Nieobecności

Administracja: Regulamin forum, ogłoszenia, podstawowe zasady pisania postów, przewodnik po forum, panująca hierarchia.
Dziwna magiczna księga, w której zostały spisane najważniejsze prawa rządzące tym światem. Ponoć magia w niej zawarta, sprawia, iż każde wielkie wydarzenie mające miejsce w świecie magicznie zostaje w niej odnotowane.

Re: Nieobecności

Postprzez Sanaya » Wt sty 09, 2018 8:10 pm

Wszystkie weekendy stycznia
W każdą sobotę i niedzielę stycznia począwszy od trzynastego jestem na szkoleniach w Warszawie. W tym czasie odpisywać w wątkach na pewno nie będę (może ewentualnie w niedzielę wieczorem...), a jakby ktoś miał sprawę, to pisać na gg.

Postprzez Frigg » Śr sty 10, 2018 12:05 am

Po 11 stycznia mam jeszcze egzaminy w szkole (państwowe będę mieć zaraz na za sobą, yeah!) więc mogę być dniami wybiórczo na forum, ale spokojnie duszyczki - nadrabiam odpisy, nadrabiam aury, nadrabiam zaległości tylko okres do 4-5 lutego może być chwiejny, ale generalnie wracam na pełny etat ^^ Będę więc w pełni dyspozycyjna, tylko nie jestem w stanie stwierdzić dokładnie, którego dnia może mnie nie być (bo np. się uczę). Jestem też w trakcie pięcia się po mini awans w pracy, ale nie sądzę by to mocno wpłynęło na moją obecność na forum. Miło jest do Was wrócić! :*

Postprzez Kerhje » Cz sty 11, 2018 11:44 pm

Oto nadchodzi... Ona, w pełni swej grozy i dumy. Bezlitosna już wyciąga ku mnie dłonie... Ona - SESJA.
Potrwa to jakoś do 5/6 lutego. Zapewne nie będę mieć czasu na odpisy, chyba, że coś skrobnę (łącznie z PW ) w ramach odstresowania się. Proszę o cierpliwość, uwielbiam Was wszystkich. Trzymajcie kciuki, bym wróciła żywa, bo to będzie sesja x2.
Co mnie nie zabije,  to mnie wzmocni.
Howgh.

Postprzez Esmeralda » N sty 14, 2018 10:33 am

Niedługo zaczyna się sesja, plus będę mieć teraz dość ważne kolosy, myślałam że może jakieś aury choć zdąże ale jednak chwilowo cały czas zabiera mi matma więc przepraszam i proszę o cierpliwość ;^; Jak tylko będzie po egzaminach, ktore mam na początku lutego to postaram się wrócić do pisania ;_;

Postprzez Kana » Pn sty 15, 2018 11:42 am

W tym tygodniu będę nieco rzadziej wchodzić, w czwartek i piątek najpewniej nie będzie mnie w ogóle (choć pewnie zdążę odpisać jeżeli pojawią się jakieś posty).
W przyszłym tygodniu natomiast (poniedziałek-piątek) mam kursy, więc proszę o cierpliwość i wyrozumiałość, ale na forum raczej nie będę zaglądać.
(Mamy na szczęście drugą PL, więc ona będzie czuwać nad wyciąganiem Was z wątków ~)

Postprzez River » So sty 20, 2018 11:51 am

Zbliża się sesja wielkimi krokami, a że trzeba zdać przez jakiś czas będę poświęcać mniej czasu forum za co wszystkich swoich wątkowiczów bardzo przepraszam i proszę o cierpliwość. Na chwilę obecną postaram się poodpisywać wszystkim we wtorek lub środę, albo przynajmniej na część postów jeśli okaże się ich więcej.
"Nieobecność" ta obowiązuje wszystkich moich postaci. Raz jeszcze przepraszam i proszę o cierpliwość.

Postprzez Ilian » Wt sty 23, 2018 5:39 pm

Zgodnie z wcześniejszymi podejrzewaniami - do 25 stycznia (włącznie) w zasadzie mnie nie ma. Od 26 stycznia mam wolność przez cały miesiąc z powodu braku sesji w tym semestrze, więc tylko czekać... <3

Postprzez Sanaya » Śr sty 24, 2018 7:32 pm

Częściowa nieobecność do połowy kwietnia.
Plan wyklarował się na moją niekorzyść i można powiedzieć, że ku chwale polskiej nauki zasuwam siedem dni w tygodniu, niejednokrotnie po kilkanaście godzin. W związku z tym nie jestem w stanie poświecić forum tyle czasu ile dotychczas, ergo moja częstotliwość odpisywania mocno spadnie, a niektóre wątki jestem zmuszona zawiesić. Jeśli komuś nie odpowiadają ewentualne obsuwy, mogę wątek opuścić po wcześniejszym ustaleniu, liczę jednak na Waszą cierpliwość, bo naprawdę wolałabym spędzać wieczory na granicy niż w pracowni. Na ten moment do poprzedniego tempa odpisów wrócę w połowie kwietnia.

Postprzez Kharginei » Pt sty 26, 2018 11:43 am

Może nie być mnie tydzień ze względu na problemy ze zdrowiem, jak i osobiste problemy. Niedawno miałam pogrzeb w rodzinie, więc nie miałam głowy, by odpisać komukolwiek... niebawem jednak powrócę do forumowej aktywności, jak się ogarnę.

Postprzez Frigg » N sty 28, 2018 8:05 pm

Przez jakieś najbliższe dwa tygodnie (to jest do 11.02.2018) mogę być mniej obecna na forum. O odpisach nie wspominam, bo i tak jestem w tyle xD jednak przez ten czas jestem na nadgodzinach (ino koleżanka nam do szpitala trafiła), w szkole przez weekend, a dalej po drodze mam jeszcze szkolenie w związku z awansem w pracy, co wiążę się z kolejnymi dodatkowymi godzinami. PW można jednak śmiało pisać, codziennie zaglądam więc i staram się codziennie odpisywać ^^

Pozdrawiam Żabka

Postprzez Jane » N sty 28, 2018 8:42 pm

Mała nieobecność od jutra - 29.01.2018 do 05.02 oraz w dniach 10.02-11.02.

Postprzez Niara » Pt lut 02, 2018 8:23 pm

Nie będzie mnie przez weekend. Mam zajęcia. Pewnie wejdę z telefonu jak będzie luźniej na zajęciach, ale pisać postów z telefonu nie umiem. Jeśli będę miała siłę to może odpiszę coś jutro, ale niedzielę mam całą zawaloną, także pewnie nawet nie wejdę wieczorem. Spodziewajcie się mnie w poniedziałek.

Postprzez Callisto » N lut 04, 2018 8:35 pm

8-14 lutego

Wyjazd z minimalnym dostępem do internetu, ale bez żadnej możliwości odpisywania czy adminowania. Więc na gg ciężko mnie będzie złapać, a odpisów i sprawdzania KP nie ma co się w tym czasie spodziewać, przy czym dajcie mi też parę dni po powrocie na nadrobienie zaległości ^^
Nie będzie oczywiście całej mojej pstrokatej gromadki.
Będę tęsknić na tym kilkudniowym odwyku xP

Postprzez Kerhje » Wt lut 06, 2018 7:50 pm

Również wyjazd. Nie będzie mnie od 9.02 do 12.02 włącznie. Potem nareszcie większa regularność. ;)
Howgh.

Postprzez Niara » So lut 10, 2018 2:29 pm

Jestem chora. Boli mnie głowa, gardło i wszystkie mięśnie, nie mam siły myśleć, bo ciągle mam gorączkę. Nie mówiąc już o tym, że katar mnie dobija. Tak, czy inaczej mam obsuwę z postami za co przepraszam, ale po prostu nie mam siły pisać, nic mi nie przychodzi do głowy. Postaram się jak najszybciej coś naskrobać w moich wątkach, ale nic nie obiecuję. Jeszcze raz przepraszam za moją nieobecność. Jako admin jeszcze jakoś mam nadzieję będę funkcjonować, także jeśli pojawią się jakieś KP to postaram się sprawdzić. Pozdrawiam Was bardzo ciepło :*

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Księga Boskich Praw