Nieobecności

Administracja: Regulamin forum, ogłoszenia, podstawowe zasady pisania postów, przewodnik po forum, panująca hierarchia.
Dziwna magiczna księga, w której zostały spisane najważniejsze prawa rządzące tym światem. Ponoć magia w niej zawarta, sprawia, iż każde wielkie wydarzenie mające miejsce w świecie magicznie zostaje w niej odnotowane.

Re: Nieobecności

Postprzez Sanaya » Wt sty 09, 2018 8:10 pm

Wszystkie weekendy stycznia
W każdą sobotę i niedzielę stycznia począwszy od trzynastego jestem na szkoleniach w Warszawie. W tym czasie odpisywać w wątkach na pewno nie będę (może ewentualnie w niedzielę wieczorem...), a jakby ktoś miał sprawę, to pisać na gg.

Postprzez Frigg » Śr sty 10, 2018 12:05 am

Po 11 stycznia mam jeszcze egzaminy w szkole (państwowe będę mieć zaraz na za sobą, yeah!) więc mogę być dniami wybiórczo na forum, ale spokojnie duszyczki - nadrabiam odpisy, nadrabiam aury, nadrabiam zaległości tylko okres do 4-5 lutego może być chwiejny, ale generalnie wracam na pełny etat ^^ Będę więc w pełni dyspozycyjna, tylko nie jestem w stanie stwierdzić dokładnie, którego dnia może mnie nie być (bo np. się uczę). Jestem też w trakcie pięcia się po mini awans w pracy, ale nie sądzę by to mocno wpłynęło na moją obecność na forum. Miło jest do Was wrócić! :*

Postprzez Kerhje » Cz sty 11, 2018 11:44 pm

Oto nadchodzi... Ona, w pełni swej grozy i dumy. Bezlitosna już wyciąga ku mnie dłonie... Ona - SESJA.
Potrwa to jakoś do 5/6 lutego. Zapewne nie będę mieć czasu na odpisy, chyba, że coś skrobnę (łącznie z PW ) w ramach odstresowania się. Proszę o cierpliwość, uwielbiam Was wszystkich. Trzymajcie kciuki, bym wróciła żywa, bo to będzie sesja x2.
Co mnie nie zabije,  to mnie wzmocni.
Howgh.

Postprzez Esmeralda » N sty 14, 2018 10:33 am

Niedługo zaczyna się sesja, plus będę mieć teraz dość ważne kolosy, myślałam że może jakieś aury choć zdąże ale jednak chwilowo cały czas zabiera mi matma więc przepraszam i proszę o cierpliwość ;^; Jak tylko będzie po egzaminach, ktore mam na początku lutego to postaram się wrócić do pisania ;_;

Postprzez Kana » Pn sty 15, 2018 11:42 am

W tym tygodniu będę nieco rzadziej wchodzić, w czwartek i piątek najpewniej nie będzie mnie w ogóle (choć pewnie zdążę odpisać jeżeli pojawią się jakieś posty).
W przyszłym tygodniu natomiast (poniedziałek-piątek) mam kursy, więc proszę o cierpliwość i wyrozumiałość, ale na forum raczej nie będę zaglądać.
(Mamy na szczęście drugą PL, więc ona będzie czuwać nad wyciąganiem Was z wątków ~)

Postprzez River » So sty 20, 2018 11:51 am

Zbliża się sesja wielkimi krokami, a że trzeba zdać przez jakiś czas będę poświęcać mniej czasu forum za co wszystkich swoich wątkowiczów bardzo przepraszam i proszę o cierpliwość. Na chwilę obecną postaram się poodpisywać wszystkim we wtorek lub środę, albo przynajmniej na część postów jeśli okaże się ich więcej.
"Nieobecność" ta obowiązuje wszystkich moich postaci. Raz jeszcze przepraszam i proszę o cierpliwość.

Poprzednia strona

Powrót do Księga Boskich Praw