Nieobecności

Administracja: Regulamin forum, ogłoszenia, podstawowe zasady pisania postów, przewodnik po forum, panująca hierarchia.
Dziwna magiczna księga, w której zostały spisane najważniejsze prawa rządzące tym światem. Ponoć magia w niej zawarta, sprawia, iż każde wielkie wydarzenie mające miejsce w świecie magicznie zostaje w niej odnotowane.

Re: Nieobecności

Postprzez Niara » Wt paź 10, 2017 7:13 pm

Nie wiem co jest z moim zdrowiem, ale sypie się jak stuletnia staruszka, z dłońmi lepiej, skóra złazi, ale owrzodzenie zeszło, no ale oczywiście nie może być dobrze i ukruszył mi się ząb, cierpię katusze, a dentystę mam za tydzień. Dosłownie umieram z bólu, nawet po przeciwbólowych lekach chce zdechnąć, nie wiem czy odpisze na posty. To jest jakiś armagedon, wyleczę jedno, zjawia się drugie, po prostu koszmar... Uwielbiam Was wszystkich, mam nadzieję, że uda mi się chociaż zacząć odpisywać na zaległe posty, ale jeśli wykituję z bólu to też się nie zdziwcie.

Postprzez Jane » Śr paź 25, 2017 7:39 am

Wyjazd. Nie ma mnie od 26.10 do 30.10, a potem od 1.11 do 3.11

Postprzez Kharginei » Cz paź 26, 2017 11:31 am

Podobnie jak u Niary, ten sezon nie jest dla mnie łaskawy. Jestem przeziębiona (ból gardła) i nastąpił mój zupełny spadek energii.
Nie będzie mnie przez parę dni, powinnam pojawić się w sobotę lub niedzielę. Z góry przepraszam moich współwątkowiczów, ale nieszczęścia chyba chodzą parami, bo niedawno byłam chora, lecz nie wyleczyłam tego porządnie. Buźka. :*

Postprzez Isambre » N paź 29, 2017 10:51 am

Trzeci dzień pada, a ja czuję się jak wyrzuta guma. Wszystko mnie boli, zaczynając od stóp i kończąc na głowie. Dodatkowo chyba się przeziębiłam, moje ciało chłonie tę całą wilgoć, która sprawia, że ledwo się ruszam. Przepraszam, ale w ten weekend nie wyrobię z odpisami. Postaram się wykonać wszystkie w tygodniu lub w weekend następny.
Przepraszam za kłopot.

Postprzez Frigg » N lis 05, 2017 1:03 pm

Robaczki,
trafilam niesfornie do szpitala, poniewaz muszą podawac mi silne leki przez kroplówkę. Przez kilka dni nie mam mozliwosci odpisywania, mam tylko komorke, stad tez odpisy bedą opóźnione. W razie potrzeby slużę jednak pomoca jako, ze mam duzo czasu na leżenie. Nie musicie sie martwic, brzmi strasznie, ale nie jest i mam nadzieję, że tak zostanie:))

Żabcia

Postprzez Callisto » N lis 05, 2017 7:45 pm

Nigdzie nie znikam, ale ten tydzień to będzie u mnie masakra, prywatnie i służbowo, od poniedziałku do niedzieli, dlatego mogę się rzadziej pojawiać, a i odpisy trochę się przesuną, także z góry przepraszam. W razie pilnych spraw najlepiej złapać mnie na gg.

Postprzez Barbarossa » Cz lis 16, 2017 9:59 pm

Barbarossa odpisany (w końcu xD, przez te problemy z forum myślałem, że nie zdążę). Został mi jeszcze Aki, bo Arios czeka, Lav czeka, Azra czeka na PL w wątku, a tworzenie Hanti muszę wstrzymać.
Nie będzie mnie od jutrzejszego poranka do piątkowego wieczoru (24.11.17). Przepraszam za utrudnienie. Akim odpiszę pierwszy zaraz po powrocie, jeśli nie zdążę zrobić tego jutro przed wyjazdem.

Pozdrawiam.

Postprzez Jane » So lis 18, 2017 12:48 pm

Granica działa, a Jane złapała wirusa w internacie! (Miło było dowiedzieć się wczoraj od pielęgniarki, że od dwóch tygodni takowy panuje). Jakkolwiek chciałabym odpisać, kiedy tylko siadam przed kompem, boję się, że cały zarzygam. Dlatego, z racji że za tydzień czeka mnie wyjazd, nie ma mnie do 27 listopada od dzisiaj. Odpiszę zaraz po powrocie na każdy wątek!
Przepraszam za problemy.
Pozdrawiam, Jane.

Postprzez Ilian » N lis 26, 2017 2:28 pm

Nieobecność, która może się różnie przeciągnąć - mogę już być 28 listopada, albo - w najgorszym przypadku - dopiero od 1 grudnia. Małe szanse na jakiekolwiek odpisy, ale będę cały czas dostępny pod PW i będę na nie odpowiadał.

Ave!

Postprzez Frigg » N lis 26, 2017 11:59 pm

Do (czyli najbliższy tydzień) 03.12.2017 r. będę mniej obecna na forum, ponieważ:
a) wyjazd
b) totalny tłok w pracy
c) szkoła
Za opóźnienia w sprawdzaniu KP oraz w wątkach uprzejmie przepraszam, chociaż jeżeli chodzi o Karty Postaci to będę czytać i sprawdzać w wolnej chwili ;) PW może przyjść jednak z drobnym opóźnieniem, głównie na forum będę zaglądać przez telefon, a jestem ułomna w pisaniu ewentualnych dłuższych priv wiadomości na tym urządzeniu. Proszę więc o cierpliwość.

Postprzez Ilian » N gru 03, 2017 11:20 am

Niespodziewany zupełnie wyjazd. Nie będzie mnie przez dłuższą cześć niedzieli, więc nie ogarnę wszystkich odpisów prawdopodobnie. Normalnie pisałbym na fonie, ale ja prowadzę :I

Ave

Postprzez Frigg » N gru 03, 2017 8:02 pm

Edit:

Nadeszła jednak większa zmiana. Do dnia 11.01.2018 jestem na 1/3 etatu jako admin na forum z powodów osobistych. Większość wątków zostanie wstrzymana na ten czas (a przynajmniej pojawią się mega długie opóźnienia). Na ten okres oczywiście jestem wciąż dostępna na PW więc w razie czego służę pomocą. Za wszelkie opóźnienia (w tym dotyczące sprawdzania KP) przepraszam.

Bądźcie jednak grzeczni, bo oczko Żaby wciąż na Was paczy ^^

Postprzez Nemain » Pn gru 04, 2017 8:38 pm

Melduję nie tyle nieobecność, co zmniejszoną aktywność związaną ze zmianą czasu czy jakimś zagięciem czasoprzestrzennym, z powodu których z niczym nie nadążam.
Ze swoich obowiązków będę starała się wywiązywać i meldować się na sb, szukać mnie można także pod gg ;) , natomiast mogę się trochę opóźniać z odpisami, za co gorąco przepraszam i proszę o wyrozumiałość :*
Sytuacja taka potrwa w Świąt/Nowego roku, ale będzie się dynamicznie zmieniać zależnie od danego dnia i współpracy wszechświata.

Buziaki :*

Postprzez Ilian » Wt gru 05, 2017 11:16 pm

Dziwne się rzeczy dzieją i nie wyrabiam się z niczym na czas, nie mówiąc już o odpisach... Przepraszam współwątkowiczów - moja szczątkowa obecność przedłuży się aż do czwartku włącznie, w piątek powinienem nadrobić wszystkie odpisy, ale nie chcę obiecywać bo znowu może się coś stać...

Postprzez Erremir » N gru 10, 2017 8:32 pm

Mam dosyć intensywny czas przed sobą. Narobiłem sobie braków na studiach i muszę się przyłożyć do następnego tygodnia, aby pomyślnie dotrzeć do końca semestru z uśmiechem na ryjku. Przepraszam wszystkich współwątkowiczów, ale są sprawy ważne, i sprawy priorytetowe.
Nie jest to o tyle nieobecność, co zmniejszona częstotliwości odpisów. Jeszcze raz przepraszam.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Księga Boskich Praw