »

Nie będzie mnie od tej soboty przez jakoś cały najbliższy miesiąc, tak około, raczej nie ma co się spodziewać postów ode mnie w tym czasie.
Awatar użytkownika
Sanaya
Urzeczywistniający Marzenia
Posty: 598
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Alchemik , Badacz
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Sanaya »

Nie ma mnie od poniedziałku 30 lipca, powinnam się pojawić w najbliższy weekend.
Awatar użytkownika
Barbarossa
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 127
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Wampir
Profesje: Pirat , Żeglarz , Rozbójnik
Kontakt:

Post autor: Barbarossa »

Osoby, które są ze mną w wątkach proszę o jeszcze trochę cierpliwości. 30-stopniowe upały i problemy z żołądkiem nie służą mojemu zdrowiu. Leżę odwodniony i osłabiony. Wszystkie odpisy nadrobie, ale niech się ochłodzi bo ledwo się trzymam.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Kerhje
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 77
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Zielarz , Uzdrowiciel
Kontakt:

Post autor: Kerhje »

Goście, goście... Tak do 5 lipca włącznie, także z odpisami może być trudno.
Dziękuję i życzę wszystkiego co najlepsze.
Peace and love!
Awatar użytkownika
Hashira
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 82
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Kapłan , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: Hashira »

Znowu mam nawał pracy i niedobór sił... Chciałam po prostu dać znać, że moje ślimacze tempo może się jeszcze jakiś czas utrzymać, choć oczywiście postaram się konsekwentnie wrzucać kolejne posty :) Przepraszam i do napisania/zobaczenia w Gdańsku! :*
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Kochani, ja tak krótko. W tym tygodniu jestem w rozjazdach, raz tu, raz tam, poza tym w domu mam piekarnik, dlatego rzadko odpalam laptopa. Ale mam nadzieję, że w przyszłym już będę. W razie jakichkolwiek spraw piszcie PW, loguje się zawsze przynajmniej raz dziennie, więc mogę odpisać. Trzymajcie się i nie puszczajcie :*
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
ODPOWIEDZ

Wróć do „Księga Boskich Praw”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości