Riverowy Strych


Rysunki, szkice, obrazy, ciekawe zdjęcia waszego autorstwa.

Postprzez River » Pt paź 06, 2017 4:48 pm

Udało mi się znaleźć kilka moich starych bazgrołów i pomyślałam sobie, że lepiej je gdzieś wrzucić niżby miały znów wyjechać na wakacje do cudownego miejsca o nazwie GDZIEŚ (bardzo urocze polecam Piotr Frączewski :P) na x-wieków xD Jeśli chcecie nie bójcie się komentować, jeśli nie pozwólcie mi na posiadanie wirtualnego "śmietnika" xd (śmietniki w Simsach i innych grach się nie liczą! xD)

Hybryda
Więzień
Hiena
Modliszka-men xD
Gnoll
Północna Wyverna
Wilkełeł <3

Nie chce mi się tu wstawiać wszystkiego, więc jeśli ktoś jest ciekaw innych zapraszam na mojego Deviantarta ;P Klik
"Homo homini lupus est"
et
"Cornix cornici oculum non effodit"

Chibi
Avatar użytkownika
River
Kroczący w Snach
 
Inne Postacie: Yve, Aldaren, Valerian, Kiraie, Dantalian,
Rasa: Smok
Aura: Ta niepozorna emanacja o średniej mocy skrywa się za ciemną, lecz silnie promieniującą bursztynową poświatą. Próba identyfikacji jej zapachu spełznie na niczym, gdyż mieszają w niej różne wonie, ciężkie i męczące dla zmysłów każdego kto nie jest smokiem. Wraz z żółtawym poblaskiem roztacza się uczucie gorąca i trzask płomieni, po którym następuje stały, głęboki ton i towarzyszący mu rumor spadających głazów. Jęki torturowanych i przytłaczający smród wywołują ciarki na skórze i silne poczucie zagrożenia. W smaku jest na początku zwodniczo słodka i lepka, by po chwili zaatakować pikanterią i słonym posmakiem, pozostawiającym suchość w ustach. Pokrywające jej powierzchnię niezwykle twarde łuski mienią się barwami żelaza, złota i srebra. Idealnie gładkie w dotyku, ranią jednak dłonie ostrymi krawędziami i szorstkim spodem, gdy dłoń podąża w niewłaściwym kierunku.
Wygląd: River w ludzkiej postaci ma czarne, rozczochrane włosy sięgające mu za kark z tyłu głowy. Nie ma lewego oka, które zasłania czarna skórzana przepaska. Za to drugie obserwuje dziko okolicę swoją złotą tęczówką, w której kryje się czarna wąska źrenica ustawiona pionowo. Zawsze jest widoczna i na myśl przywodzi ślepie jakiegoś gada. Gdy mężczyzną targają silne, negatywne ... (Więcej)
Uwagi: Nie przepada za wodą. Raz na jakiś czas się wykąpie w cebrze z wodą, czy na płyciźnie jakiegoś dzikiego oczka wodnego, ale nic poza tym. Nie umie pływać i brak gruntu pod nogami/łapami gdy ... (Więcej)

Powrót do Grafika

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 2 gości

cron