Przerabiane obrazy...


Rysunki, szkice, obrazy, ciekawe zdjęcia waszego autorstwa.

Postprzez Quidditch » So mar 16, 2019 4:16 pm

Jako że czasami mi się nudzi chciałbym przedstawić wam obrazy i zdjęcia, które przerobiłem w wolnym czasie. Głównie bawię się avatarami itp. z Granicy.
Nie mam zamiaru nikogo obrazić czy cokolwiek sugerować. Po prostu wymyślam różne dodatki dla zabawy i tyle.

Co robi Quidditch gdy nikt nie widzi?
https://i.ibb.co/K5RLxQr/ea19a243-e602- ... b48b52.png

Przed czym chowa się Lieselotta?
https://i.ibb.co/ZmC5Wcy/Sketch-21-33-59-3-12-2019.jpg

Gdy Emigo przesiaduje w karczmie… (1) https://i.ibb.co/N2YndFN/Sketch-2-18-34-3-13-2019.jpg

Gdy Emigo przesiaduje w karczmie… (2)
https://i.ibb.co/LzRRznh/Sketch-2-18-51-3-13-2019.jpg

Wielbcie Medarda!
https://i.ibb.co/mb6sPKX/Sketch-3-13-43-3-13-2019.jpg
Avatar użytkownika
Quidditch
Błądzący na granicy światów
 
Inne Postacie: Emigo,
Rasa: Alarianie
Aura: Być może jest to nieco zabiedzona aura - nie tak łatwo od razu ją wyczuć. Z drugiej strony kiedy już zwróci się na nią uwagę, uderza wręcz wrażenie, że ma potencjał by się rozwinąć i zaprezentować kiedyś godniej i dumniej. Póki co jest ledwie sztywnawym kokonem, z którego wyłonić może się przedziwne i piękne stworzenie. Struktura owa błyszczy młodzieńczo i radośnie, choć skrywa się w niej i sporo przemyśleń - trudno to jednak dostrzec, gdyż szafirowe zawirowania rozbrykanej poświaty przysłaniają widok, sama aura zaś chaotycznie zmienia swe natężenie pokazując coraz to inne barwy na miękkiej, leciutko chropowatej powierzchni zaskakująco przyjemnej w odbiorze, być może ze względu na brak ostrych zakończeń czy drzazg. Czasem zabawi tu delikatna złotawa smuga, niekiedy srebrne wężyki, innym zaś razem miedziane kreski lub cynowe groszki. Zmieniają się skocznie do rytmu odległych grzmotów, a obrazu całości dopełnia zapach potu i młodego ciała. Smak tego wszystkiego jest z kolei trudny do określenia - niekiedy wydaje się bardziej gorzkawy innym razem kwaśny - na pewno jednak nie jest męczący ni ciężki, ot taki niewinny.
Wygląd: Quidditch, jako chłopiec, prawie niczym się nie różnił od reszty kolegów. Jednak jego zainteresowanie magią było na tyle duże, że odbiło się to na jego wyglądzie i zachowaniu. Noszone przez niego ubrania były mu za duże lub za małe, pewnie dla tego, że był niższy od innych rówieśników i wolniej dorastał. Ponadto jego ubiór, wskazywał na niskie pochodzenie w hierarchii ... (Więcej)

Powrót do Grafika

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron