Nieobecności

Administracja: Regulamin forum, ogłoszenia, podstawowe zasady pisania postów, przewodnik po forum, panująca hierarchia.
Dziwna magiczna księga, w której zostały spisane najważniejsze prawa rządzące tym światem. Ponoć magia w niej zawarta, sprawia, iż każde wielkie wydarzenie mające miejsce w świecie magicznie zostaje w niej odnotowane.

Re: Nieobecności

Postprzez Hashira » Pn lut 12, 2018 2:35 pm

Szykuje mi się intensywny tydzień w pracy. Postaram się naskrobać odpis albo dwa, ale nie obiecuję, bo nie wiem czy będę miała czas. Do napisania ;)

Postprzez Satharin » Wt lut 13, 2018 3:53 pm

Krótko i zwięźle, wyjeżdżam 14-15 lutego, więc ewentualne odpisy dopiero od 16.

Postprzez Niara » Wt lut 20, 2018 9:48 pm

Mam problemy z internetem. Nie wiem co jest grane za bardzo. Internet w domu jest, wi-fi łączy, a strony nie chcą się otwierać. Nie zawsze tak jest, czasem coś załapie i mogę siedzieć, a czasem przez pół dnia nie mam neta, jak dzisiaj. To nie do końca jest nieobecność, po prostu czasem zwyczajnie nie mogę wejść na forum z przyczyn technicznych. Mer ma jutro przysiąść do mojego kompa i zobaczyć co się dzieje.

Postprzez Kana » Pt lut 23, 2018 10:33 am

Hejo Wam ~
Zgłaszam nie tyle nieobecność, co nieco mniejszą aktywność fabularną przez jakiś czas (niestety nie wiem jaki konkretnie, ale zakładam tak ze 2-3 tygodnie x'3) - żeby nie blokować wątków będę starała się odpisywać regularnie, choć zapewne krócej niż dotychczas. Proszę o wyrozumiałość ^ ^"
Jeżeli chodzi o odpisy PL i aury, tutaj bez zmian - będę się na nich skupiać w pierwszej kolejności.

Poprzednia strona

Powrót do Księga Boskich Praw