Riverowy Strych

Rysunki, szkice, obrazy, ciekawe zdjęcia waszego autorstwa.

Postprzez River » Pt paź 06, 2017 4:48 pm

Udało mi się znaleźć kilka moich starych bazgrołów i pomyślałam sobie, że lepiej je gdzieś wrzucić niżby miały znów wyjechać na wakacje do cudownego miejsca o nazwie GDZIEŚ (bardzo urocze polecam Piotr Frączewski :P) na x-wieków xD Jeśli chcecie nie bójcie się komentować, jeśli nie pozwólcie mi na posiadanie wirtualnego "śmietnika" xd (śmietniki w Simsach i innych grach się nie liczą! xD)

Hybryda
Więzień
Hiena
Modliszka-men xD
Gnoll
Północna Wyverna
Wilkełeł <3

Nie chce mi się tu wstawiać wszystkiego, więc jeśli ktoś jest ciekaw innych zapraszam na mojego Deviantarta ;P Klik
"Homo homini lupus est"
et
"Cornix cornici oculum non effodit"

Chibi
River
Kroczący w Snach

Inne Postacie: Yve, Aldaren, Valerian, Kiraie, Dantalian,
Rasa: Smok
Aura: Ta niepozorna emanacja o średniej mocy skrywa się za ciemną, lecz silnie promieniującą bursztynową poświatą. Próba identyfikacji jej zapachu spełznie na niczym, gdyż mieszają w niej różne wonie, ciężkie i męczące dla zmysłów każdego kto nie jest smokiem. Wraz z żółtawym poblaskiem roztacza się uczucie gorąca i trzask płomieni, po którym następuje stały, głęboki ton i towarzyszący mu rumor spadających głazów. Jęki torturowanych i przytłaczający smród wywołują ciarki na skórze i silne poczucie zagrożenia. W smaku jest na początku zwodniczo słodka i lepka, by po chwili zaatakować pikanterią i słonym posmakiem, pozostawiającym suchość w ustach. Pokrywające jej powierzchnię niezwykle twarde łuski mienią się barwami żelaza, złota i srebra. Idealnie gładkie w dotyku, ranią jednak dłonie ostrymi krawędziami i szorstkim spodem, gdy dłoń podąża w niewłaściwym kierunku.
Wygląd: River w ludzkiej postaci ma czarne, rozczochrane włosy zasłaniające mu kark. Nie ma lewego oka, które zasłania czarna skórzana przepaska, a drugie przywodzi na myśl trawiące wszystko płomienie. Nie posiada białka, ani źrenicy i emanuje delikatnym światłem, co jest najbardziej widoczne nocą. Dodatkowo najbliższa okolica tego ślepia otoczona jest skromnym szeregiem czarnych łusek. ... (Więcej)
Uwagi: Przez ludzi częstokroć nazywany Jednookim. Jego prawdziwe imię to Allanir. Nazwał się River po obudzeniu się w "nowym" świecie.

Powrót do Grafika