Księga Boskich PrawNieobecności

Administracja: Regulamin forum, ogłoszenia, podstawowe zasady pisania postów, przewodnik po forum, panująca hierarchia.
Dziwna magiczna księga, w której zostały spisane najważniejsze prawa rządzące tym światem. Ponoć magia w niej zawarta, sprawia, iż każde wielkie wydarzenie mające miejsce w świecie magicznie zostaje w niej odnotowane.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Miałam wypadek samochodowy, w związku z czym nie jadę do rodziców na kilka godzin (mając samochód mogłam wrócić tego samego dnia) teraz wyjeżdżam jutro i wracam najwcześniej w pon wieczorem, także nie będzie mnie te dwa dni.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Jane
Szukający Snów
Posty: 174
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Skrytobójca , Zabójca , Szpieg
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Jane »

Od 30.12.2017 do, uwaga... 22.01.2018. Mam całe trzy tygodnie zawalone i nie wiem, czy moja nieobecność się nie przedłuży. Mimo to postaram się odpisywać w miarę, jak dam radę! :D
"Chwasty to szkodniki, które zabierają słońce i wodę roślinom uprawnym. To nikomu niepotrzebne wyrzutki, które powinno się natychmiast wyrwać, zanim ucierpi całe pole. Niestety, one zawsze wracają, by zabijać. Odebrać możliwość innym roślinom na życie, czerpiąc na tym korzyści. Jane nie mogła porównać się do ciernia, który swymi kolcami bronił się przed wyrwaniem. Ona jest tylko chwastem"
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Kochani, jak wiadomo jutro Sylwester. Organizuję imprezę w domu co się wiąże z tym, że dzisiaj mam mnóstwo roboty z gotowaniem i pieczeniem, ale dziś jeszcze będę na forum. Jutro może z rana, ale na pewno nie spodziewajcie się mnie wieczorową porą w samego Sylwestra i w Nowy Rok. 1 stycznia nie będzie mnie na pewno. 2 stycznia może mnie też nie być. Jak niektórzy wiedzą miałam wypadek samochodowy (na szczęście nic wielkiego się nam, mnie i Merowi, nie stało, skończyło się na poobijanych częściach ciała) w związku z czym prawdopodobnie będę się drugiego zajmować sprawami auta, które niestety dość mocno ucierpiało. Może być tak, że już drugiego nie będzie mnie cały dzień. To tyle z mojej strony, kocham Was moi drodzy bardzo mocno, jesteście moją forumową rodzinką, buziaki dla Wszystkich :*
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Erremir
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 110
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Upadły Anioł
Profesje: Inna , Wojownik , Uzdrowiciel
Kontakt:

Post autor: Erremir »

Od tego momentu mogę przez jakiś czas praktycznie nie odpisywać (jest bardzo mała szansa, ale nie chce nic obiecywać). Moja nieobecność będzie związana z nadchodzącą sesją semestralną i całkowitym poświęceniu czasu na studia.

Przepraszam współwątkowiczów, ale wszyscy wiemy, że są sprawy ważne, i sprawy priorytetowe ;D

Ciężko mi określić czas nieobecność, bo wpływa na to wiele rzeczy. Najpóźniej wrócę gdzieś od połowy lutego, a najszybciej końcówka stycznia. See ya next time!

Wasz kochany Gołombek 0:)
Awatar użytkownika
Hashira
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 82
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Kapłan , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: Hashira »

Hej, to znowu ja :/
Jestem zawalona pracą (nowy rok, trzeba ogarnąć całą papierologię i jeszcze więcej papierologii ;/ ), a nie chcę pisać byle jakich postów do naszych cudownych historii (dzisiaj je sobie otworzyłam na komputerze i stwierdziłam, że każda jedna z nich jest po prostu świetna :D), więc moja odpowiedź może się trochę opóźnić. Postaram się pisać, ale w związku z natłokiem pracy nie wiem kiedy dokładnie się to wydarzy. Dzięki za cierpliwość :*
Awatar użytkownika
Shankor
Błądzący na granicy światów
Posty: 11
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Minotaur
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Shankor »

Niestety, ale moja aktywność do 25 stycznia będzie bardzo niewielka - czasami może uda się jakiś odpis machnąć. Wszystko to z powodu braku sesji w tym semestrze, a przerzuceniu dosłownie wszystkiego na koniec semestru. Istny mordor i katorga - taka jest cena wolnego Lutego :(

Za brak aktywności - przepraszam wątkowiczów~
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Chciałam przeprosić moich współwątkowiczów za zwłokę w odpisach. Ale źle się ostatnio czuję, nawet bardzo a na głowie mam jeszcze projekty na zaliczenie semestru. Stąd moja mała obecność na forum i brak odpisów. Jeszcze raz przepraszam.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Sanaya
Urzeczywistniający Marzenia
Posty: 598
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Alchemik , Badacz
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Sanaya »

Wszystkie weekendy stycznia
W każdą sobotę i niedzielę stycznia począwszy od trzynastego jestem na szkoleniach w Warszawie. W tym czasie odpisywać w wątkach na pewno nie będę (może ewentualnie w niedzielę wieczorem...), a jakby ktoś miał sprawę, to pisać na gg.
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Po 11 stycznia mam jeszcze egzaminy w szkole (państwowe będę mieć zaraz na za sobą, yeah!) więc mogę być dniami wybiórczo na forum, ale spokojnie duszyczki - nadrabiam odpisy, nadrabiam aury, nadrabiam zaległości tylko okres do 4-5 lutego może być chwiejny, ale generalnie wracam na pełny etat ^^ Będę więc w pełni dyspozycyjna, tylko nie jestem w stanie stwierdzić dokładnie, którego dnia może mnie nie być (bo np. się uczę). Jestem też w trakcie pięcia się po mini awans w pracy, ale nie sądzę by to mocno wpłynęło na moją obecność na forum. Miło jest do Was wrócić! :*
Awatar użytkownika
Kerhje
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 77
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Zielarz , Uzdrowiciel
Kontakt:

Post autor: Kerhje »

Oto nadchodzi... Ona, w pełni swej grozy i dumy. Bezlitosna już wyciąga ku mnie dłonie... Ona - SESJA.
Potrwa to jakoś do 5/6 lutego. Zapewne nie będę mieć czasu na odpisy, chyba, że coś skrobnę (łącznie z PW ) w ramach odstresowania się. Proszę o cierpliwość, uwielbiam Was wszystkich. Trzymajcie kciuki, bym wróciła żywa, bo to będzie sesja x2.
Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni.
Howgh.
Awatar użytkownika
Esmeralda
Poszukujący Marzeń
Posty: 408
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Wojownik , Włóczęga
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Esmeralda »

Niedługo zaczyna się sesja, plus będę mieć teraz dość ważne kolosy, myślałam że może jakieś aury choć zdąże ale jednak chwilowo cały czas zabiera mi matma więc przepraszam i proszę o cierpliwość ;^; Jak tylko będzie po egzaminach, ktore mam na początku lutego to postaram się wrócić do pisania ;_;
Awatar użytkownika
Kana
Szukający Snów
Posty: 191
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Kotołak
Profesje: Wędrowiec
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Kana »

W tym tygodniu będę nieco rzadziej wchodzić, w czwartek i piątek najpewniej nie będzie mnie w ogóle (choć pewnie zdążę odpisać jeżeli pojawią się jakieś posty).
W przyszłym tygodniu natomiast (poniedziałek-piątek) mam kursy, więc proszę o cierpliwość i wyrozumiałość, ale na forum raczej nie będę zaglądać.
(Mamy na szczęście drugą PL, więc ona będzie czuwać nad wyciąganiem Was z wątków ~)
Pegazy:
Kaprys, Dzika
,,Ma pani na coś alergię?
- Na głównych bohaterów." (Dzięki Conan!)

Dobra Kana, Gustowne przebranko, Młoda panna Trisk de Leu
"I niech Wam Kosmos sprzyja!" (Ponowne dzięki Conan!)
"Pewnego dnia będzie coś, ale nie wiem co. ~ Kana 2018" (Yao)
Awatar użytkownika
River
Zsyłający Sny
Posty: 315
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Smok
Profesje: Wędrowiec , Rozbójnik , Najemnik
Kontakt:

Post autor: River »

Zbliża się sesja wielkimi krokami, a że trzeba zdać przez jakiś czas będę poświęcać mniej czasu forum za co wszystkich swoich wątkowiczów bardzo przepraszam i proszę o cierpliwość. Na chwilę obecną postaram się poodpisywać wszystkim we wtorek lub środę, albo przynajmniej na część postów jeśli okaże się ich więcej.
"Nieobecność" ta obowiązuje wszystkich moich postaci. Raz jeszcze przepraszam i proszę o cierpliwość.
Awatar użytkownika
Ilian
Szukający Snów
Posty: 161
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Ilian »

Zgodnie z wcześniejszymi podejrzewaniami - do 25 stycznia (włącznie) w zasadzie mnie nie ma. Od 26 stycznia mam wolność przez cały miesiąc z powodu braku sesji w tym semestrze, więc tylko czekać... <3
Awatar użytkownika
Sanaya
Urzeczywistniający Marzenia
Posty: 598
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Alchemik , Badacz
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Sanaya »

Częściowa nieobecność do połowy kwietnia.
Plan wyklarował się na moją niekorzyść i można powiedzieć, że ku chwale polskiej nauki zasuwam siedem dni w tygodniu, niejednokrotnie po kilkanaście godzin. W związku z tym nie jestem w stanie poświecić forum tyle czasu ile dotychczas, ergo moja częstotliwość odpisywania mocno spadnie, a niektóre wątki jestem zmuszona zawiesić. Jeśli komuś nie odpowiadają ewentualne obsuwy, mogę wątek opuścić po wcześniejszym ustaleniu, liczę jednak na Waszą cierpliwość, bo naprawdę wolałabym spędzać wieczory na granicy niż w pracowni. Na ten moment do poprzedniego tempa odpisów wrócę w połowie kwietnia.
Awatar użytkownika
Kharginei
Szukający drogi
Posty: 30
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Lisołak
Profesje: Włóczęga , Szpieg
Kontakt:

Post autor: Kharginei »

Może nie być mnie tydzień ze względu na problemy ze zdrowiem, jak i osobiste problemy. Niedawno miałam pogrzeb w rodzinie, więc nie miałam głowy, by odpisać komukolwiek... niebawem jednak powrócę do forumowej aktywności, jak się ogarnę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Księga Boskich Praw”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Vox i 8 gości