GrafikaPapierki

Rysunki, szkice, obrazy, ciekawe zdjęcia waszego autorstwa.
Jeremy
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 72
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Rzemieślnik , Mieszczanin

Post autor: Jeremy »

Przejrzałem - i w sumie tyle. Nie znam się na rysowaniu, dlatego nie powinienem się dłużej wypowiadać, ale że jestem znanym ze zgorzkniałości złośliwcem, to jednak się wypowiem. Coś w tych obrazkach jest! Nie wiem co (bo się nie znam), ale coś jest.
Najbardziej podoba mi się flądra - nie wiem dlaczego, chyba przez te "walki morskie" :P.
Rysuj dalej! Nie odpuszczaj! Albo się wreszcie nauczysz rysować, albo w końcu ci przejdzie - tak czy tak będzie lepiej ;)
Trzymam kciuki. Powodzenia ;)
"Non est viri timere sudorem".
Awatar użytkownika
Funtka
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 148
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Uczeń , Artysta
Kontakt:

Post autor: Funtka »

Po dłuższym czasie - JESTEM! <3

I od razu, choć z dużym opóźnieniem - dziękuję Jeremy! Jak widzisz rysuję dalej i może nawet jakoś idzie XD Cieszę się, że coś w moich pracach widzisz, nawet jeżeli żadne z nas nie ma pojęcia co to może być. Magia :motyl
Szykuję też jeszcze jeden obrazek o tematyce bardziej morskiej, ale muszę go dopracować ^ ^


Przechodząc zaś do prac, to mam jedną nową, która w końcu zmotywowała mnie do wstawienia.
Na jednym horyzoncie, z porównaniem wzrostu i nawet trochę budowy:

                FUNTKA                         LOTTA                                 DEAN          MAKA                         ROSA
Obrazek
Dziewczyny!

:paws Zaczęłam rysować je, by poćwiczyć sobie stroje - dla samego porównania chętniej pewnie machnęłabym je w 'nagim szkicu', ale próbuję przekonać się do podkreślania sylwetki/charakteru ubraniami. Póki co nie jest to moja najmocniejsza strona, ale cieszę się, że udało mi się wszystkie skończyć.
:paws Także pozy starałam się dać w miarę różnorodne, ale najbardziej cieszę się z twarzy - praca jest na A3, więc buźki wyszły małe, a mimo to jakoś pasują ^ ^ No i staram się też od nich nie zaczynać - inaczej ciała wyglądają jak doklejone x'3

CIERPLIWOSTKI:

Funtka - Poszła jako pierwsza - ostatecznie obrazki nie są ze sobą mocno połączone tematycznie, więc ona jako jedyna skończyła mokra XD Wyżyma spódniczkę. Być może chciałam bardziej odsłonić jej nogi, przyznaję. Ale pasowało mi też, by nie stała od tak, a była w trakcie jakiejś czynności - bo zwykle stoi skromnie, prosto i raczej nudnawo x'3 Jej strój w sumie jest najbardziej improwizowany - nieco nie w jej guście i stylu, ale nie nie możliwy. Poza tym obowiązkowo dodałam jej kwiatka - w wątkach nigdy ich nie nosi, ale na rysunku pojawiają się zawsze. Naprawdę mi do niej pasują x'3

Lotta - Naprawdę lubię ją nagą... ile się nie namęczę, kiecki, które nosi mocno zniekształcają biodra i uda, a te są dość dla niej charakterystyczne XD Jednak tym bardziej chciałabym wymyślić dla niej jakąś dobrą kreację. W wątkach nosi sukienki proste i łatwe do zdjęcia, najczęściej z rozcięciem właśnie (pasek na udzie dodałam dla ozdoby). Często kiedy ją rysuję wychodzi zbyt potężna w ramionach - nawet tutaj. Myślę jednak, że całkiem jej to pasuje, tym bardziej, że daję jej zupełnie inną niż na avatarze twarz - być może nie tak piękną, bardziej pod beztroskę i prostotę jej charakteru. Dbam jednak o to, by fryzurą lub jakąś ozdobą podkreślić, że to nadal w pewnym sensie ślicznotka.

Dean - Tutaj rysowałam ją pierwszy raz XD zwykle w takich przypadkach nie wychodzą mi twarze - lubię nad nimi najpierw popracować. A jednak jestem z niej zadowolona, chociaż nie mogę zapewnić, że w następnych projektach nieco się nie zmieni. Strój ma praktycznie taki jak na avku - myślę, że nie ma dużego wyboru. Nieco ciężko było mi tak narysować koszulkę i pasek, by nadal było widać, że Red ma talię, ale ostatecznie chyba można do tego dojść. Ubranie w końcu może coś zasłaniać x'3 Mam nadzieję, że widać jak mocne ma nogi, a w porównaniu z Lottą - węższe biodra. Będę jeszcze nad nią pracować.

Maka - Chyba najbardziej dopracowana XD Rysowałam ją w sumie najwięcej razy i ze wszystkiego jej sukienki są dla mnie najtrudniejsze. Przy czym Maka jest jedną z niewielu postaci, która, by wyglądać dobrze ubrana być MUSI. Ma dosyć dziwne proporcje, co (także wątkowo) maskuje rozkloszowaną sukienką. Pracuję też nad jej kapeluszami, ale to wyższa szkoła dopasowania XD Dzięki temu, że ją jako postać już w miarę opanowałam postanowiłam wepchnąć ją nieco za Dean, by między nimi była jakaś interakcja. Dzięki temu z resztą było więcej miejsca na spódnicę Rosy XD

Rosa - Trochę ją tu rozjaśniło... ją też rysowałam parę razy, ale nadal mam problem z jej fryzurami - muszą dobrze komponować się z małą buźką, ale puchatymi policzkami i pasować do proporcji. Ogólnie tak jak Maka powinna być pokazywana raczej w odpowiednim stroju - to sporo zmienia! Sama jest trochę niższa od Funci, ale ma podobną budowę ciała - widać nieco po rękach. Jednak bufiaste rękawy i ogólnie kaftanik nieco ją usztywniają i dodają wizualnie masy. Jest (zaraz po Lotcie) postacią najtrudniejszą do ubierania, ale w jej przypadku przynajmniej mogę inspirować się avkiem XD Oczywiście w moim wydaniu ubrana jest dużo prościej - może kiedyś uda mi się to dopracować x3


Obrazek
Funtka x Lotta

Obrazek
Lotta x Dean x Maka

Obrazek
Maka x Rosa

Dzięki za podglądanie! ^ ^
Towarzysz - Amari (Chaos)
,,Cicha Funcia mężczyzn rwie" ~ Samiel (SB)
Zebrane koszule: Lucien x2, Kinalali, Malachi, Kaikomi , Sakura, Sarpedon, Tesusil x4, Antar, Fabio, Benjamin, Niphred, Yva (Petro), Conan (dzięki Loci), Ognaruks, Mniszek

Zgarnięte na sb przez Największego Dostawcę: Namir, Toffee, Umm, Kerhje

,,Wbił zlęknione spojrzenie prosto w te duże, mądre oczy - powinny być stalowoszare, zimne i okrutne, jak niebo w pierwszych dniach przedwiośnia, ale zamiast tego miały ciepłą barwę powstającą ze zmieszania na palecie karminu z umbrą paloną." ~ Fabio (narracja)
Awatar użytkownika
Ragnarr
Zbłąkana Dusza
Posty: 2
Rejestracja: 5 lat temu
Rasa: Nordyjczyk
Profesje: Rzemieślnik , Mieszczanin , Inna
Kontakt:

Post autor: Ragnarr »

Jako rasowy stalker i w ramach rozgrzeszenia za brak krytyki/oceny ostatnich, teraz pierwszy!

Zaznaczam, że to opinia całkowicie pozbawiona jakiejkolwiek wartości, bo nie umiem rysować. To raczej moje gusta i "lubie", jak i "nie lubię"

Bardzo mi się podoba Funcia, tak. Dynamiczność postury, jak i sama sylwetka postaci, no i ubranka. Tak, ma w sobie moc. Myślę, że musiałaby uważac na łowców łowczyń koszul >3

Zaraz po niej mamy oczywiście Dean. Tak, bardzo pasująca do niej poza, aby nie napisać diabelnie. Do tego ten wyraz twarzy. Co się będę rozpisywał. Oddaje charakter postaci, takie przynajmniej odnoszę wrażenie na pierwszy "rzut" oka.

Reszta postaci tak... nie wiem. Nie sa narysowane źle, ale czegoś im brak? Lotta trochę przypomina skalną figurę xD
Maka, Maka, Maka... Hmm, chyba za blisko jest innych postaci i po prostu się gubi w tłoku. Nie robi takiego szału? Coś w tyń dysyń.

Rosa... em. Tak, odnoszę wrażenie że coś z nią jest nie tak. Ciężko mi powiedzieć co, ale totalnie chyba nie pasuje jej poza i trochę "płaskie" zrobiła na mnie wrażenie.

Pozdrawiam,
Wasz kowal xD
Awatar użytkownika
Kana
Szukający Snów
Posty: 191
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Kotołak
Profesje: Wędrowiec
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Kana »

W końcu, hah! xD

Cieszę się, że znalazłeś chwilkę na drobny komentarz x3

Widzę, że co do Funci się zgadzamy - ale muszę Ci w jej imieniu dodatkowo podziękować za komplement :motyl

A co do reszty to mamy inne opinie xD O ile jestem w miarę zadowolona z Dean, bo rysowałam ją pierwszy raz, tak Lotta podoba mi się nieco bardziej x'3 Moją ulubienicą za to jest Maka - schowana i jak mówisz nie wychodząca na pierwszy plan, tak jak powinna x3 Rosa... jak dla mnie w porządku, może na powiększeniu nieco przekręciłam ją na bok, a to może psuć efekt x'3 Z pozą cieszę się, że wymyśliłam coś innego niż rozstawione nogi jak u Dean - starałam się też pilnować pionu, bo jakoś się przechylała. Może jednak tak zostało XD Strój też swoje zrobił, bo nie umiem jeszcze dobrze go dopasować - Rosa ma lekko przechylone ramiona, czego chyba nie widać x'3 Nie wiem też o co chodzi z efektem płaskości... akurat na niej dałam najwięcej cieni - za to na twarzy ich nie ma, fakt. Nie starłam też kilku linii XD Ale ostatecznie nie uważam, że wyszło źle - wydaje się nieco sztywna, ale dzięki temu widać wpływ ubrania na odbiór figury. Choć oczywiście podobać się nie musi XD

Dzięki za trochę krytyki - postaram się wyciągnąć z niej jak najwięcej do następnych prac ;3
Pegazy:
Kaprys, Dzika
,,Ma pani na coś alergię?
- Na głównych bohaterów." (Dzięki Conan!)

Dobra Kana, Gustowne przebranko, Młoda panna Trisk de Leu
"I niech Wam Kosmos sprzyja!" (Ponowne dzięki Conan!)
"Pewnego dnia będzie coś, ale nie wiem co. ~ Kana 2018" (Yao)
Awatar użytkownika
Tauni
Zbłąkana Dusza
Posty: 5
Rejestracja: 4 lat temu
Rasa: Fellarian
Profesje: Kupiec , Włóczęga
Kontakt:

Post autor: Tauni »

No to ja też się może wypowiem (proszę mnie nie bić, to tylko moje zdanie).
W sumie to sam rysunek wygląda całkiem nieźle. Bardzo mi się podoba, jak ty narysowałaś ludzi.) Jednak patrząc na Rosę mam wrażenie, że coś tu jest nie tak. I nie, ja nie mówię tutaj o krzywej pozie czy coś (chociaż to też widać, szczególnie te krzywe ramiona), to nie jest tak bardzo widoczne. Najbardziej w oczy rzuca się jej głowa. Wygląda jakoś tak... płasko. Nie wiem, jak dokładnie chciałaś ją przedstawić, ale sądząc po rysunku, zgaduję, że próbowałaś zrobić tą głowę lekko podwyższoną. Jeśli tak, to twarz umieściłaś trochę za nisko. Myślę, że powinnaś tą mordkę zrobić odrobinę wyżej. ODROBINĘ, inaczej zleje się z jej łbem i będzie wyglądać nieproporcjonalnie. Sama spróbowałam to zrobić w edytorze grafiki, i wygląda to troszkę lepiej.

ObrazekObrazek

Nadal pewnie będzie wyglądać "płasko" i nic się na to raczej nie poradzi. Trudno, ale warto o tym pamiętać, żeby w następnych pracach tego nie powtarzać. W końcu grunt to wiedzieć, gdzie się popełniło błąd. :D

Naprawdę warto nad tym pracować, bo widać potencjał, i to spory. Twój styl jest na tyle prześliczny, że aż sama czasami próbuję podobnie rysować, gdyż takie rysunki jak ten, to dla mnie rzadkość. Życzę ci dużo sukcesów w rozwijaniu swojego talentu! :*
WHY DON'T YOU BE YOURSELF?
If you wait for an answer
From somewhere up above
You may never hear the laughter
You've been dreaming of
Awatar użytkownika
Funtka
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 148
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Uczeń , Artysta
Kontakt:

Post autor: Funtka »

Dziękuję za komentarz <3
I nawet edycja!

Ale oczywiście też się rozpiszę xD
Z ramionami zgodzić się muszę - ale obawiam się, że nie wyszły krzywo same z siebie, a niestety przez ubranie (o ile pamiętam ona faktycznie miała jedno wyżej, bo trzyma ręce na różnych poziomach). Z ubrań niestety noga jestem i bufiaste rękawy zamiast być ozdobą zaburzyły proporcje i pozę. Nad tym na pewno będę pracować. Co do samej kotki słyszę już drugie zastrzeżenie, ale muszę powiedzieć, że twarz wyszła mi faktycznie tak jak chciałam. Może chodzi o sam projekt postaci, ale w porównaniu do głowy trzymanej nisko tutaj Rosa ma zdecydowanie wyeksponowany podbródek i uniesienie twarzy jeszcze bardziej sprawia tylko, że wygląda jak inna postać x'3

Obrazek
X
No i skoro nadarzyła się okazja to spróbowałam narysować ją ponownie ^^

Na obrazku w rogu horyzont jest na wysokości jej oczu - poniżej na wysokości tułowia, patrzy więc z góry, jak na poprzednim arcie, że tak to nazwę x3 Proporcje się zgadzają, więc myślę, że mogło chodzić o cienie... no nic, będę próbować dalej, bo jak stwierdziłaś - grunt wiedzieć, gdzie się zawaliło xD

Dzięki jeszcze raz za komentarz i motywację do narysowania Rosy po raz kolejny x3 Mam nadzieję, że wyszła trochę lepiej niż wcześniej... bo też i o to chodzi w sumie x3 Z pochwały stylu cieszę się zaś w szczególności, bo projekty postaci są moim ulubionym rodzajem rysunku (choć jest to dosyć powszechne zamiłowanie, trudno więc zrobić tu coś ciekawego i nowego x'3).

I skoro już wpadłam z rysunkiem to dodam też ten z WALENTYNEK. Niech będzie i tutaj <3

Obrazek
X
Towarzysz - Amari (Chaos)
,,Cicha Funcia mężczyzn rwie" ~ Samiel (SB)
Zebrane koszule: Lucien x2, Kinalali, Malachi, Kaikomi , Sakura, Sarpedon, Tesusil x4, Antar, Fabio, Benjamin, Niphred, Yva (Petro), Conan (dzięki Loci), Ognaruks, Mniszek

Zgarnięte na sb przez Największego Dostawcę: Namir, Toffee, Umm, Kerhje

,,Wbił zlęknione spojrzenie prosto w te duże, mądre oczy - powinny być stalowoszare, zimne i okrutne, jak niebo w pierwszych dniach przedwiośnia, ale zamiast tego miały ciepłą barwę powstającą ze zmieszania na palecie karminu z umbrą paloną." ~ Fabio (narracja)
Awatar użytkownika
Funtka
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 148
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Uczeń , Artysta
Kontakt:

Post autor: Funtka »

Miałam dłuższą przerwę, ale czas na nowe obrazki!
A konkretniej jeden x'3
No ale - narysowałam projekcik Dean i chciałam zaprezentować ^^

Obrazek
Większe

Kiedy zaczęłam, planowałam narysować jednego z moich chłopców (twarz najbardziej po lewej), ale szybko zorientowałam się, że coś kobieco to idzie i postanowiłam wykorzystać okazję xD
No i chociaż granicowo Dean ma normalne, ludzkie uszy, tutaj dałam jej lekko spiczaste - nie elfie, ale dodaje jej to bardziej zadziornego wyglądu x3
Towarzysz - Amari (Chaos)
,,Cicha Funcia mężczyzn rwie" ~ Samiel (SB)
Zebrane koszule: Lucien x2, Kinalali, Malachi, Kaikomi , Sakura, Sarpedon, Tesusil x4, Antar, Fabio, Benjamin, Niphred, Yva (Petro), Conan (dzięki Loci), Ognaruks, Mniszek

Zgarnięte na sb przez Największego Dostawcę: Namir, Toffee, Umm, Kerhje

,,Wbił zlęknione spojrzenie prosto w te duże, mądre oczy - powinny być stalowoszare, zimne i okrutne, jak niebo w pierwszych dniach przedwiośnia, ale zamiast tego miały ciepłą barwę powstającą ze zmieszania na palecie karminu z umbrą paloną." ~ Fabio (narracja)
Awatar użytkownika
Funtka
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 148
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Uczeń , Artysta
Kontakt:

Post autor: Funtka »

Ok, przerwa na coś się przydała - siedziałam nad tym po nocy i w końcu, po miesiącach próbowania, udało mi się zrobić projekt Lucy'ego! :motyl
Drań mnie prawie wykończył - odkąd zaczęłam próby ogarnięcia jego wilczego ciała zrobiłam masę szkiców, które albo zadowalały mnie przez chwilę, albo były nieudane. Ale jednak! Zrobiłam (pełną!) wersję kawiarza z Lariv. Mam nadzieję, że za kilka dni nie uznam jej za marną... swoją drogą nie zaprojektowałam mu jeszcze ubrania...

LUCY

Obrazek
Większy



Projekt:
:motyl Póki co wysokość Lucy'ego porównałam tylko z Maką. Ona klasycznie sięgała ludziom do bioder, chociaż jej nowe proporcje chyba nieco ją skracają - jeżeli się uda Lucy mimo innego niż na avatarze ciała zachowa swój średni wzrost i będzie nieco niższy od Dean (ok. 175 cm).

:paws Ogólnie najtrudniej było zrobić jego nogi i pogodzić proporcje z faktem, że musi poruszać się i na czterech łapach i na dwóch.

:motyl Bardzo łatwo przerobić go na kobietę (wystarczy dać dłuższe rzęsy! xD) - jako wilk zawsze miał mieć w sobie dużo żeńskiego pierwiastka, ale dopiero gdy absolutnie przestałam robić jego pysk na siłę zmaskulinizowany wyszedł tak jak chciałam xD Jest krótki, prosty i z dużymi oczami (na zajęciach nawet nasz mistrz powiedział, że jeśli ma być facetem powinien mieć nos choć trochę bardziej garbaty i solidny xD) Ale Lucy to jednak Lucy x3

:paws - Najbardziej jeżeli chodzi o płeć i dopasowany do niej temperament, zdradzają go dłonie. Lubię jak są duże i nieco powyginane, choć tak naprawdę palce i tak ma (jak na wilka) smukłe.
Towarzysz - Amari (Chaos)
,,Cicha Funcia mężczyzn rwie" ~ Samiel (SB)
Zebrane koszule: Lucien x2, Kinalali, Malachi, Kaikomi , Sakura, Sarpedon, Tesusil x4, Antar, Fabio, Benjamin, Niphred, Yva (Petro), Conan (dzięki Loci), Ognaruks, Mniszek

Zgarnięte na sb przez Największego Dostawcę: Namir, Toffee, Umm, Kerhje

,,Wbił zlęknione spojrzenie prosto w te duże, mądre oczy - powinny być stalowoszare, zimne i okrutne, jak niebo w pierwszych dniach przedwiośnia, ale zamiast tego miały ciepłą barwę powstającą ze zmieszania na palecie karminu z umbrą paloną." ~ Fabio (narracja)
Awatar użytkownika
Funtka
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 148
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Uczeń , Artysta
Kontakt:

Post autor: Funtka »

Nowy projekt!
Chciałam od jakiegoś czasu zrobić karty z informacjami o postaciach, ale nie mogłam się zabrać za zrobienie jednego dobrego rysunku na kartce (zamiast paru szkiców, które ostatecznie zajmują całość). Tak więc postanowiłam dać kilka postaci szkicem i trochę danych - nieco chaotycznie, ale mam nadzieję, że będzie ciekawe x3

Obrazek
Większy


Cierpliwostki:

Dane - Kusiło mnie by dać podstawowe, ale takie, które niekoniecznie są w karcie lub nawet nie miały okazji pojawić się w żadnym wątku. Dałam więc ulubione potrawy, kolory i zajęcia po tych trzech bardziej oczywistych informacjach, które z grubsza opisują postać ^^

Kana - Od dłuższego czasu jej nie rysowałam i teraz myślę, że bardziej niż poprzednio pójdę w stronę półdzikiego kota zamiast robić z niej zalotną piratkę. Ostatecznie nigdy nie dawałam jej wysokich atrybutów urody i urok jej tkwi w charakterze, który daje jej niesamowitą pewność siebie wraz ze świadomością, że nie zawróci tłumom w głowie samym swoim pięknem - zawsze potrzebowała czegoś więcej i skromnie sądzę, że to ma. Nie będę odbierać jej tego urodą x'3
Yey!
Swoją drogą dopiero robiąc ten obrazek wpadłam na to, że może być oburęczna. Bardzo jej pasuje chaotyczna nieprzewidywalność - tak więc nikt nie będzie teraz wiedzieć którą ręką postanowi podebrać mu rybkę z talerza! :hej

Maka - Koncepcja jej wyglądu trochę się zmieniła i teraz nie jestem pewna ile ma wzrostu (tak u mnie, forumowo ma 90). Jest moją miarką do innych postaci, więc muszę nad tym pomyśleć. Granica błędu na obrazku i tak jest spora, ale wolę wiedzieć czy dwie Maki to wysoki na 180 cm Daro czy na 170... (nie mam nikogo kto ma 170 x'3). Jeżeli chodzi o dodatkowe dane to w wątku akurat wyjątkowo często korzystałam faktu, że lubi przekąski - a pisząc KP nie miałam tego nawet w planach! <3

Lucy - Znowu on x3 Pije wrzątek. Nie był to mój pomysł, ale na to wyszło. Napój prawdziwych twardzieli :potion4

Nyia - Cieszę się, że się tu znalazła. Jest bardzo ważnym NPC, ale jeszcze nie miała okazji pojawić się w wątku xD Gra za to znaczącą rolę w dwóch KP (Creiga i Vinca) i planuję wprowadzić ją do fabuły z Oganą. Wpisałam jej w zawodzie ,,matkę Vincenta", żeby wiadomo było kim jest xD
Bardzo lubię jej projekt - uważam, że jest podobna do syna jak trzeba, a przy tym odznacza się zupełnie innym charakterem.
Została przemieniona w wampira z elfa (jest krzyżówką mrocznego i pustynnego i to po niej Vinc odziedziczył kolorki) - nie wiem jeszcze czy zostawię jej możliwość spożywania normalnego jedzenia, ale myślę, że tak, bo już dość zabawy jest z tym, że nie może wychodzić na światło dzienne :kicha
Jej głównym celem jest znalezienie sposobu na pozbycie się wampiryzmu/znalezienie przedmiotu który pozwoli jej wychodzić za dnia. Żeby usprawiedliwić to, że Vinc jej jeszcze żadnego nie znalazł, zakładam w moich wątkach, że to jednak przedmioty ciężkie do zdobycia i krążące w rodach wampirzej arystokracji :ring
Towarzysz - Amari (Chaos)
,,Cicha Funcia mężczyzn rwie" ~ Samiel (SB)
Zebrane koszule: Lucien x2, Kinalali, Malachi, Kaikomi , Sakura, Sarpedon, Tesusil x4, Antar, Fabio, Benjamin, Niphred, Yva (Petro), Conan (dzięki Loci), Ognaruks, Mniszek

Zgarnięte na sb przez Największego Dostawcę: Namir, Toffee, Umm, Kerhje

,,Wbił zlęknione spojrzenie prosto w te duże, mądre oczy - powinny być stalowoszare, zimne i okrutne, jak niebo w pierwszych dniach przedwiośnia, ale zamiast tego miały ciepłą barwę powstającą ze zmieszania na palecie karminu z umbrą paloną." ~ Fabio (narracja)
Awatar użytkownika
Funtka
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 148
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Uczeń , Artysta
Kontakt:

Post autor: Funtka »

Nowy projekt... przystojniacy! :delaine
Po raz pierwszy od dawna spróbowałam rysować cudze postacie - na pierwszy ogień poszedł Samiel i jego trzej panowie, których najlepiej znam :hej

Obrazek

Panowie XXL

I skoro już ich narysowałam, postanowiłam dodać też parę informacji. Tak, to dlatego Cię Samuś o to pytałam xD Mam nadzieję, że Ci się spodobają <<3

Cierpliwostki:

<3 Z projektu Ni jestem wyjątkowo zadowolona. Niezbyt jeszcze umiem rysować mężczyzn, a tym bardziej Ładnych Chłopców, ale sądzę, że ten mi wyszedł xD Bardzo ważne były tutaj rzęsy - jeśli się nie mylę nie ma takich póki co żadna z moich postaci, ale on sam się prosił. Na oryginalnym avatarze ma czarne, ale ja zawsze widzę go z białymi xD Bardzo lubię też jego fryzurę ><

<3 Mam wrażenie, że ten projekt mogłabym jeszcze pozmieniać, gdybym się nim pobawiła, ale trzeba coś narysować pierwszy raz, żeby móc poprawić xD Ogólnie całkiem mi się podoba, ale nie wiem jak bardzo oddaje charakter samego tygrysołaka. Długo kombinowałam z futerkiem... ostatecznie myślę, że widać po nim to co należy, ale to nie mnie w sumie oceniać x3

<3 Cain... Z tą postacią miałam wyjątkowy kłopot. Zawsze wiedziałam, że nie ma mojego ulubionego typu urody (to Locia go uwielbia), a więc i ciężko mi ocenić jak wyszedł xD Ogólnie wyglądać ma na jakieś 35 lat, więc nie chciałam robić go za młodego. Skupiłam się też na kościach policzkowych, a reszta (jako, że avek jest mocno realistyczną fantastyką, a opis był dosyć ogólny, więc nie pomagały) była sprawdzana w trakcie. Trudno było zrobić dla niego odpowiednie oczy. Dał mi jednak ostatecznie sporo satysfakcji, bo musiałam przećwiczyć rysowanie dorosłego mężczyzny, a nie bishounena x3
Towarzysz - Amari (Chaos)
,,Cicha Funcia mężczyzn rwie" ~ Samiel (SB)
Zebrane koszule: Lucien x2, Kinalali, Malachi, Kaikomi , Sakura, Sarpedon, Tesusil x4, Antar, Fabio, Benjamin, Niphred, Yva (Petro), Conan (dzięki Loci), Ognaruks, Mniszek

Zgarnięte na sb przez Największego Dostawcę: Namir, Toffee, Umm, Kerhje

,,Wbił zlęknione spojrzenie prosto w te duże, mądre oczy - powinny być stalowoszare, zimne i okrutne, jak niebo w pierwszych dniach przedwiośnia, ale zamiast tego miały ciepłą barwę powstającą ze zmieszania na palecie karminu z umbrą paloną." ~ Fabio (narracja)
Awatar użytkownika
Samiel
Kroczący pośród cudzych Marzeń
Posty: 431
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Skrytobójca , Wędrowiec , Najemnik
Kontakt:

Post autor: Samiel »

Zastanawiałem się, do czego potrzebne będą te informacje, o które pytałaś i cierpliwie czekałem do wieczora. Warto było! Jestem zadowolony z tego, że moi chłopcy mogli pomóc w tym projekcie i przyznam, że wypadli świetnie. Zostali bardzo ładnie narysowani ^^
Ostatnio edytowane przez Kana 3 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Powód: Dzięki <3
La mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
Awatar użytkownika
Funtka
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 148
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Uczeń , Artysta
Kontakt:

Post autor: Funtka »

Tym razem co prawda nie papierki, bo malowane na desce z płócienkiem, ale myślę, że się liczy ^^ Namalowane w przypływie weny po wyjazdach xD

Daję po dwa zdjęcia - w świetle dziennym i sztucznym, bo wychodzą skrajnie różnie xD



Kawałek Wrocławia
Obrazek
(dzienne)

Obrazek
(nocne)



Lampki
Obrazek
(dzienne)

Obrazek
(nocne)


Wszystko akrylkami (po 5-7 kolorów), zaś wymiarowo to mała i średnia praca - lampki na wysokość mają 21 cm, pejzażyk 27.
Mam nadzieję, że się spodobają :hej
Towarzysz - Amari (Chaos)
,,Cicha Funcia mężczyzn rwie" ~ Samiel (SB)
Zebrane koszule: Lucien x2, Kinalali, Malachi, Kaikomi , Sakura, Sarpedon, Tesusil x4, Antar, Fabio, Benjamin, Niphred, Yva (Petro), Conan (dzięki Loci), Ognaruks, Mniszek

Zgarnięte na sb przez Największego Dostawcę: Namir, Toffee, Umm, Kerhje

,,Wbił zlęknione spojrzenie prosto w te duże, mądre oczy - powinny być stalowoszare, zimne i okrutne, jak niebo w pierwszych dniach przedwiośnia, ale zamiast tego miały ciepłą barwę powstającą ze zmieszania na palecie karminu z umbrą paloną." ~ Fabio (narracja)
Awatar użytkownika
Latro
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 72
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Rozbójnik , Złodziej , Przemytnik
Kontakt:

Post autor: Latro »

(Uch, już dawno miałam coś tu napisać, a że teraz mam czas i *po raz enty* naszła mnie ochota na przejrzenie Twoich prac, pomyślałam, że to najwyższa pora x3)
Jak by się za to zabrać, hmm... zacznę od tego, że Twoje szkice są cudowne! Proporcje są jak dla mnie na bardzo wysokim poziomie, serio - ogarniasz je po mistrzowsku. Podobnie jest z anatomią - u ludzi... (i nie tylko) no po prostu wszystko jest na swoim miejscu, czy to w prostych pozach, czy już w bardziej skomplikowanych *-*
Ubrania mi się bardzo podobają (o czym już kiedyś wspomniałam ^^) - robisz fałdki, ale oszczędnie. Choć się nie znam, to wydaje mi się, że ich kierunek również jest prawidłowy. Nie będę wspominać o uwzględnieniu struktury materiału (no masz, jednak wspomniałam XD), z jakiego wykonane są stroje, bo, pomijając fakt, że ołówkiem na niewielkiej przestrzeni trudno zdziałać cuda, sama jestem w tym kompletnie zielona - jak dotąd jeszcze się tego nie tykałam.
Niesamowicie podobają mi się ubrania Funtki, Lotty i Dean - wyszły naprawdę super i nie mam się do czego przyczepić! Maka - ach, jak zwykle urocza - może mogłaby mieć bardziej wypiętą pierś, skoro ręce jej lecą do tyłu, lub krótszy tułów z racji, że pochyla się do przodu (a przynajmniej wydaje mi się, że to robi) ale i tak wygląda ślicznie ^^ (aww, ten kapelusik~). Wydaje mi się, że Rosa ma albo za sztywną sukienkę, albo wręcz przeciwnie (na avku wyglada na krótszą, bo sterczy na boki, ale jeśli Twój zamysł był taki, by uczynić ją luźniejszą, to ja bym chyba nieco spłaszczyła ją z lewej (jej prawej) strony :mysli Ale sama postać bardzo mi się podoba! (I jej bufki) Mi chyba dość słabo wychodzą pół-ludzie, dlatego Twoje wersje zmiennokształtnych robią na mnie naprawdę duże wrażenie *-* i ta scena Lucy’ego z Maką <3 granicowa wersja czerwonego kapturka ^^
Moją uwagę przykuły też... nogi, stópki, buty! Są po prostu fenomenalne! Jedynie ta prawa (nasza lewa) Lucy’ego na szkicu po lewej mogłaby mieć bardziej podkreśloną tą kość... staw kolanowy? Bo wygląda trochę nienaturalnie... ale tak to wow!
Chyba najbardziej mi się podoba Funcia (w tym grupowym rysunku dziewcząt) x3 mojej uwadze nie umknął dopieszczony kwiatuszek! Ogólnie co do tej postaci, to na początku byłam mocno zaskoczona - może to przez wyraz twarzy, ale znacznie odbiega od moich wyobrażeń. Na Twoich rysunkach jest taka... Jest łagodna, ale nie obojętna. Z jej twarzy można wiele wyczytać i chyba to mi trochę nie pasuje do jej charakteru... ale jak wspomniałam, sam rysunek wygląda super!
Ale skoro już o tym mowa, to i mimika wygląda u Ciebie bezbłędnie ^^ lubię rysunki Kany i te jej ekspresyjne wyrazy twarzy - nonszalanckie, drapieżne. Tu już wygląd odzwierciedla charakter!

Ni w ząb nie umiem malować. Wspomniałam kiedyś, że z akrylami kiepsko mi idzie „bo są trudne” ale widocznie za mało ćwiczyłam. Gdy zobaczyłam „Kawałek Wrocławia” (tymczasowy tytuł? xP) po prostu mnie zatkało! Nie będę się już tak rozwlekać, powiem tylko, że najbardziej podobają mi się niebiesko-fioletowe chmury, które (o dziwo?) przyjemnie... ale też ciepło kontrastują z padającym na wodę, żółtym światłem. Odnoszę się oczywiście do wersji widocznej w świetle dziennym, choć ta druga również mi się podoba - więcej szarości = więcej mroku :>
I lampki są cudne! Fajna jest intensywność kolorów w wersji nocnej, ale w sumie nie wiem, czy wolę ją od dziennej, bo na niej widać więcej szczegółów i wydaje się bardziej realistyczna... moim zdaniem.
Ach, no nie wiem!

To by było chyba na tyle UwU będę tu zerkać od czasu do czasu w oczekiwaniu na więcej rysunków, masz to jak w banku <3
Wilczy kompan Grim
Członkowie bandy: Hares (zwierzęca postać), Badael, Vraen, Gerad, Julian, Vales i Sven
Awatar użytkownika
Funtka
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 148
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Uczeń , Artysta
Kontakt:

Post autor: Funtka »

Wielkie dzięki Latro! <3
Świetnie czytało się Twoje opinie i wskazówki i powiem, że z bardzo mnie zainspirowałaś do obrazka, który właśnie wstawiam xD
Lucy i Maka. Nie jest to prawda scena z Czerwonego Kapturka, ale nad tym też popracuję. Uwielbiam ten motyw :D

Obrazek
X


Cierpliwostki:
Mam własną wersję historii z moimi postaciami, żeby móc sobie na nich pracować - w tej, przemieniony w wilkołaka młody Lucy trafia na Makę, która pomaga mu przystosować się do nowego stylu życia. Sama kotka ma 3 siostry, a jedna z nich uwielbia teatr. To właśnie ona dopadła Lucy'ego i o niej myśli zaskoczona Maka. Do niej też należy kapelutek, który wilk ma na głowie. I kokardki. I cała reszta...
*Projekt siostry jest tymczasowy - nie mam ich jeszcze rozrysowanych x''3
Towarzysz - Amari (Chaos)
,,Cicha Funcia mężczyzn rwie" ~ Samiel (SB)
Zebrane koszule: Lucien x2, Kinalali, Malachi, Kaikomi , Sakura, Sarpedon, Tesusil x4, Antar, Fabio, Benjamin, Niphred, Yva (Petro), Conan (dzięki Loci), Ognaruks, Mniszek

Zgarnięte na sb przez Największego Dostawcę: Namir, Toffee, Umm, Kerhje

,,Wbił zlęknione spojrzenie prosto w te duże, mądre oczy - powinny być stalowoszare, zimne i okrutne, jak niebo w pierwszych dniach przedwiośnia, ale zamiast tego miały ciepłą barwę powstającą ze zmieszania na palecie karminu z umbrą paloną." ~ Fabio (narracja)
Awatar użytkownika
Funtka
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 148
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Uczeń , Artysta
Kontakt:

Post autor: Funtka »

W końcu mi się udało - oto nowy projekt Funci :D
Rysowałam ją już parę razy i chociaż byłam zadowolona z efektów, coś mi jednak nie pasowało - w sumie za każdym razem wychodziła inaczej. Więc spróbowałam ponownie, nieco zmniejszyłam oczy (o dziwo to bardzo pomaga) i mam nowy wzorzec dla Yuumi x3 Nie wiem jak długo będę się go trzymać, ale!


Funcia

Obrazek
X


<<3 San, Samiel - Mam nadzieję, że spodobają Wam się poprawki x3
<3 Latro - Mówiłaś, że tamta Funcia Ci odpowiada... ale mam nadzieję, że ta też nie zawiedzie xD

Swoją drogą jeżeli ktoś chciałby, bym spróbowała zrobić jego bohatera to jestem otwarta na propozycje - najłatwiej idzie mi kreślenie postaci, które już znam, z którymi grałam, ale mogę spróbować zrobić i innych ^^
Towarzysz - Amari (Chaos)
,,Cicha Funcia mężczyzn rwie" ~ Samiel (SB)
Zebrane koszule: Lucien x2, Kinalali, Malachi, Kaikomi , Sakura, Sarpedon, Tesusil x4, Antar, Fabio, Benjamin, Niphred, Yva (Petro), Conan (dzięki Loci), Ognaruks, Mniszek

Zgarnięte na sb przez Największego Dostawcę: Namir, Toffee, Umm, Kerhje

,,Wbił zlęknione spojrzenie prosto w te duże, mądre oczy - powinny być stalowoszare, zimne i okrutne, jak niebo w pierwszych dniach przedwiośnia, ale zamiast tego miały ciepłą barwę powstającą ze zmieszania na palecie karminu z umbrą paloną." ~ Fabio (narracja)
Awatar użytkownika
Funtka
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 148
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Uczeń , Artysta
Kontakt:

Post autor: Funtka »

Nad Śnieżkiem pracuję... w międzyczasie parę szkiców ćwiczebnych! :hej


Obrazek
X


Obrazek
X
Towarzysz - Amari (Chaos)
,,Cicha Funcia mężczyzn rwie" ~ Samiel (SB)
Zebrane koszule: Lucien x2, Kinalali, Malachi, Kaikomi , Sakura, Sarpedon, Tesusil x4, Antar, Fabio, Benjamin, Niphred, Yva (Petro), Conan (dzięki Loci), Ognaruks, Mniszek

Zgarnięte na sb przez Największego Dostawcę: Namir, Toffee, Umm, Kerhje

,,Wbił zlęknione spojrzenie prosto w te duże, mądre oczy - powinny być stalowoszare, zimne i okrutne, jak niebo w pierwszych dniach przedwiośnia, ale zamiast tego miały ciepłą barwę powstającą ze zmieszania na palecie karminu z umbrą paloną." ~ Fabio (narracja)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Grafika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości