Kącik Poezji Własnej

Wasza twórczość poetycka, wiersze, teksty piosenek itp. :)

Postprzez Draug » Cz sie 11, 2016 3:14 pm

Witam,

W przypływie natchnienia co zostało spadkiem po moich zainteresowaniach z młodości, zdarza mi się coś napisać.

Zapraszam do czytania i opinii, jak się spodoba zacznę zamieszczać więcej mojej "poezji".

Na początek skromnie:

Piękne słowa...obracać jak węgiel w diament
Między palcami wyobraźni dzięki Tobie potrafię
Czyste, bez skazy, sztorm w spokoju oazy zamienić potrafię
Zamykając oczy otwierać nieznanych szlaków ślady
Choć ja i Ty to dwa zaklęte są odległe światy
Ja i Ty, sobie zakazani, zbuntowani, bez skazy...
Draug
Szukający drogi

Inne Postacie: Farin,
Rasa: Łowca Dusz
Aura: Silna w uścisku żelaza aura tkwi w szczelnych ścianach bezdźwięczności. W jej samym epicentrum naradza się topazowa poświata, która spływa cienkimi ścieżkami po samej powłoce, przeciskając się w ten sposób na zewnątrz. Przypomina ona lepką smołę i tak też pachnie. Woń ta miesza się ze śmiertelną mieszaniną siarki, jak i palonych włosów. W dotyku jest zdecydowanie twarda i gładka. Oznajmia o swojej obecności ostrymi przecięciami, które gną się pod każdym naciskiem. Jej chłód gości na ustach lepiąc się do spękanych warg mrożąc niesamowitą gorzkością.
Wygląd: Mówią, że każdy się zmienia.

Myślą, że mają rację.

Mylą się.

Ząb czasu nie odcisnął stalowego uścisku na jego obliczu. Obliczu, które może niejednego zmylić. Mężczyzna mimo dość młodego wyglądu ma za sobą kilkanaście dziesięcioleci. Jego twarz jednak wskazuje na to jakoby zatrzymał się w wieku lat trzydziestu. Spokojne spojrzenie jest niemal ...
(Więcej)
Uwagi: Z racji posiadanych dwóch mieczy jego aura, a także pochodzenie jest ciężko rozpoznać przez istoty nie posiadające zaawansowanego zmysłu magicznego. Nie jest w stanie zmieniać formy na ... (Więcej)

Powrót do Poezja