Królik pisze.

Wasza twórczość poetycka, wiersze, teksty piosenek itp. :)

Postprzez Arayo » Cz gru 13, 2012 3:02 pm

Promyk

Smutek - zaklęty w dwóch kroplach.
Smutek - śladem znaczący istnienie.
Smutek - słyszany nawet w Twych krokach.
Smutek - prośbą o wybaczenie...

Smutno mi, bo widziałam Twe spojrzenie.
Smutno mi, bo wtedy Twe serce zraniłam.
Smutno mi, bo wiem, że Ciebie straciłam.
Smutno mi... wybacz mi moje niemyślenie.

Nadzieja, wciąż serce delikatnie oplata.
Nadzieja, wskazówką przez te wszystkie lata.
Nadzieja, wciąż mi szepce do ucha.
Nadzieja, że powróci twej dłoni otucha.
Arayo
Urzeczywistniający Marzenia

Inne Postacie: Ignea, Rishann, Careylissa, Tiva, Raena, Yoraa, Farico, Irme, Gloren,
Uwagi administracji: Konto Raena, jest prezentem urodzinowym dla użytkowniczki od administracji (z dnia 3.10.2013) i liczy się jako dodatkowy slot na postać. Raena (konto) jest postacią dodatkową, z czego wynika, że użytkowniczka może posiadać 7+1+1postaci na normalnych zasadach + 1 dodatkowych slotów, jeden jako prezent. Zatem użytkowniczka ma prawo posiadać razem 10 kont.
Rasa: Elf Leśny
Aura: Przeciętnej siły jasna, lecz matowa emanacja o cynowym kolorze i prawie niewidocznej szafirowo-rubinowej poświacie. Czasem sprawia wrażenie lodowatej, a czasem przyjemnie ciepłej. Dla osób o przeciętnych zmysłach nie wydaję ona żadnych dźwięków jednak gdyby się bardziej na tym skupić można usłyszeć cichy głos, który wręcz rozkazującym tonem błaga o wydostanie się. Gdy wytężysz przy niej swój nos wyczujesz subtelny zapach lasu, gdy spróbujesz jej dotknąć pod palcami wyczujesz jej giętkość oraz gładkość. Smak, który pozostawia po sobie na języku jest ostro-kwaśny.
Wygląd: Na długich czarnych włosach elfki, każdego wieczoru zaczynają pojawiać się białe pasma. Jeśli spojrzeć wieczorem w jej wielkie, niebieskie oczy, można zobaczyć malutkie, czerwone refleksy, które co noc są bardziej widoczne. Jej skóra powoli zmienia swój odcień na nieco ciemniejszy. Wszystkie te zmiany zachodzą powoli, z nocy na noc. W dzień wszystko jest tak jak być powinno. ... (Więcej)

Powrót do Poezja