GrafikaGaleria Mavericka

Rysunki, szkice, obrazy, ciekawe zdjęcia waszego autorstwa.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Maverick
Błądzący na granicy światów
Posty: 12
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: człowiek
Profesje:
Kontakt:

Galeria Mavericka

Post autor: Maverick »

Salve! Jako że nie bardzo mogę jeszcze grać, a trochę mi się nudzi, uznałam, że mogę się poudzielać w tej części forum, więc here I come. :3 Rysowanie to coś, co kiedyś było moim głównym zajęciem w czasie wolnym, niestety obecnie rysuję tylko od czasu do czasu, ale nadal to bardzo lubię, bo to naprawdę świetna odskocznia od codzienności. c:
Rysuję głównie konie, więc nie przeraźcie się monotematycznością tej galerii. Narysowałam też co prawda kilka twarzy, ale i tak najlepiej czuję się w tej końskiej tematyce.

2004 - to jest zdecydowanie mój najbardziej udany rysunek! :DD Nie wiem w sumie po co go tu pokazuję, ale niezmiennie mam z niego niesamowity ubaw, ahahahah :D
2008 - tutaj już widać, że usłyszałam coś na temat tajemniczego pojęcia zwanego anatomią, no szok.
sierpień 2009 - pamiętam, jaka byłam dumna z tego rysunku. o:
sierpień 2009 - o matko, dlaczego, hahahah
luty 2010 - hahahahahahahahahaha co się dzieje w ogóle.
luty 2010 - ahhahahahahah
październik 2010 - no nieźle, rysowałam też coś co nie było koniem, wow!

sierpień 2011 - z tego też byłam zadowolona, a teraz nie mogę na to patrzeć, hahahah
sierpień 2011 - do tego rysunku nadal mam ogromny sentyment! Denerwuje mnie tylko ten okropnie gruby szkic...
sierpień 2011 - rysowałam to totalnie z głowy i... byłam w szoku, że mi wyszło jako tako (zazwyczaj wzoruję się na zdjęciach, bo jednak ciężko jest narysować konia w ruchu bez żadnego odwzorowania, to dość skomplikowane zwierzaki niestety).
sierpień 2011 - pierwsze próby ukrywania szkicu.
grudzień 2011 - rysowałam nawet poniacze, hahahah, zupełnie zapomniałam o tym rysunku. :p
grudzień 2011 - mój ulubiony rysunek z tego roku. Siedziałam nad nim straaasznie długo.

luty 2012 - niestety nie potrafię rysować takich małych twarzy i to w dodatku kredkami. :x
maj 2012 - chyba jedyny w miarę udany tabletowy rysunek. Szkic wcześniej zrobiony na kartce, przeniesiony na komputer i wypełniony, bo nie potrafię robić szkiców na tablecie hahahah.
maj 2012 - do tej pory kocham ten rysunek, chociaż jest straszny, hahahah
sierpień 2012 - nie wiem co tu zaszło z nogami tego konia i w ogóle z tą laską. Naprawdę nie potrafię rysować twarzy od profilu, zdecydowanie mnie to przerasta. o:
wrzesień 2012 - coś, co nie jest koniem, znowu szok. Chibi Ezio z Assassin's Creed II. :DDD

styczeń 2013 - kocham ten rysunek, sama nie wiem czemu, ale naprawdę go uwielbiam!
luty 2013 - końska wersja Castiela z Supernatural, prezent dla koleżanki. Nie jest jakiś wybitny i skrzydła mi nie wyszły, ale z pewnością jest inny od pozostałych.
kwiecień 2013 - WOW, TWARZE. O: Castiel (Misha Collins) i Dean (Jensen Ackles) z Supernatural. :D
kwiecień 2013 - wow, znowu twarz, Josh Holloway.
maj 2013 - w dalszym ciągu twarze z profilu... NOPE.
lipiec 2013 - wkraczamy do okresu, w którym rysowałam rzeczy, z których jestem dumna do tej pory. :DD
lipiec 2013 - gdyby te kunie nie były jednej maści to chyba wyszłoby to lepiej, a tak to za bardzo się wszystko zlewa, ale i tak uważam, że ta scena jest taka urocza, awww. *-*
lipiec 2013 - rysunek, który naprawdę UWIELBIAM, za kolorowanie, za dynamikę, za anatomię, nie wiem jak mi się udało to osiągnąć.
lipiec 2013 - ten też naprawdę lubię, chociaż pysk mi się nie udał, no ale cichutko!
sierpień 2013 - kolejna przesłodzona scena. :3
sierpień 2013 - tutaj totalnie szczyt moich możliwości, chociaż i tak parę rzeczy bym zmieniła, ale i tak jestem meeega zadowolona z efektu.

luty 2014 - kocham ten rysunek głównie za kolorowanie, bo anatomia trochę... leży i kwiczy.
kwiecień 2014 - wow, twarz, hahaha. Tym razem Jared Leto.

kwiecień 2015 - pierwszy rysunek po prawie rocznej przerwie.
czerwiec 2015 - drugi rysunek w 2015 roku i zarazem najświeższy, bo narysowany kilka dni wstecz.

To w sumie niewielka część moich zbiorów, ale pokazałam Wam te najbardziej godne uwagi. Nie musicie oczywiście oglądać wszystkich, bo wiem, że sporo tego, ale chciałam pokazać ile dają lata ćwiczeń. Oczywiście konstruktywna krytyka zawsze jest tu mile widziana!
Enjoy! <3
ODPOWIEDZ

Wróć do „Grafika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości