PoezjaUnderHat

Wasza twórczość poetycka, wiersze, teksty piosenek itp. :)
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Vaxen
Szukający Snów
Posty: 153
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Zabójca , Wojownik , Szlachcic
Kontakt:

UnderHat

Post autor: Vaxen »

Witajcie !

Od dłuższego czasu interesuję się kontynuowaniem w przyszłości mojej pasji - muzyki. Pragnąłbym się móc z tego utrzymać. Na razie wszystko jest amatorkie, acz może kiedyś... ;>

Utwór, który Wam tu udostępniam nagrany został w moim pokoju, za pomocą darmowego programu Audacity, profesjonalnej konsolety DJ'skiej mojego ojca i mojego pół-profesjonalnego mikrofonu.

Utwór nosi tytuł "Proza mego życia

LINK DO POSŁUCHANIA


Serdecznie proszę o szczere, w miarę obiektywne opinie.

Muzyka, melodia, słowa oraz wykonanie jest moje własne :)



Jeżeli ktokolwiek będzie miał ochotę posłuchać więcej utworów, bardzo chętnie udostępnie te, które są już nagrane, jak i nagram więcej :)

3majcie się ciepło.

I niech muzyka będzie z Wami !


PS.: Jeżeli ktokolwiek będzie chętny, a temat zostanie odebrany pozytywnie, to chętnie wrzucę tekst tej, jak i innych piosenek :) Mam ich niemal cały zeszyt ;] Obecnie szukam publiczności :)
                | Character Main Theme |

"OSZUKAĆ ŚMIERĆ" - opowiadanie mojego autorstwa
Awatar użytkownika
Eden
Zbłąkana Dusza
Posty: 8
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Eden »

Akompaniament naprawdę nieźle :D Ale niestety musisz ostro popracować nad wokalem, brzmi dziwnie i jest dużo fałszu :C no i <ale to moja własna, prywatna opinia > tekst taki trochę, no nie wiem, banalny, jest bardzo dużo podobnych utworów, no ale mówię, to tylko moje zdanie. Chociaż jeżeli lepiej zaaranżować wokal można by z tego coś naprawdę fajnego wykrzesać :D Np. gdybyś poszedł w muzykę bardziej alternatywną, czy coś, spróbował trochę poeksperymentować :D
Awatar użytkownika
Haruku
Zbłąkana Dusza
Posty: 6
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Haruku »

Zarąbiste :D Szczególnie gra na gitarze. Normalnie nie słucham takiej muzyki, ale ta piosenka jest dobra :)
Awatar użytkownika
Vaxen
Szukający Snów
Posty: 153
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Zabójca , Wojownik , Szlachcic
Kontakt:

Post autor: Vaxen »

usunąłem nagrania, które, moim zdaniem, były zrobione kiepsko i mało profesjonalnie :) W ciągu najbliższych dwóch tygodni mam zamiar bardziej profesjonalnego nagrania nie jednego, a kilku utworów. Wtedy też podzielę się linkiem tutaj :) Dzięki za zainteresowanie! :)
                | Character Main Theme |

"OSZUKAĆ ŚMIERĆ" - opowiadanie mojego autorstwa
ODPOWIEDZ

Wróć do „Poezja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości