Kolorowanki Khaldunusa


Rysunki, szkice, obrazy, ciekawe zdjęcia waszego autorstwa.

Postprzez Khaldunus » Śr sty 16, 2019 2:32 am

Jako, że umiem rysować wyłącznie portrety smoków (których tu nie pokażę na razie, bo nie mam ich zeskanowanych) i kolorować base'y oraz linearty, podzielę się moimi "dziełami" :)

https://www.deviantart.com/machafuko120/art/Stellar-Dragon-character-sheet-768121520
Powyżej: Moja ulubiona postać, Abraxús, Gwiezdny Smok. Base autorstwa WindyMoonStorm i Fictioncreatorartist.

https://www.deviantart.com/machafuko120/art/Red-dragon-character-sheet-768137123
Powyżej: druga smocza postać, Naväug, brat Abraxúsa. Base autorstwa WindyMoonStorm i Fictioncreatorartist.

https://www.deviantart.com/machafuko120/art/Abraxus-design-evolution-768153702
Powyżej: Etapy ewolucji designu Abraxúsa. Base autorstwa WindyMoonStorm.

https://i.imgur.com/D7BJZVX.png
Powyżej: Moja kolejna postać, Asubuhi. Base autorstwa Wolfiegirl80/Killerbee.

https://i.imgur.com/QxhagjH.jpg
Powyżej: Jeszcze jedna postać, Milele i jej duchowa przewodniczka (na razie bezimienna). Base'y są autorstwa ChubNarwhalBases oraz QuinnBases.

Co sądzicie? Wiem, że to może nie to samo co samodzielne rysowanie, ale staram się jak mogę ;) Więcej moich prac można zobaczyć na moim deviantarcie (Machafuko120).
No, I would not want to live in a world without dragons, as I would not want to live in a world without magic, for that is a world without mystery, and that is a world without faith.
Głos
Avatar użytkownika
Khaldunus
Zbłąkana Dusza
 
Rasa: Smok
Aura: Aurę tę zdążyła już przykryć gruba warstwa kurzu, którego pochodzenie nie jest do końca pewne i nastręcza pytania czy aby był on powiązany jedynie z wiekiem aury czy może czymś więcej. Gdyby jednak udało ci się wzrokiem przebić przez bezbarwną i matową powłokę, dostrzegłbyś stare złoto dostojnie lśniące pod delikatnym topazowym blaskiem. Twarde łuski ze szlachetnego kruszcu uplecione misternie wraz z drobnymi łącznikami z cyny, tworzą giętką i gładką kolczugę chroniącą właściciela ostrymi brzegami drobnych płytek. W powietrzu unosi się wiele zapachów trudnych do jednoznacznego zidentyfikowania, a doznania są na tyle intensywne, że niemal nie zauważysz zupełnego bezdźwięku otulającego otoczenie. Smak aury byłby zaś słodkawy, zmieszany z nutami goryczy, które silnie lepiłyby się do ust i języka. Wpierw jednak musiałbyś pozbyć się zalegającego wokół pyły zasnuwającego emanację, to zaś nie jest zadanie dla żółtodzioba.
Wygląd: W SMOCZEJ POSTACI
To szczupły, aczkolwiek umięśniony gad o twardych, krwistoczerwonych łuskach. Posiada parę ogromnych, nietoperzowych skrzydeł rozpiętych na cienkich, kościanych palcach, cztery łapy zakończone szponami, oraz paszczę pełną zabójczych zębów. Jego ogon jest długi, biczowaty, i silny, zakończony "grotem". Oczy są koloru czystego złota, a ich źrenice ...
(Więcej)
Uwagi: Posiada bransoletę, która ukrywa jego aurę w elfiej postaci.

Powrót do Grafika

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron